Góllövőlista Kelet, 2019.11.01.


Szeretnénk hagyományt teremteni! Az NB3 mindhárom csoportjának gólkirálya egy-egy serleget (lásd a képen) kap majd weboldalunk jóvoltából. Esetleges holtverseny esetén a kevesebb mérkőzésszám, és ha az is egyenlő, akkor a kevesebb játékperc dönt. A díjátadásra, amely várhatóan 2020. június elején lesz, felkérünk majd egy prominens személyt.




Továbbra is 4 gól Bárány Donát előnye

HELY.GÓLLÖVŐ NEVEGÓLEGYESÜLET 
1 BÁRÁNY DONÁT11 DEAC
2 GRESÓ MÁTYÁS7 JÁSZBERÉNYI FC
2 KATONA BENCE7 PUTNOK FC
2 LUKÁCS RICHÁRD7 CEGLÉDI VSE
2 SIDIBE IBRAHIMA7 DEAC
6 HORVÁTH LEVENTE6 ESMTK
6 PÁLINKÁS GERGŐ JÁNOS6 JÁSZBERÉNYI FC
8 BÍRÓ PÉTER5 DEAC
8 CSICSEK LEVENTE5 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
8 DAMÁSDI ALEX5 DVSC II.
8 KAPACINA VALER5 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
8 OHÁR ROMÁN5 TÁLLYA KSE
8 PALLAGI GÁBOR BOTOND5 BSE
8 SZÉKELY DÁVID5 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
8 SZITA BENCE5 BSE
16 CSOSZÁNSZKI DÁVID ANTAL4 GYÖNGYÖSI AK
16 MARKÓ ÁDÁM4 CEGLÉDI VSE
16 ONDÓ JÁNOS4 TÁLLYA KSE
16 PATAKI LAJOS ZALÁN4 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
16 SZŐLLŐSI FERENC4 JÁSZBERÉNYI FC
16 ZSÓRI DÁNIEL4 DVSC II.
22 BODÓ PÉTER3 CEGLÉDI VSE
22 CONSTANTINESCU DAN-MARIUS3 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
22 FABU MÁRTON3 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
22 KRISTÓFI SÁNDOR3 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
22 NAGY TAMÁS3 BSE
22 PÉTER BENCE3 BSE
22 POPESCU GHEORGHE ROBERT3 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
22 SÁRKÖZI SZABOLCS3 FC HATVAN
22 SÁRMÁNY KRISTÓF3 DVSC II.
22 VAJDA ÁKOS3 EGER SE
32 BELÉNYESI CSABA2 DVSC II.
32 BODA JÓZSEF2 ESMTK
32 FELLNER KRISZTOFER FERENC2 FC HATVAN
32 FORGÁCS PÉTER2 GYÖNGYÖSI AK
32 GÁBOR LUKÁCS JÓZSEF2 ÓZDI KOHÁSZ SC
32 GÁL MÁRK2 FC HATVAN
32 HERCZEG LÁSZLÓ TIBOR2 ESMTK
32 KAPACINA KEVIN2 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
32 KATONA GYÖRGY2 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
32 KOVÁCS BOTOND2 ESMTK
32 KOVÁCS DÁNIEL2 ESMTK
32 KOZICS BARNABÁS2 ÓZDI KOHÁSZ SC
32 LÉVAI NORBERT2 ÓZDI KOHÁSZ SC
32 LIZÁK BENCE2 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
32 LUDASI MARTIN2 JÁSZBERÉNYI FC
32 LUKÁCS ZSOMBOR CSONGOR2 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
32 MAHALEK MARCELL2 PUTNOK FC
32 MOLNÁR MÁTÉ2 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
32 NAGY DÁVID BALÁZS2 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
32 PAP ZSOLT2 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
32 PATAKI VIKTOR2 EGER SE
32 RÉDEI MILÁN2 GYÖNGYÖSI AK
32 SÁNDOR TAMÁS2 DEAC
32 SOÓS BENCE2 ESMTK
32 SZABÓ DOMINIK2 FC HATVAN
32 SZABÓ ROLAND2 FC HATVAN
32 SZEMERE BALÁZS2 JÁSZBERÉNYI FC
32 TERDIK ZSOLT2 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
32 TORDA PATRIK2 FC HATVAN
32 VARGA JÓZSEF2 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
32 WILD TAMÁS RÓBERT2 GYÖNGYÖSI AK
32 ZIMÁNYI ÁDÁM2 PUTNOK FC
64 ANTAL ZSOLT1 EGER SE
