Góllövőlista Kelet, 2020.10.31.


Jelenleg is Kalmár Ferenc vezeti az NB3 Keleti csoportjának góllövőlistáját.

HELY.GÓLLÖVŐ NEVEGÓLEGYESÜLET 
1 KALMÁR FERENC15 TISZAFÜREDI VSE
2 MÁTÉ JÁNOS12 TISZAKÉCSKEI LC
3 MURAI SÁNDOR MÁRK11 BVSC-ZUGLÓ
3 TARLÓSI MILÁN11 SBTC
5 POPESCU GHEORGHE ROBERT10 FÜZESGYARMATI SK
6 CIGAN CRISTIAN-LUCIAN9 FÜZESGYARMATI SK
6 LACZKÓ MILÁN9 CEGLÉDI VSE
8 LIZÁK BENCE8 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
8 MAKRAI GÁBOR8 DVTK II.
8 PAP ZSOLT8 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
8 SIMON MÁRK8 TISZAKÉCSKEI LC
12 BOROS GÁBOR7 EGER SE
12 KRISTÓFI SÁNDOR7 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
12 PÁLINKÁS GERGŐ JÁNOS7 JÁSZBERÉNYI FC
12 SÁRMÁNY KRISTÓF7 DVSC II.
16 ÁDÁM FERENC JÓZSEF6 PUTNOK FC
16 JELENA RICHÁRD6 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
16 KAPACINA VALER6 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
16 NAGY TAMÁS6 BALASSAGYARMATI VSE
16 SÜTTŐ ATTILA6 JÁSZBERÉNYI FC
21 ALBERT ÁDÁM5 JÁSZBERÉNYI FC
21 FAGGYAS MILÁN5 SAJÓBÁBONYI VSE
21 GAAL MICHAEL AMBROSE5 GYÖNGYÖSI AK – MÁTRA-BETON
21 SCHRAMMEL ÁDÁM5 BVSC-ZUGLÓ
21 SZABÓ TAMÁS5 TISZAFÜREDI VSE
21 SZEMERE BALÁZS5 JÁSZBERÉNYI FC
21 VASKÓ TAMÁS5 EGER SE
28 BARTUSZ DÁNIEL4 GYÖNGYÖSI AK – MÁTRA-BETON
28 HREPKA ÁDÁM4 BVSC-ZUGLÓ
28 KHIMICH VASYL4 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
28 LAKATOS LÁSZLÓ4 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
28 ONDÓ JÁNOS4 TÁLLYA KSE
28 OROSZ MÁTÉ4 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
28 PÁL SZABOLCS4 EGER SE
28 PÁLL ZSOMBOR4 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
28 PONGRÁCZ VIKTOR4 TISZAKÉCSKEI LC
28 SIMON MÁTYÁS4 FC HATVAN
28 SZŐLLŐSI FERENC4 JÁSZBERÉNYI FC
28 ZIMÁNYI ÁDÁM4 PUTNOK FC
40 ATAMAS ARTEM3 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
40 CORTES JOSE RICARDO3 DVTK II.
40 CZIBOLYA GÁBOR3 FC HATVAN
40 FARKAS NORBERT3 TISZAKÉCSKEI LC
40 FEKETE OLIVÉR3 JÁSZBERÉNYI FC
40 GALACS ERIK GÁBOR3 TISZAKÉCSKEI LC
40 GAZDAG BÁLINT3 SBTC
40 GRESÓ MÁTYÁS3 EGER SE
40 HODGYAI LÁSZLÓ3 JÁSZBERÉNYI FC
40 HORVÁTH ZOLTÁN3 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
40 KARIKA BALÁZS BENCE3 DVTK II.
40 KELEMEN PATRIK3 BVSC-ZUGLÓ
40 KIPRICH DÁVID JÓZSEF3 TISZAKÉCSKEI LC
40 LUKÁCS ZSOMBOR CSONGOR3 FC HATVAN
40 MOLNÁR MARTIN TIBOR3 SAJÓBÁBONYI VSE
40 MUNDI ZOLTÁN3 FC HATVAN
40 OMARASHVILI GIORGI3 DVTK II.
40 PATAKI ROLAND3 PUTNOK FC
40 PÖLÖSKEI PÉTER3 GYÖNGYÖSI AK – MÁTRA-BETON
40 VAJDA ROLAND RAFAEL3 FÜZESGYARMATI SK
