Góllövőlista Kelet, 2020.09.12.


Fotó: TVSE – Tiszafüred Városi Sportegyesület

Kalmár Ferenc 2 gólt szerzett a DVSC második csapata ellen. Figyelemreméltó, hogy 8 mérkőzésen 11 alkalommal talált a hálóba!

HELY.GÓLLÖVŐ NEVEGÓLEGYESÜLET 
1 KALMÁR FERENC11 TISZAFÜREDI VSE
2 MURAI SÁNDOR MÁRK9 BVSC-ZUGLÓ
3 MÁTÉ JÁNOS8 TISZAKÉCSKEI LC
4 TARLÓSI MILÁN7 SBTC
5 BOROS GÁBOR6 EGER SE
5 LACZKÓ MILÁN6 CEGLÉDI VSE
5 MAKRAI GÁBOR6 DVTK II.
5 PÁLINKÁS GERGŐ JÁNOS6 JÁSZBERÉNYI FC
5 SÁRMÁNY KRISTÓF6 DVSC II.
10 SIMON MÁRK5 TISZAKÉCSKEI LC
11 ALBERT ÁDÁM4 JÁSZBERÉNYI FC
11 CIGAN CRISTIAN-LUCIAN4 FÜZESGYARMATI SK
11 JELENA RICHÁRD4 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
11 KRISTÓFI SÁNDOR4 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
11 LAKATOS LÁSZLÓ4 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
11 OROSZ MÁTÉ4 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
11 PONGRÁCZ VIKTOR4 TISZAKÉCSKEI LC
11 SCHRAMMEL ÁDÁM4 BVSC-ZUGLÓ
11 SÜTTŐ ATTILA4 JÁSZBERÉNYI FC
11 ZIMÁNYI ÁDÁM4 PUTNOK FC
21 CORTES JOSE RICARDO3 DVTK II.
21 FARKAS NORBERT3 TISZAKÉCSKEI LC
21 FEKETE OLIVÉR3 JÁSZBERÉNYI FC
21 GAAL MICHAEL AMBROSE3 GYÖNGYÖSI AK – MÁTRA-BETON
21 HODGYAI LÁSZLÓ3 JÁSZBERÉNYI FC
21 KAPACINA VALER3 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
21 KARIKA BALÁZS BENCE3 DVTK II.
21 KHIMICH VASYL3 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
21 LIZÁK BENCE3 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
21 LUKÁCS ZSOMBOR CSONGOR3 FC HATVAN
21 NAGY TAMÁS3 BALASSAGYARMATI VSE
21 PÁL SZABOLCS3 EGER SE
21 POPESCU GHEORGHE ROBERT3 FÜZESGYARMATI SK
21 SZABÓ TAMÁS3 TISZAFÜREDI VSE
21 VASKÓ TAMÁS3 EGER SE
36 ACHIM SEBASTIAN ZOLTÁN2 FÜZESGYARMATI SK
36 ÁDÁM FERENC JÓZSEF2 PUTNOK FC
36 BARTUSZ DÁNIEL2 GYÖNGYÖSI AK – MÁTRA-BETON
36 BARZSÓ ATTILA2 TISZAFÜREDI VSE
36 BENKŐ-BÍRÓ NORBERT2 BALASSAGYARMATI VSE
36 BOROS DÁVID BOTOND2 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
36 DR.CSIRSZKI MARTIN MILÁN2 PUTNOK FC
36 GAZDAG BÁLINT2 SBTC
36 GUBACSI ZOLTÁN2 PUTNOK FC
36 HREPKA ÁDÁM2 BVSC-ZUGLÓ
36 KIPRICH DÁVID JÓZSEF2 TISZAKÉCSKEI LC
36 KUNDRÁK NORBERT2 DVSC II.
36 KUSNYIR ERIK2 DVSC II.
36 LŐRINCZ ATTILA LÁSZLÓ2 JÁSZBERÉNYI FC
36 MOLNÁR MARTIN TIBOR2 SAJÓBÁBONYI VSE
36 OHÁR ROMÁN2 TÁLLYA KSE
36 OLASZ DÉNES2 EGER SE
36 PÁLL ZSOMBOR2 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
36 PAP ZSOLT2 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
36 PAPP GYÖRGY2 CEGLÉDI VSE
36 PATÓCS RICHÁRD MIHÁLY2 SAJÓBÁBONYI VSE
36 SIMON MÁTYÁS2 FC HATVAN
36 SZEMERE BALÁZS2 JÁSZBERÉNYI FC
36 SZOKOL ZSOLT2 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
36 SZŐLLŐSI FERENC2 JÁSZBERÉNYI FC
36 TORVUND ALEXANDER2 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
36 VAJDA ÁKOS2 EGER SE
36 VAJDA ROLAND RAFAEL2 FÜZESGYARMATI SK
36 ZÁDORI KRISZTIÁN2 TISZAKÉCSKEI LC
36 ZLICIC LÁZÁR2 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
