Góllövőlista Kelet, 2021.12.12.


20 forduló után 21 góllal Máté János a Hajdúszoboszló játékosa vezeti az NB3 Keleti csoportjának góllövőlistáját.

HELY.GÓLLÖVŐ NEVEGÓLEGYESÜLET 
1 MÁTÉ JÁNOS21 AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
2 LACZKÓ MILÁN17 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
3 BUSAI ATTILA14 BKV ELŐRE
3 ILYÉS TAMÁS14 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
5 BARTUSZ DÁNIEL11 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
5 KAPACINA VALER11 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
5 NAGY DÁVID BALÁZS11 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
5 SZÉKELY DÁVID11 DEAC
9 SÁRMÁNY KRISTÓF10 DVSC II.
10 BARNA VIKTOR ÁRPÁD9 TISZAFÜREDI VSE
10 CSATÁRI GERGŐ9 DVTK II.
10 KOVÁCS NORBERT IMRE9 TÁLLYA KSE
10 PATAKI ZOLTÁN9 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER
10 POPESCU GHEORGHE ROBERT9 FÜZESGYARMATI SK
10 VÁRADI ÁDÁM9 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
16 KATONA BENCE8 PUTNOK FC
16 OLIVER TOCHUKWU ONYEBUCHI TOBOY8 DEAC
18 ÁDÁM FERENC JÓZSEF7 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
18 GOTTFRIED DÁNIEL7 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
18 KÁLNOKI-KIS ZSOMBOR7 ÚJPEST FC II.
18 OLÁH ÁKOS7 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
22 BARNA BÉLA DÁVID6 TISZAFÜREDI VSE
22 ERDŐS GÁBOR6 JÁSZBERÉNYI FC
22 PAP ZSOLT6 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
22 SIDIBE IBRAHIMA6 DEAC
26 CSANÁLOSI PATRIK5 BKV ELŐRE
26 GYÖNYÖRŰ GERGŐ5 DVSC II.
26 JUREK GÁBOR5 DVTK II.
26 KENYERES MÁTÉ5 ÚJPEST FC II.
26 LÉNÁRT GERGŐ JÓZSEF5 AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
26 MILE ZSOMBOR5 BKV ELŐRE
26 PÖLÖSKEI PÉTER5 EGER SE
26 RADUCU CONSTANTIN SORIN5 FÜZESGYARMATI SK
26 SÜTTŐ ATTILA5 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
26 TOLDI ANDRÁS DÁVID5 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
36 ARANYOS MÓZES BENCE4 JÁSZBERÉNYI FC
36 BERECZKI DÁNIEL4 DEAC
36 BIDZILYA ANTON4 DEAC
36 CROIZET YOHAN4 ÚJPEST FC II.
36 HEGEDŰS DÁVID4 EGER SE
36 HONCHAR NIKITA4 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
36 KOVÁCS DÁVID SZILVESZTER4 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
36 LUKÁCS ZSOMBOR CSONGOR4 AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
36 MOLNÁR MÁRKÓ MIKLÓS4 FÜZESGYARMATI SK
36 NAGY MÁTÉ XAVÉR4 SBTC
36 NAGY ZSOLT ANDRÁS4 PUTNOK FC
36 NAGY-KOLOZSVÁRI DÁNIEL KORNÉL4 EGER SE
36 ONDÓ JÁNOS4 TÁLLYA KSE
36 SZABÓ ZSOMBOR4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
36 SZANKU KRISTÓF4 JÁSZBERÉNYI FC
36 SZŐLLŐSI FERENC4 JÁSZBERÉNYI FC
36 SZŐR LEVENTE4 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
36 TÓTH OLIVÉR4 JÁSZBERÉNYI FC
36 VARJAS LÁSZLÓ4 HIDASNÉMETI VSC
36 VLADUL STEFAN4 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
56 BARTHA RICARDO ERIK3 DVTK II.
56 BÓNUS MARCELL3 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
56 CIGAN CRISTIAN-LUCIAN3 FÜZESGYARMATI SK
56 CZÉRNA ERIK GÁBOR3 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
56 DOBI GERGŐ ISTVÁN3 AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
56 FABU MÁRTON3 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
56 GIRDÁN LEVENTE3 DVTK II.
56 GYURKÓ MÁTÉ3 BKV ELŐRE
56 JÓNYER KRISTÓF3 DVTK II.
56 JUHOS DÁVID3 PUTNOK FC
56 KARACS PÉTER3 AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
56 KERTÉSZ TAMÁS3 TISZAFÜREDI VSE
56 KORBÉLY KRISTÓF3 DVTK II.
56 KUBÓ GÁBOR3 BKV ELŐRE
56 LAKATOS LÁSZLÓ3 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
56 MARCOLINI DANTES BERTUCCI LUCAS3 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
56 MENOUGONG GEORGE3 HIDASNÉMETI VSC
