Góllövőlista Kelet, 2021.10.04.


Laczkó Milán holtversenyben Máté Jánossal vezeti az NB3 Keleti csoportjának góllövőlistáját.

HELY.GÓLLÖVŐ NEVEGÓLEGYESÜLET 
1 LACZKÓ MILÁN12 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
1 MÁTÉ JÁNOS12 AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
3 BUSAI ATTILA9 BKV ELŐRE
4 ILYÉS TAMÁS8 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
5 KAPACINA VALER7 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
5 VÁRADI ÁDÁM7 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
7 BARNA BÉLA DÁVID6 TISZAFÜREDI VSE
7 BARNA VIKTOR ÁRPÁD6 TISZAFÜREDI VSE
7 BARTUSZ DÁNIEL6 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
7 NAGY DÁVID BALÁZS6 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
7 SIDIBE IBRAHIMA6 DEAC
12 SÁRMÁNY KRISTÓF5 DVSC II.
12 SZÉKELY DÁVID5 DEAC
12 TOLDI ANDRÁS DÁVID5 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
15 ÁDÁM FERENC JÓZSEF4 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
15 KATONA BENCE4 PUTNOK FC
15 KENYERES MÁTÉ4 ÚJPEST FC II.
15 KOVÁCS DÁVID SZILVESZTER4 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
15 MOLNÁR MÁRKÓ MIKLÓS4 FÜZESGYARMATI SK
15 OLÁH ÁKOS4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
15 OLIVER TOCHUKWU ONYEBUCHI TOBOY4 DEAC
15 SZABÓ ZSOMBOR4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
23 BIDZILYA ANTON3 DEAC
23 BÓNUS MARCELL3 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
23 CSANÁLOSI PATRIK3 BKV ELŐRE
23 HONCHAR NIKITA3 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
23 KÁLNOKI-KIS ZSOMBOR3 ÚJPEST FC II.
23 KOVÁCS NORBERT IMRE3 TÁLLYA KSE
23 MARCOLINI DANTES BERTUCCI LUCAS3 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
23 MOLNÁR ROLAND3 DVTK II.
23 NAGY-KOLOZSVÁRI DÁNIEL KORNÉL3 EGER SE
23 PAP ZSOLT3 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
23 PATAKI ZOLTÁN3 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER
23 SZŐLLŐSI FERENC3 JÁSZBERÉNYI FC
23 SZŐR LEVENTE3 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
23 TARLÓSI MILÁN3 SBTC
37 ANTAL ZSOLT2 EGER SE
37 CSÁNYI ÁDÁM2 DEAC
37 CSATÁRI GERGŐ2 DVTK II.
37 DVORSCHÁK GÁBOR2 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
37 EGRESSY MÁTÉ2 BKV ELŐRE
37 ERDŐS GÁBOR2 JÁSZBERÉNYI FC
37 FABU MÁRTON2 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
37 FERKÓ ÁDÁM2 BKV ELŐRE
37 GIRDÁN LEVENTE2 DVTK II.
37 GOTTFRIED DÁNIEL2 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
37 GYURKÓ MÁTÉ2 BKV ELŐRE
37 HEGEDŰS DÁVID2 EGER SE
37 HIMICS LÁSZLÓ2 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
37 JÓNYER KRISTÓF2 DVTK II.
37 JUHOS DÁVID2 PUTNOK FC
37 KARACS PÉTER2 AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
37 KISS DÁVID2 BKV ELŐRE
37 KORBÉLY KRISTÓF2 DVTK II.
37 LAKATOS LÁSZLÓ2 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
37 LÉNÁRT GERGŐ JÓZSEF2 AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
37 MARUSCSÁK JAN2 DVSC II.
37 MÁTÉ ZSOLT2 ÚJPEST FC II.
37 MENOUGONG GEORGE2 HIDASNÉMETI VSC
37 MILE ZSOMBOR2 BKV ELŐRE
37 MUHARI ZOLTÁN2 JÁSZBERÉNYI FC
37 OROSZ MARCELL2 DEAC
37 POKÓ AJTONY GERGELY2 BKV ELŐRE
37 POPESCU GHEORGHE ROBERT2 FÜZESGYARMATI SK
37 SCHILDKRAUT KRISZTIÁN2 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
37 SCHMIDT PÉTER2 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
37 SIMON MÁTYÁS DEZSŐ2 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
37 SÜTTŐ ATTILA2 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
37 TÓTH DOMINIK ANDRÁS2 HIDASNÉMETI VSC
37 TÓTH SZABOLCS2 BKV ELŐRE
37 VARGA GYÖRGY BALÁZS2 ÚJPEST FC II.
37 VARJAS LÁSZLÓ2 HIDASNÉMETI VSC
