Góllövőlista Kelet, 2019.12.06.


Szeretnénk hagyományt teremteni! Az NB3 mindhárom csoportjának gólkirálya egy-egy serleget (lásd a képen) kap majd weboldalunk jóvoltából. Esetleges holtverseny esetén a kevesebb mérkőzésszám, és ha az is egyenlő, akkor a kevesebb játékperc dönt. A díjátadásra, amely várhatóan 2020. június elején lesz, felkérünk majd egy prominens személyt.




Bárány Donát toronymagasan vezeti a Keleti csoport góllövőlistáját, sőt az egész NB3-ban, a Közép és Nyugati csoportot is beleértve ő szerezte a legtöbb gólt. Nem lenne meglepő ha tavasszal már magasabb osztályban találkoznánk a nevével.
HELY.GÓLLÖVŐ NEVEGÓLEGYESÜLET 
1 BÁRÁNY DONÁT19 DEAC
2 KAPACINA VALER10 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2 KATONA BENCE10 PUTNOK FC
2 LUKÁCS RICHÁRD10 CEGLÉDI VSE
5 ONDÓ JÁNOS9 TÁLLYA KSE
5 PÁLINKÁS GERGŐ JÁNOS9 JÁSZBERÉNYI FC
5 SIDIBE IBRAHIMA9 DEAC
8 CSOSZÁNSZKI DÁVID ANTAL8 GYÖNGYÖSI AK
8 GRESÓ MÁTYÁS8 JÁSZBERÉNYI FC
8 KELEMEN GERGŐ8 TÁLLYA KSE
11 HORVÁTH LEVENTE7 ESMTK
11 PALLAGI GÁBOR BOTOND7 BSE
13 BÍRÓ PÉTER6 DEAC
13 DAMÁSDI ALEX6 DVSC II.
13 OHÁR ROMÁN6 TÁLLYA KSE
13 SZÉKELY DÁVID6 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
13 SZITA BENCE6 BSE
18 BOROS GÁBOR5 DVTK II.
18 CONSTANTINESCU DAN-MARIUS5 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
18 CSICSEK LEVENTE5 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
18 NAGY TAMÁS5 BSE
22 BELÉNYESI CSABA4 DVSC II.
22 BENKE NORBERT SÁNDOR4 EGER SE
22 BODÓ PÉTER4 CEGLÉDI VSE
22 GELSI LÁSZLÓ4 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
22 HERCZEG LÁSZLÓ TIBOR4 ESMTK
22 KOVÁCS BOTOND4 ESMTK
22 KOVÁCS DÁNIEL4 ESMTK
22 MARKÓ ÁDÁM4 CEGLÉDI VSE
22 PARANAI GÁBOR4 TÁLLYA KSE
22 PATAKI LAJOS ZALÁN4 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
22 SZEMERE BALÁZS4 JÁSZBERÉNYI FC
22 SZŐLLŐSI FERENC4 JÁSZBERÉNYI FC
22 URBIN PÉTER4 DEAC
22 VAJDA ÁKOS4 EGER SE
22 ZSÓRI DÁNIEL4 DVSC II.
37 BARCSAY MÁRK3 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
37 BÉVÁRDI ZSOMBOR3 DVSC II.
37 FABU MÁRTON3 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
37 FEHÉR IMRE3 GYÖNGYÖSI AK
37 FORGÁCS PÉTER3 GYÖNGYÖSI AK
37 KATONA GYÖRGY3 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
37 KLEPÁCS KRISZTIÁN3 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
37 KÓCSA TAMÁS GERGELY3 BSE
37 KRISTÓFI SÁNDOR3 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
37 KUN LÁSZLÓ DÁVID3 CEGLÉDI VSE
37 LIZÁK BENCE3 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
37 LUKÁCS ZSOMBOR CSONGOR3 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
37 MAHALEK MARCELL3 PUTNOK FC
37 MINCZÉR TIBOR3 TÁLLYA KSE
37 PÉTER BENCE3 BSE
37 POPESCU GHEORGHE ROBERT3 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
37 SÁNDOR TAMÁS3 DEAC
37 SÁRKÖZI SZABOLCS3 FC HATVAN
37 SÁRMÁNY KRISTÓF3 DVSC II.
37 SÁROSI MÁTÉ3 TÁLLYA KSE
37 TERDIK ZSOLT3 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
37 TÓTH SZABOLCS3 PUTNOK FC
59 ANTAL ZSOLT2 EGER SE
59 BARTHA ROLAND2 GYÖNGYÖSI AK
59 BENE ATTILA2 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
59 BIHARI GYULA2 TÁLLYA KSE
59 BODA JÓZSEF2 ESMTK
59 BODNÁR MÁRK LÁSZLÓ2 TÁLLYA KSE
59 BOUOLI EFFA FLORENTIN EMMANUEL2 DVSC II.
59 FEJES JÁNOS2 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
59 FELLNER KRISZTOFER FERENC2 FC HATVAN
59 FENYŐFALVI CSABA2 TÁLLYA KSE
59 GÁBOR LUKÁCS JÓZSEF2 ÓZDI KOHÁSZ SC
59 GAJDA MÁRKÓ GÁBOR2 EGER SE
59 GÁL MÁRK2 FC HATVAN
59 GYÖRGYI ARTHUR2 DVSC II.
59 HUSSEIN SHADI2 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
59 KAPACINA KEVIN2 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
59 KATONA ROLAND2 FC HATVAN