40 ZÁDORI KRISZTIÁN3 TISZAKÉCSKEI LC
61 ACHIM SEBASTIAN ZOLTÁN2 FÜZESGYARMATI SK
61 BALOGH MIKLÓS2 BVSC-ZUGLÓ
61 BARNA VIKTOR ÁRPÁD2 TISZAFÜREDI VSE
61 BARTOS JULIÁN2 CEGLÉDI VSE
61 BARZSÓ ATTILA2 TISZAFÜREDI VSE
61 BENE ATTILA2 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
61 BENKE NORBERT SÁNDOR2 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
61 BENKŐ-BÍRÓ NORBERT2 BALASSAGYARMATI VSE
61 BOCSI PATRIK2 TÁLLYA KSE
61 BORAI SZABOLCS2 SAJÓBÁBONYI VSE
61 BOROS DÁVID BOTOND2 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
61 DR.CSIRSZKI MARTIN MILÁN2 PUTNOK FC
61 GÍBER ATTILA2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
61 GUBACSI ZOLTÁN2 PUTNOK FC
61 HEGEDŰS MARTIN GÁBOR2 SBTC
61 HUSSEIN SHADI2 FÜZESGYARMATI SK
61 HUSZTI DÁVID2 TÁLLYA KSE
61 JANO ROBERT2 TÁLLYA KSE
61 KUNDRÁK NORBERT2 DVSC II.
61 KUSNYIR ERIK2 DVSC II.
61 LACZKÓ KRISZTIÁN2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
61 LŐRINCZ ATTILA LÁSZLÓ2 JÁSZBERÉNYI FC
61 MEZŐSSY LEVENTE2 SAJÓBÁBONYI VSE
61 OHÁR ROMÁN2 TÁLLYA KSE
61 OLASZ DÉNES2 EGER SE
61 PÁL ANDRÁS2 TISZAKÉCSKEI LC
61 PAPP GYÖRGY2 CEGLÉDI VSE
61 PATÓCS RICHÁRD MIHÁLY2 SAJÓBÁBONYI VSE
61 SÁROSI NORBERT2 DVSC II.
61 SCHILDKRAUT KRISZTIÁN2 DVTK II.
61 SCHMIDT PÉTER2 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
61 SERES DÁVID2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
61 SRAMKÓ RONÁLD2 PUTNOK FC
61 SZITA BENCE2 BALASSAGYARMATI VSE
61 SZOKOL ZSOLT2 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
61 TORVUND ALEXANDER2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
61 TÓTH LUKÁS2 TÁLLYA KSE
61 VAJDA ÁKOS2 EGER SE
61 VAJDA SÁNDOR2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
61 ZLICIC LÁZÁR2 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
61 ZSEMLYE BALÁZS2 DVTK II.
61 ZSIGA MÁTÉ2 DVTK II.
103 ACHIM ÁDÁM SÁNDOR1 FÜZESGYARMATI SK
103 ARANYOS MÓZES BENCE1 JÁSZBERÉNYI FC
103 BALOGH BÉLA1 BVSC-ZUGLÓ
103 BALOGH GUSZTÁV1 FÜZESGYARMATI SK
103 BARÁTH PÉTER1 DVSC II.
103 BARTHA BALÁZS1 GYÖNGYÖSI AK – MÁTRA-BETON
103 BARTHA RICARDO ERIK1 DVTK II.
103 BARTOS NORBERT1 BVSC-ZUGLÓ
103 BATA GÁBOR1 SBTC
103 BENE ÁDÁM1 DVSC II.
103 BÉVÁRDI ZSOMBOR1 DVSC II.
103 BÖKÖNYI ADRIÁN1 DVSC II.
103 CSÁKI RÓBERT1 TISZAKÉCSKEI LC
103 CSOSZÁNSZKI DÁVID ANTAL1 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
103 DELI MÁRIÓ JÁNOS1 EGER SE
103 DRITON CAMAJ1 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
103 EICHENVALDER RÓBERT1 GYÖNGYÖSI AK – MÁTRA-BETON