64 BALOGH BÁLINT1 JÁSZBERÉNYI FC
64 BARCSAY MÁRK1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
64 BARTHA ROLAND1 GYÖNGYÖSI AK
64 BARTUSZ DÁNIEL1 EGER SE
64 BENE ATTILA1 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
64 BENKE NORBERT SÁNDOR1 EGER SE
64 BERECZKI DÁNIEL1 DVSC II.
64 BÉVÁRDI ZSOMBOR1 DVSC II.
64 BIHARI GYULA1 TÁLLYA KSE
64 BONICA SEBASTIAN1 ESMTK
64 BOROS DÁVID BOTOND1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
64 BOROS GÁBOR1 DVTK II.
64 BOUOLI EFFA FLORENTIN EMMANUEL1 DVSC II.
64 BURICS ANDRÁS1 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
64 BUSSY DÁVID1 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
64 CSÁVÁS BENCE1 DVTK II.
64 CSIRSZKI MARTIN MILÁN1 PUTNOK FC
64 CSORNIJ ÁRON1 GYÖNGYÖSI AK
64 CSŐSZ RICHÁRD1 DVSC II.
64 CZIBOLYA GÁBOR1 FC HATVAN
64 DESPOTOVIC VANJA1 ESMTK
64 FEHÉR IMRE1 GYÖNGYÖSI AK
64 FEJES JÁNOS1 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
64 FENYŐFALVI CSABA1 TÁLLYA KSE
64 GAJDA MÁRKÓ GÁBOR1 EGER SE
64 GÁL BENEDEK1 ÓZDI KOHÁSZ SC
64 GALAMBOSI MÁTÉ1 PUTNOK FC
64 GELSI LÁSZLÓ1 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
64 GYÖRGYI ARTHUR1 DVSC II.
64 HUSSEIN SHADI1 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
64 KATONA ROLAND1 FC HATVAN
64 KELEMEN GERGŐ1 TÁLLYA KSE
64 KELEMEN LÁSZLÓ DÁVID1 CEGLÉDI VSE
64 KERTÉSZ TAMÁS1 DEAC
64 KITL KRISZTIÁN1 FC HATVAN
64 KLEPÁCS KRISZTIÁN1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
64 KÓCSA TAMÁS GERGELY1 BSE
64 KORBÉLY KRISTÓF1 DVTK II.
64 KULCSÁR HUNOR1 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
64 KUN LÁSZLÓ DÁVID1 CEGLÉDI VSE
64 LAKATOS BÉLA1 JÁSZBERÉNYI FC
64 LAKATOS GERGŐ1 JÁSZBERÉNYI FC
64 LAMI BÁLINT1 BSE
64 LAURINYECZ ÁKOS1 GYÖNGYÖSI AK
64 LÁZÁR BENJAMIN1 ESMTK
64 MAKRAI LÁSZLÓ GERGELY1 CEGLÉDI VSE
64 MÁRTON ANDRÁS1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
64 MÁTYÁS ZSOLT1 BSE
64 MERTSE ÁBEL1 DVTK II.
64 MOLNÁR TIBOR MARKÓ1 BSE
64 NAGY RICHÁRD1 GYÖNGYÖSI AK
64 ONDREJÓ TAMÁS1 GYÖNGYÖSI AK
64 OROSZ MÁTÉ1 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
64 PATAKI ROLAND1 ÓZDI KOHÁSZ SC
64 PATAKI ZSOLT1 ÓZDI KOHÁSZ SC
64 PINTÉR ÁDÁM1 DVSC II.
64 PURZSA MÁTÉ1 FC HATVAN
64 SLEZÁK RICHÁRD1 ESMTK
64 STAMPF ARMAND1 EGER SE
64 SÜTTŐ ATTILA1 JÁSZBERÉNYI FC
64 SZABÓ BENCE1 DVTK II.
64 SZÁSZ TAMÁS1 CEGLÉDI VSE
64 SZILÁGYI PÉTER ZOLTÁN1 CEGLÉDI VSE
64 SZOKOL ZSOLT1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
64 TAKÁCS KRISZTOFER LAJOS1 CEGLÉDI VSE
64 TELEK MARTIN KEVIN1 BSE
64 TOCA BOGDAN-FLORIN1 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
64 TONHAIZER FERENC1 DVSC II.
64 TÓTH BARNABÁS1 DVTK II.
64 TÓTH BORISZ1 DVTK II.
64 TÓTH MÁRK1 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
64 TÓTH SZABOLCS1 PUTNOK FC
64 TUCSA RÓBERT JÁNOS1 PUTNOK FC
64 URBIN PÉTER1 DEAC
64 VALKAY RICHÁRD1 EGER SE
64 VILLAND ROBERT1 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
64 VITELKI BALÁZS1 EGER SE
64 ZSIGA MÁTÉ1 DVTK II.

Be the first to comment

Leave a Reply