59 KITL KRISZTIÁN2 FC HATVAN
59 KORBÉLY KRISTÓF2 DVTK II.
59 KOZICS BARNABÁS2 ÓZDI KOHÁSZ SC
59 LAKATOS GERGŐ2 JÁSZBERÉNYI FC
59 LÉVAI NORBERT2 ÓZDI KOHÁSZ SC
59 LUDASI MARTIN2 JÁSZBERÉNYI FC
59 MOLNÁR MÁTÉ2 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
59 NAGY DÁVID BALÁZS2 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
59 NAGY RICHÁRD2 GYÖNGYÖSI AK
59 ÓVÁRI ZSOLT LEVENTE2 DVTK II.
59 PAP ZSOLT2 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
59 PATAKI VIKTOR2 EGER SE
59 PATÓCS RICHÁRD MIHÁLY2 DEAC
59 POTYKA ATTILA2 TÁLLYA KSE
59 RÉDEI MILÁN2 GYÖNGYÖSI AK
59 SIGÉR ÁKOS2 DEAC
59 SOÓS BENCE2 ESMTK
59 SZABÓ DOMINIK2 FC HATVAN
59 SZABÓ ROLAND2 FC HATVAN
59 SZILÁGYI PÉTER ZOLTÁN2 CEGLÉDI VSE
59 TAKÁCS KRISZTOFER LAJOS2 CEGLÉDI VSE
59 TOLDI ANDRÁS DÁVID2 TÁLLYA KSE
59 TORDA PATRIK2 FC HATVAN
59 TÓTH OLIVÉR2 GYÖNGYÖSI AK
59 VARGA JÓZSEF2 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
59 WILD TAMÁS RÓBERT2 GYÖNGYÖSI AK
59 ZIMÁNYI ÁDÁM2 PUTNOK FC
103 ACHIM SEBASTIAN ZOLTÁN1 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
103 BACSA PATRIK1 DVTK II.
103 BALOGH BÁLINT1 JÁSZBERÉNYI FC
103 BARTUSZ DÁNIEL1 EGER SE
103 BENKŐ-BÍRÓ NORBERT1 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
103 BERECZKI DÁNIEL1 DVSC II.
103 BOCSI PATRIK1 TÁLLYA KSE
103 BONICA SEBASTIAN1 ESMTK
103 BOROS DÁVID BOTOND1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
103 BURICS ANDRÁS1 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
103 BUSSY DÁVID1 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
103 CSÁVÁS BENCE1 DVTK II.
103 CSIRSZKI MARTIN MILÁN1 PUTNOK FC
103 CSORNIJ ÁRON1 GYÖNGYÖSI AK
103 CSŐSZ RICHÁRD1 DVSC II.
103 CZIBOLYA GÁBOR1 FC HATVAN
103 DESPOTOVIC VANJA1 ESMTK
103 GÁL BENEDEK1 ÓZDI KOHÁSZ SC
103 GALAMBOSI MÁTÉ1 PUTNOK FC
103 HADHÁZI DÁVID1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
103 HORVÁTH BENJÁMIN1 TÁLLYA KSE
103 ILLÉS RICHÁRD1 PUTNOK FC
103 KARÁCSONY DÁVID1 FC HATVAN
103 KELEMEN LÁSZLÓ DÁVID1 CEGLÉDI VSE
103 KEREKES KRISZTIÁN1 DVSC II.
103 KERTÉSZ TAMÁS1 DEAC
103 KIRÁLY ÁKOS1 BSE
103 KULCSÁR HUNOR1 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
103 LAKATOS BÉLA1 JÁSZBERÉNYI FC
103 LAKATOS LÁSZLÓ1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
103 LAMI BÁLINT1 BSE
103 LAURINYECZ ÁKOS1 GYÖNGYÖSI AK
103 LÁZÁR BENJAMIN1 ESMTK
103 MAKRAI LÁSZLÓ GERGELY1 CEGLÉDI VSE
103 MÁRTON ANDRÁS1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
103 MÁTYÁS ZSOLT1 BSE
103 MERTSE ÁBEL1 DVTK II.
103 MOLNÁR TIBOR MARKÓ1 BSE
103 NYITRAI DÁVID1 PUTNOK FC
103 ONDREJÓ TAMÁS1 GYÖNGYÖSI AK
103 OROSZ MÁTÉ1 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
103 PATAKI ROLAND1 ÓZDI KOHÁSZ SC
103 PATAKI ZSOLT1 ÓZDI KOHÁSZ SC
103 PINTÉR ÁDÁM1 DVSC II.
103 PURZSA MÁTÉ1 FC HATVAN
103 SÁNDOR ISTVÁN1 JÁSZBERÉNYI FC
103 SLEZÁK RICHÁRD1 ESMTK
103 SPITZMÜLLER ISTVÁN1 DEAC
103 STAMPF ARMAND1 EGER SE
103 SÜTTŐ ATTILA1 JÁSZBERÉNYI FC
103 SZABÓ BENCE1 DVTK II.
103 SZÁSZ TAMÁS1 CEGLÉDI VSE
103 SZEGEDI BENCE1 TÁLLYA KSE
103 SZOKOL ZSOLT1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
103 TELEK MARTIN KEVIN1 BSE
103 TOCA BOGDAN-FLORIN1 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
103 TONHAIZER FERENC1 DVSC II.
103 TÓTH BARNABÁS1 DVTK II.
103 TÓTH BORISZ1 DVTK II.
103 TÓTH MÁRK1 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
103 TUCSA RÓBERT JÁNOS1 PUTNOK FC
103 TÚRI DÁNIEL1 ESMTK
103 VALKAY RICHÁRD1 EGER SE
103 VILLAND ROBERT1 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
103 VINCZE ÁKOS1 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
103 VITELKI BALÁZS1 EGER SE
103 ZSIGA MÁTÉ1 DVTK II.

Be the first to comment

Leave a Reply