56 MOLNÁR ROLAND3 DVTK II.
56 NAGY MIHÁLY KRISZTIÁN3 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
56 NAGY OLIVÉR3 TISZAFÜREDI VSE
56 OROSZ MARCELL3 DEAC
56 RADOSEVIC OGNJEN3 ÚJPEST FC II.
56 SCHMIDT PÉTER3 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
56 SPITZMÜLLER ISTVÁN3 DEAC
56 SULJIC ASMIR3 DVTK II.
56 SZABÓ BALÁZS3 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
56 SZEMERE BALÁZS3 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
56 TARLÓSI MILÁN3 SBTC
56 TÓTH ÁKOS3 EGER SE
56 UR LÁSZLÓ3 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
56 VAJDA ÁKOS3 EGER SE
56 VAJDA ARTÚR3 PUTNOK FC
56 VARGA GYÖRGY BALÁZS3 ÚJPEST FC II.
56 ZIMÁNYI ÁDÁM3 EGER SE
90 AL-SHERAJI RAUF MOHAMED2 DEAC
90 ANTAL ZSOLT2 EGER SE
90 ASZTALOS DÁVID2 JÁSZBERÉNYI FC
90 BARTOS JULIÁN2 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
90 BARZSÓ ATTILA2 TISZAFÜREDI VSE
90 BÍRÓ MÁRK2 ÚJPEST FC II.
90 BOHDAN MELNYIK2 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
90 CSÁNYI ÁDÁM2 DEAC
90 DVORSCHÁK GÁBOR2 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
90 EGRESSY MÁTÉ2 BKV ELŐRE
90 FERKÓ ÁDÁM2 BKV ELŐRE
90 GOSZTONYI ANDRÁS2 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
90 HIMICS LÁSZLÓ2 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
90 HORVÁTH MÁTÉ2 SBTC
90 KÁLMÁN SZILÁRD2 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
90 KALOCSAI LÁSZLÓ2 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
90 KARIKA BALÁZS BENCE2 DVTK II.
90 KENDERESI DÁVID2 DVSC II.
90 KISS DÁVID2 BKV ELŐRE
90 KOVÁCS GERGŐ2 DVSC II.
90 KRISTÓFI SÁNDOR2 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
90 KURUNCZI GÁBOR2 JÁSZBERÉNYI FC
90 MAKRAI GÁBOR2 DVTK II.
90 MARUSCSÁK JAN2 DVSC II.
90 MÁTÉ ZSOLT2 ÚJPEST FC II.
90 MUCSÁNYI MÁRK ARION2 ÚJPEST FC II.
90 MUHARI ZOLTÁN2 JÁSZBERÉNYI FC
90 NAGY JÁNOS PATRIK2 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
90 NYITRAI DÁVID2 TÁLLYA KSE
90 POKÓ AJTONY GERGELY2 BKV ELŐRE
90 SÁRKÖZI TAMÁS2 SBTC
90 SÁROSSY DÁNIEL2 JÁSZBERÉNYI FC
90 SCHILDKRAUT KRISZTIÁN2 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
90 SIMON MÁTYÁS DEZSŐ2 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
90 SIPOS SZABOLCS VINCE2 DVSC II.
90 STAROSTA DÁVID2 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
90 SZABÓ VIKTOR2 TISZAFÜREDI VSE
90 SZENTES DÁVID2 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
90 SZILVÁSI PÉTER2 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
90 TALPALLÓ NORBERT LAJOS2 DVSC II.
90 TÓTH BORISZ ALEXANDER2 DVTK II.
90 TÓTH DOMINIK ANDRÁS2 HIDASNÉMETI VSC
90 TÓTH SZABOLCS2 BKV ELŐRE
90 VIRÁG ÁKOS MÁRK2 DEAC
90 ZSIGA MÁTÉ2 HIDASNÉMETI VSC
135 ACHIM ÁDÁM SÁNDOR1 FÜZESGYARMATI SK
135 ACHIM SEBASTIAN ZOLTÁN1 FÜZESGYARMATI SK
135 BARANYAI NIMRÓD1 DVSC II.
135 BATA GÁBOR1 SBTC
135 BENCZE ZOLTÁN1 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER
135 BENKŐ PÉTER1 DVTK II.
135 BÉNYEI ÁGOSTON ANDRÁS1 DVSC II.
135 BÉNYEI BALÁZS1 DEAC
135 BOCSI PATRIK1 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
135 BOGDÁN MAXIM1 HIDASNÉMETI VSC
135 BORBÉLY ZSOMBOR1 FÜZESGYARMATI SK
135 BORICS LEVENTE1 JÁSZBERÉNYI FC
135 BUDA PÉTER PÁL1 PUTNOK FC
135 BUSSY DÁVID1 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
135 CSIKI NORBERT FERENCZ1 AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
135 DRITON CAMAJ1 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
135 ECKL PATRIK1 ÚJPEST FC II.
135 ENGEL ALEX1 PUTNOK FC
135 ERŐS TIBOR1 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
135 FARKAS KRISZTIÁN1 EGER SE
135 FARKAS TAMÁS1 DVSC II.
135 FEHÉR CSANÁD LEVENTE1 ÚJPEST FC II.
135 FEHÉR ZSOLT1 TISZAFÜREDI VSE