73 ACHIM SEBASTIAN ZOLTÁN1 FÜZESGYARMATI SK
73 ARANYOS MÓZES BENCE1 JÁSZBERÉNYI FC
73 ASZTALOS DÁVID1 JÁSZBERÉNYI FC
73 BARANYAI NIMRÓD1 DVSC II.
73 BARTHA RICARDO ERIK1 DVTK II.
73 BARTOS JULIÁN1 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
73 BARZSÓ ATTILA1 TISZAFÜREDI VSE
73 BÉNYEI ÁGOSTON ANDRÁS1 DVSC II.
73 BÉNYEI BALÁZS1 DEAC
73 BERECZKI DÁNIEL1 DEAC
73 BOCSI PATRIK1 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
73 BOGDÁN MAXIM1 HIDASNÉMETI VSC
73 CIGAN CRISTIAN-LUCIAN1 FÜZESGYARMATI SK
73 DOBI GERGŐ ISTVÁN1 AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
73 DRITON CAMAJ1 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
73 ENGEL ALEX1 PUTNOK FC
73 FARKAS KRISZTIÁN1 EGER SE
73 FARKAS TAMÁS1 DVSC II.
73 FORGÁCS PÉTER1 BKV ELŐRE
73 GABRIS TOBIÁS JAROLIM1 ÚJPEST FC II.
73 GELSI LÁSZLÓ1 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
73 GYÖNYÖRŰ GERGŐ1 DVSC II.
73 HODONICKI MÁRK1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
73 JANKELIC IVÁN1 DEAC
73 JELENA RICHÁRD1 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
73 JUREK GÁBOR1 DVTK II.
73 KACSÓ BOTOND1 EGER SE
73 KÁLMÁN SZILÁRD1 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
73 KALOCSAI LÁSZLÓ1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
73 KALÓZ ÁDÁM1 TISZAFÜREDI VSE
73 KASIK ÁKOS1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
73 KENDERESI DÁVID1 DVSC II.
73 KERTÉSZ TAMÁS1 TISZAFÜREDI VSE
73 KIRIUKHIN ILLIA1 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
73 KLEPÁCS KRISZTIÁN1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
73 KOVÁCS GERGŐ1 DVSC II.
73 KÖRÖMI ZOLTÁN1 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER
73 KRÁLIK PÉTER1 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
73 KUBÓ GÁBOR1 BKV ELŐRE
73 LUKÁCS ZSOMBOR CSONGOR1 AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
73 MÁRTON ANDRÁS1 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
73 MEZŐ PÉTER1 DVSC II.
73 MOGA SERGIU IONUT1 AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ
73 NAGY MIHÁLY KRISZTIÁN1 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
73 NAGY OLIVÉR1 TISZAFÜREDI VSE
73 NAGY SZABOLCS1 JÁSZBERÉNYI FC
73 OLTEAN SERGIU ADRIÁN1 FÜZESGYARMATI SK
73 ONDÓ JÁNOS1 TÁLLYA KSE
73 PÖLÖSKEI PÉTER1 EGER SE
73 RADOSEVIC OGNJEN1 ÚJPEST FC II.
73 RADUCU CONSTANTIN SORIN1 FÜZESGYARMATI SK
73 RIMÓCZI JÁNOS ISTVÁN1 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER
73 RUBUS TAMÁS1 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
73 SÁNDOR TAMÁS1 DEAC
73 SÁRKÖZI TAMÁS1 SBTC
73 SÁROSSY DÁNIEL1 JÁSZBERÉNYI FC
73 SIPOS SZABOLCS VINCE1 DVSC II.
73 SOLTÉSZ JÁNOS1 DEAC
73 SPITZMÜLLER ISTVÁN1 DEAC
73 SZANKU KRISTÓF1 JÁSZBERÉNYI FC
73 SZANYI KRISZTIÁN1 JÁSZBERÉNYI FC
73 SZÉKELY KRISZTIÁN SÁNDOR1 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
73 SZÉKELYHIDI SÁNDOR1 DVSC II.
73 SZELES TAMÁS1 DVTK II.
73 SZILVÁSI PÉTER1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
73 SZURDOK DÁVID1 HIDASNÉMETI VSC
73 TÓTH OLIVÉR1 JÁSZBERÉNYI FC
73 TÓTH PÉTER1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
73 UR LÁSZLÓ1 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
73 VAJDA ÁKOS1 EGER SE
73 VARGA TAMÁS KÁROLY1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE II.
73 VIANA JARDIM SILVA FERNANDO1 ÚJPEST FC II.
73 VIRÁG ÁKOS MÁRK1 DEAC
73 VITELKI BALÁZS1 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
73 VLADUL STEFAN1 KOLORCITY KAZINCBARCIKA SC
73 ZAGIEV VITÁLIJ1 HIDASNÉMETI VSC
73 ZIMÁNYI ÁDÁM1 EGER SE
73 ZSIGA MÁTÉ1 HIDASNÉMETI VSC

Be the first to comment

Leave a Reply