103 FABU MÁRTON1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
103 FARKAS MARCELL1 DVTK II.
103 FEJES JÁNOS1 BALASSAGYARMATI VSE
103 FELLNER KRISZTOFER FERENC1 FC HATVAN
103 GÁL MÁRK1 FC HATVAN
103 GELSI LÁSZLÓ1 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
103 GERGELY PÉTER1 JÁSZBERÉNYI FC
103 GOHÉR GERGŐ1 GYÖNGYÖSI AK – MÁTRA-BETON
103 HÁDA ZOLTÁN1 TISZAFÜREDI VSE
103 HAMAR ÁDÁM1 BALASSAGYARMATI VSE
103 IVÁNKA PATRIK1 DVTK II.
103 JUHÁSZ MARTIN1 DVSC II.
103 KALÓZ ÁDÁM1 TISZAFÜREDI VSE
103 KARÁCSONY DÁVID1 FC HATVAN
103 KELEMEN GERGŐ1 TÁLLYA KSE
103 KIS GERGŐ1 EGER SE
103 KIS SZABOLCS1 FÜZESGYARMATI SK
103 KITL KRISZTIÁN1 FC HATVAN
103 KLEPÁCS KRISZTIÁN1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
103 KORBÉLY KRISTÓF1 DVTK II.
103 KOVÁCS LÁSZLÓ BOTOND1 CEGLÉDI VSE
103 KULCSÁR HUNOR1 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
103 LAKATOS MIKLÓS1 PUTNOK FC
103 LAKATOS RÓBERT ATTILA1 SAJÓBÁBONYI VSE
103 LAMI BÁLINT1 BALASSAGYARMATI VSE
103 LÁSZLÓ KRISZTIÁN1 JÁSZBERÉNYI FC
103 LEKLI SOMA KENDE1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
103 LŐRINCZ PATRIK MÁRTON1 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
103 MARKÓ ÁDÁM1 CEGLÉDI VSE
103 MOLNÁR MARCELL1 GYÖNGYÖSI AK – MÁTRA-BETON
103 NEMES ÁDÁM ISTVÁN1 SBTC
103 NIKITSCHER TAMÁS1 DVSC II.
103 OLÁH MÁTÉ SÁNDOR1 TISZAKÉCSKEI LC
103 PILLÁR RÓBERT1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
103 PURZSA MÁTÉ1 FC HATVAN
103 RÉDEI MILÁN1 GYÖNGYÖSI AK – MÁTRA-BETON
103 RIZNYCHENKO VIKTOR1 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
103 SEBŐK BALÁZS1 SAJÓBÁBONYI VSE
103 SERDEROV SERDER1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
103 SIKORSZKI BENCE1 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
103 SZABÓ RICHÁRD1 FÜZESGYARMATI SK
103 SZABÓ ROLAND1 FC HATVAN
103 SZANKU KRISTÓF1 TISZAFÜREDI VSE
103 SZANYI KRISZTIÁN1 JÁSZBERÉNYI FC
103 SZENTES DÁVID1 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
103 TAJTI BÁLINT1 GYÖNGYÖSI AK – MÁTRA-BETON
103 TAKÁCS TAMÁS1 PUTNOK FC
103 TALPALLÓ NORBERT LAJOS1 DVSC II.
103 TARNAI DÁNIEL1 GYÖNGYÖSI AK – MÁTRA-BETON
103 TITKÓ BARNABÁS KRISZTIÁN1 SAJÓBÁBONYI VSE
103 TORDAI BALÁZS1 DVSC II.
103 TÓTH NÁNDOR1 TISZAFÜREDI VSE
103 TÓTH SZABOLCS1 TÁLLYA KSE
103 VALKAY RICHÁRD1 EGER SE
103 VÁMOS MÁRK1 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
103 VARGA KRISZTIÁN1 SAJÓBÁBONYI VSE
103 VINCZE ÁKOS1 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS

Be the first to comment

Leave a Reply