66 ATAMAS ARTEM1 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
66 BALOGH GUSZTÁV1 FÜZESGYARMATI SK
66 BALOGH MIKLÓS1 BVSC-ZUGLÓ
66 BARÁTH PÉTER1 DVSC II.
66 BARNA VIKTOR ÁRPÁD1 TISZAFÜREDI VSE
66 BARTHA RICARDO ERIK1 DVTK II.
66 BARTOS NORBERT1 BVSC-ZUGLÓ
66 BATA GÁBOR1 SBTC
66 BENE ÁDÁM1 DVSC II.
66 BENE ATTILA1 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
66 BÉVÁRDI ZSOMBOR1 DVSC II.
66 BOCSI PATRIK1 TÁLLYA KSE
66 BORAI SZABOLCS1 SAJÓBÁBONYI VSE
66 BÖKÖNYI ADRIÁN1 DVSC II.
66 CSÁKI RÓBERT1 TISZAKÉCSKEI LC
66 CSOSZÁNSZKI DÁVID ANTAL1 CEGLÉDI VSE
66 CZIBOLYA GÁBOR1 FC HATVAN
66 EICHENVALDER RÓBERT1 GYÖNGYÖSI AK – MÁTRA-BETON
66 FEJES JÁNOS1 BALASSAGYARMATI VSE
66 GALACS ERIK GÁBOR1 TISZAKÉCSKEI LC
66 GELSI LÁSZLÓ1 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
66 GÍBER ATTILA1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
66 GOHÉR GERGŐ1 GYÖNGYÖSI AK – MÁTRA-BETON
66 GRESÓ MÁTYÁS1 EGER SE
66 HÁDA ZOLTÁN1 TISZAFÜREDI VSE
66 HAMAR ÁDÁM1 BALASSAGYARMATI VSE
66 HEGEDŰS MARTIN GÁBOR1 SBTC
66 HORVÁTH ZOLTÁN1 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
66 HUSSEIN SHADI1 FÜZESGYARMATI SK
66 HUSZTI DÁVID1 TÁLLYA KSE
66 IVÁNKA PATRIK1 DVTK II.
66 JANO ROBERT1 TÁLLYA KSE
66 KALÓZ ÁDÁM1 TISZAFÜREDI VSE
66 KARÁCSONY DÁVID1 FC HATVAN
66 KELEMEN GERGŐ1 TÁLLYA KSE
66 KELEMEN PATRIK1 BVSC-ZUGLÓ
66 KIS GERGŐ1 EGER SE
66 KIS SZABOLCS1 FÜZESGYARMATI SK
66 KITL KRISZTIÁN1 FC HATVAN
66 KLEPÁCS KRISZTIÁN1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
66 KOVÁCS LÁSZLÓ BOTOND1 CEGLÉDI VSE
66 LAKATOS MIKLÓS1 PUTNOK FC
66 LAKATOS RÓBERT ATTILA1 SAJÓBÁBONYI VSE
66 LÁSZLÓ KRISZTIÁN1 JÁSZBERÉNYI FC
66 LEKLI SOMA KENDE1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
66 MEZŐSSY LEVENTE1 SAJÓBÁBONYI VSE
66 MOLNÁR MARCELL1 GYÖNGYÖSI AK – MÁTRA-BETON
66 MUNDI ZOLTÁN1 FC HATVAN
66 NIKITSCHER TAMÁS1 DVSC II.
66 OLÁH MÁTÉ SÁNDOR1 TISZAKÉCSKEI LC
66 ONDÓ JÁNOS1 TÁLLYA KSE
66 PÖLÖSKEI PÉTER1 GYÖNGYÖSI AK – MÁTRA-BETON
66 RÉDEI MILÁN1 GYÖNGYÖSI AK – MÁTRA-BETON
66 RIZNYCHENKO VIKTOR1 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
66 SÁROSI NORBERT1 DVSC II.
66 SEBŐK BALÁZS1 SAJÓBÁBONYI VSE
66 SERES DÁVID1 MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC II.
66 SIKORSZKI BENCE1 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
66 SRAMKÓ RONÁLD1 PUTNOK FC
66 SZANKU KRISTÓF1 TISZAFÜREDI VSE
66 SZANYI KRISZTIÁN1 JÁSZBERÉNYI FC
66 SZENTES DÁVID1 KISVÁRDA MASTER GOOD II.
66 SZITA BENCE1 BALASSAGYARMATI VSE
66 TAJTI BÁLINT1 GYÖNGYÖSI AK – MÁTRA-BETON
66 TAKÁCS TAMÁS1 PUTNOK FC
66 TALPALLÓ NORBERT LAJOS1 DVSC II.
66 TARNAI DÁNIEL1 GYÖNGYÖSI AK – MÁTRA-BETON
66 TITKÓ BARNABÁS KRISZTIÁN1 SAJÓBÁBONYI VSE
66 TÓTH LUKÁS1 TÁLLYA KSE
66 VÁMOS MÁRK1 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
66 VARGA KRISZTIÁN1 SAJÓBÁBONYI VSE
66 VINCZE ÁKOS1 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
66 ZSIGA MÁTÉ1 DVTK II.

Be the first to comment

Leave a Reply