135 FORGÁCS PÉTER1 BKV ELŐRE
135 FÜLÖP KRISZTIÁN1 PUTNOK FC
135 GABRIS TOBIÁS JAROLIM1 ÚJPEST FC II.
135 GELSI LÁSZLÓ1 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
135 GÉRINGER LÁSZLÓ1 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
135 GUSZTAFIK PÉTER1 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER
135 HÉDER ATTILA1 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER
135 HÉDER RÓBERT1 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER
135 HEIL VALTER1 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
135 HODONICKI MÁRK1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
135 HUSSEIN SHADI1 FÜZESGYARMATI SK
135 JANKELIC IVÁN1 DEAC
135 JELENA RICHÁRD1 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
135 JÓCSÁK DÁVID1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
135 KACSÓ BOTOND1 EGER SE
135 KALÓZ ÁDÁM1 TISZAFÜREDI VSE
135 KASIK ÁKOS1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
135 KIRIUKHIN ILLIA1 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
135 KLEPÁCS KRISZTIÁN1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
135 KOVÁCS DOMINIK LÁSZLÓ1 ÚJPEST FC II.
135 KOVÁCS RÓBERT GYÖRGY1 DVSC II.
135 KÖRÖMI ZOLTÁN1 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER
135 KRÁLIK PÉTER1 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
135 LACZKÓ KRISZTIÁN1 PUTNOK FC
135 LAKATOS DÁVID1 JÁSZBERÉNYI FC
135 LIPPAI TIBOR1 FÜZESGYARMATI SK
135 MÁRTON ANDRÁS1 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
135 MEZŐ PÉTER1 DVSC II.
135 MOGA SERGIU IONUT1 AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
135 NÁDIMOV NORBERT JEGOROVICS1 PUTNOK FC
135 NAGY SZABOLCS1 JÁSZBERÉNYI FC
135 NEMES ÁDÁM ISTVÁN1 SBTC
135 OLASZ DÉNES1 EGER SE
135 OLTEAN SERGIU ADRIÁN1 FÜZESGYARMATI SK
135 OROSZ MÁTÉ1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
135 PÁL SZABOLCS1 EGER SE
135 PÁLL ZSOMBOR1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
135 PETELEU IONUT-ANDREI1 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
135 POGONYI BENJÁMIN1 HIDASNÉMETI VSC
135 RIMÓCZI JÁNOS ISTVÁN1 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER
135 RUBISH ROSTYSLAV1 TÁLLYA KSE
135 RUBUS TAMÁS1 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
135 SÁGHY FÉLIX1 PUTNOK FC
135 SÁNDOR TAMÁS1 DEAC
135 SOLTÉSZ JÁNOS1 DEAC
135 SRAMKÓ RONÁLD1 PUTNOK FC
135 STIEBER ANDRÁS1 ÚJPEST FC II.
135 STYECZ BENCE1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
135 SÜTŐ BALÁZS1 AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
135 SZABÓ LAJOS MÁTYÁS1 AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
135 SZABÓ NORMAN ÁRON1 BKV ELŐRE
135 SZÁNTÓ BENCE1 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER
135 SZANYI KRISZTIÁN1 JÁSZBERÉNYI FC
135 SZÉKELY KRISZTIÁN SÁNDOR1 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
135 SZÉKELYHIDI SÁNDOR1 DVSC II.
135 SZELES TAMÁS1 DVTK II.
135 SZURDOK DÁVID1 HIDASNÉMETI VSC
135 TAKÁCS PÉTER1 PUTNOK FC
135 TARLÓSI PATRIK1 SBTC
135 TÓTH KRISZTIÁN1 HIDASNÉMETI VSC
135 TÓTH PÉTER1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
135 VÁMOS MÁRK1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
135 VARGA TAMÁS KÁROLY1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
135 VIANA JARDIM SILVA FERNANDO1 ÚJPEST FC II.
135 VINCZE ÁKOS1 AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
135 VITELKI BALÁZS1 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
135 VÖLGYI DÁNIEL NORBERT1 TISZAFÜREDI VSE
135 ZAGIEV VITÁLIJ1 HIDASNÉMETI VSC
135 ZAVODNI TAMÁS FERENC1 HIDASNÉMETI VSC
135 ZVARA LEVENTE MÁTYÁS1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.

Be the first to comment

Leave a Reply