Góllövőlista Kelet, 2020.10.17.


Változatlanul Kalmár Ferenc vezeti az NB3 Keleti csoportjának góllövőlistáját.

HELY.GÓLLÖVŐ NEVEGÓLEGYESÜLET 
1 KALMÁR FERENC15 TISZAFÜREDI VSE
2 MÁTÉ JÁNOS12 TISZAKÉCSKEI LC
3 MURAI SÁNDOR MÁRK11 BVSC-ZUGLÓ
4 TARLÓSI MILÁN10 SBTC
5 MAKRAI GÁBOR8 DVTK II.
5 POPESCU GHEORGHE ROBERT8 FÜZESGYARMATI SK
7 CIGAN CRISTIAN-LUCIAN7 FÜZESGYARMATI SK
7 LACZKÓ MILÁN7 CEGLÉDI VSE
7 PÁLINKÁS GERGŐ JÁNOS7 JÁSZBERÉNYI FC
7 SÁRMÁNY KRISTÓF7 DVSC II.
7 SIMON MÁRK7 TISZAKÉCSKEI LC
12 BOROS GÁBOR6 EGER SE
12 KRISTÓFI SÁNDOR6 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
12 NAGY TAMÁS6 BALASSAGYARMATI VSE
12 PAP ZSOLT6 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
16 ALBERT ÁDÁM5 JÁSZBERÉNYI FC
16 GAAL MICHAEL AMBROSE5 GYÖNGYÖSI AK – MÁTRA-BETON
16 JELENA RICHÁRD5 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
16 KAPACINA VALER5 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
16 SCHRAMMEL ÁDÁM5 BVSC-ZUGLÓ
16 SÜTTŐ ATTILA5 JÁSZBERÉNYI FC
16 SZABÓ TAMÁS5 TISZAFÜREDI VSE
16 SZEMERE BALÁZS5 JÁSZBERÉNYI FC
16 VASKÓ TAMÁS5 EGER SE
25 ÁDÁM FERENC JÓZSEF4 PUTNOK FC
25 LAKATOS LÁSZLÓ4 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
25 LIZÁK BENCE4 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
25 OROSZ MÁTÉ4 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
25 PÁL SZABOLCS4 EGER SE
25 PONGRÁCZ VIKTOR4 TISZAKÉCSKEI LC
25 SIMON MÁTYÁS4 FC HATVAN
25 ZIMÁNYI ÁDÁM4 PUTNOK FC
33 CORTES JOSE RICARDO3 DVTK II.
33 FAGGYAS MILÁN3 SAJÓBÁBONYI VSE
33 FARKAS NORBERT3 TISZAKÉCSKEI LC
33 FEKETE OLIVÉR3 JÁSZBERÉNYI FC
33 GAZDAG BÁLINT3 SBTC
33 HODGYAI LÁSZLÓ3 JÁSZBERÉNYI FC
33 KARIKA BALÁZS BENCE3 DVTK II.
33 KHIMICH VASYL3 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
33 KIPRICH DÁVID JÓZSEF3 TISZAKÉCSKEI LC
33 LUKÁCS ZSOMBOR CSONGOR3 FC HATVAN
33 MOLNÁR MARTIN TIBOR3 SAJÓBÁBONYI VSE
33 MUNDI ZOLTÁN3 FC HATVAN
33 ONDÓ JÁNOS3 TÁLLYA KSE
33 SZŐLLŐSI FERENC3 JÁSZBERÉNYI FC
33 VAJDA ROLAND RAFAEL3 FÜZESGYARMATI SK
33 ZÁDORI KRISZTIÁN3 TISZAKÉCSKEI LC
49 ACHIM SEBASTIAN ZOLTÁN2 FÜZESGYARMATI SK
49 ATAMAS ARTEM2 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
49 BALOGH MIKLÓS2 BVSC-ZUGLÓ
49 BARTUSZ DÁNIEL2 GYÖNGYÖSI AK – MÁTRA-BETON
49 BARZSÓ ATTILA2 TISZAFÜREDI VSE
49 BENE ATTILA2 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
49 BENKŐ-BÍRÓ NORBERT2 BALASSAGYARMATI VSE
49 BOROS DÁVID BOTOND2 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
49 CZIBOLYA GÁBOR2 FC HATVAN
49 DR.CSIRSZKI MARTIN MILÁN2 PUTNOK FC
49 GRESÓ MÁTYÁS2 EGER SE
49 GUBACSI ZOLTÁN2 PUTNOK FC
49 HEGEDŰS MARTIN GÁBOR2 SBTC
49 HORVÁTH ZOLTÁN2 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
49 HREPKA ÁDÁM2 BVSC-ZUGLÓ
49 JANO ROBERT2 TÁLLYA KSE
49 KUNDRÁK NORBERT2 DVSC II.
49 KUSNYIR ERIK2 DVSC II.
49 LACZKÓ KRISZTIÁN2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
49 LŐRINCZ ATTILA LÁSZLÓ2 JÁSZBERÉNYI FC
49 OHÁR ROMÁN2 TÁLLYA KSE
49 OLASZ DÉNES2 EGER SE
49 PÁLL ZSOMBOR2 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
49 PAPP GYÖRGY2 CEGLÉDI VSE
49 PATAKI ROLAND2 PUTNOK FC
49 PATÓCS RICHÁRD MIHÁLY2 SAJÓBÁBONYI VSE
49 SÁROSI NORBERT2 DVSC II.
49 SCHILDKRAUT KRISZTIÁN2 DVTK II.
49 SRAMKÓ RONÁLD2 PUTNOK FC
49 SZITA BENCE2 BALASSAGYARMATI VSE
49 SZOKOL ZSOLT2 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
49 TORVUND ALEXANDER2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
49 TÓTH LUKÁS2 TÁLLYA KSE
49 VAJDA ÁKOS2 EGER SE
49 VAJDA SÁNDOR2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
49 ZLICIC LÁZÁR2 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
49 ZSEMLYE BALÁZS2 DVTK II.
49 ZSIGA MÁTÉ2 DVTK II.
87 BALOGH BÉLA1 BVSC-ZUGLÓ
87 BALOGH GUSZTÁV1 FÜZESGYARMATI SK
87 BARÁTH PÉTER1 DVSC II.
87 BARNA VIKTOR ÁRPÁD1 TISZAFÜREDI VSE
87 BARTHA BALÁZS1 GYÖNGYÖSI AK – MÁTRA-BETON
87 BARTHA RICARDO ERIK1 DVTK II.
87 BARTOS NORBERT1 BVSC-ZUGLÓ
87 BATA GÁBOR1 SBTC
87 BENE ÁDÁM1 DVSC II.
87 BENKE NORBERT SÁNDOR1 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
87 BÉVÁRDI ZSOMBOR1 DVSC II.
87 BOCSI PATRIK1 TÁLLYA KSE
87 BORAI SZABOLCS1 SAJÓBÁBONYI VSE
87 BÖKÖNYI ADRIÁN1 DVSC II.
87 CSÁKI RÓBERT1 TISZAKÉCSKEI LC
87 CSOSZÁNSZKI DÁVID ANTAL1 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
87 DELI MÁRIÓ JÁNOS1 EGER SE
87 EICHENVALDER RÓBERT1 GYÖNGYÖSI AK – MÁTRA-BETON
87 FEJES JÁNOS1 BALASSAGYARMATI VSE
87 FELLNER KRISZTOFER FERENC1 FC HATVAN
87 GÁL MÁRK1 FC HATVAN
87 GALACS ERIK GÁBOR1 TISZAKÉCSKEI LC
87 GELSI LÁSZLÓ1 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
87 GERGELY PÉTER1 JÁSZBERÉNYI FC
87 GÍBER ATTILA1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
87 GOHÉR GERGŐ1 GYÖNGYÖSI AK – MÁTRA-BETON
87 HÁDA ZOLTÁN1 TISZAFÜREDI VSE
87 HAMAR ÁDÁM1 BALASSAGYARMATI VSE
87 HUSSEIN SHADI1 FÜZESGYARMATI SK
87 HUSZTI DÁVID1 TÁLLYA KSE
87 IVÁNKA PATRIK1 DVTK II.
87 JUHÁSZ MARTIN1 DVSC II.
87 KALÓZ ÁDÁM1 TISZAFÜREDI VSE
87 KARÁCSONY DÁVID1 FC HATVAN
87 KELEMEN GERGŐ1 TÁLLYA KSE
87 KELEMEN PATRIK1 BVSC-ZUGLÓ
87 KIS GERGŐ1 EGER SE
87 KIS SZABOLCS1 FÜZESGYARMATI SK
87 KITL KRISZTIÁN1 FC HATVAN
87 KLEPÁCS KRISZTIÁN1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
87 KORBÉLY KRISTÓF1 DVTK II.
87 KOVÁCS LÁSZLÓ BOTOND1 CEGLÉDI VSE
87 LAKATOS MIKLÓS1 PUTNOK FC
87 LAKATOS RÓBERT ATTILA1 SAJÓBÁBONYI VSE
87 LAMI BÁLINT1 BALASSAGYARMATI VSE
87 LÁSZLÓ KRISZTIÁN1 JÁSZBERÉNYI FC
87 LEKLI SOMA KENDE1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
87 MEZŐSSY LEVENTE1 SAJÓBÁBONYI VSE
87 MOLNÁR MARCELL1 GYÖNGYÖSI AK – MÁTRA-BETON
87 NEMES ÁDÁM ISTVÁN1 SBTC
87 NIKITSCHER TAMÁS1 DVSC II.
87 OLÁH MÁTÉ SÁNDOR1 TISZAKÉCSKEI LC
87 PÖLÖSKEI PÉTER1 GYÖNGYÖSI AK – MÁTRA-BETON
87 RÉDEI MILÁN1 GYÖNGYÖSI AK – MÁTRA-BETON
87 RIZNYCHENKO VIKTOR1 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
87 SCHMIDT PÉTER1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
87 SEBŐK BALÁZS1 SAJÓBÁBONYI VSE
87 SERES DÁVID1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
87 SIKORSZKI BENCE1 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
87 SZANKU KRISTÓF1 TISZAFÜREDI VSE
87 SZANYI KRISZTIÁN1 JÁSZBERÉNYI FC
87 SZENTES DÁVID1 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
87 TAJTI BÁLINT1 GYÖNGYÖSI AK – MÁTRA-BETON
87 TAKÁCS TAMÁS1 PUTNOK FC
87 TALPALLÓ NORBERT LAJOS1 DVSC II.
87 TARNAI DÁNIEL1 GYÖNGYÖSI AK – MÁTRA-BETON
87 TITKÓ BARNABÁS KRISZTIÁN1 SAJÓBÁBONYI VSE
87 TORDAI BALÁZS1 DVSC II.
87 TÓTH NÁNDOR1 TISZAFÜREDI VSE
87 VÁMOS MÁRK1 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
87 VARGA KRISZTIÁN1 SAJÓBÁBONYI VSE
87 VINCZE ÁKOS1 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS

Be the first to comment

Leave a Reply