Góllövőlista Kelet, 2019.10.25.


Szeretnénk hagyományt teremteni! A most induló bajnokság végén az NB3 mindhárom csoportjának gólkirálya egy-egy serleget (lásd a képen) kap majd weboldalunk jóvoltából. Esetleges holtverseny esetén a kevesebb mérkőzésszám, és ha az is egyenlő, akkor a kevesebb játékperc dönt. A díjátadásra, amely várhatóan 2020. június elején lesz, felkérünk majd egy prominens személyt.




Két DEAC játékos van a góllövőlista dobogóján. Sidibe Ibrahima még mindig rendkívül gólveszélyes.

HELY.GÓLLÖVŐ NEVEGÓLEGYESÜLET 
1 BÁRÁNY DONÁT11 DEAC
2 LUKÁCS RICHÁRD7 CEGLÉDI VSE
2 SIDIBE IBRAHIMA7 DEAC
4 GRESÓ MÁTYÁS6 JÁSZBERÉNYI FC
4 HORVÁTH LEVENTE6 ESMTK
4 KATONA BENCE6 PUTNOK FC
4 PÁLINKÁS GERGŐ JÁNOS6 JÁSZBERÉNYI FC
8 BÍRÓ PÉTER5 DEAC
8 CSICSEK LEVENTE5 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
8 DAMÁSDI ALEX5 DVSC II.
8 PALLAGI GÁBOR BOTOND5 BSE
8 SZÉKELY DÁVID5 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
8 SZITA BENCE5 BSE
14 CSOSZÁNSZKI DÁVID ANTAL4 GYÖNGYÖSI AK
14 KAPACINA VALER4 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
14 MARKÓ ÁDÁM4 CEGLÉDI VSE
14 OHÁR ROMÁN4 TÁLLYA KSE
14 ONDÓ JÁNOS4 TÁLLYA KSE
14 PATAKI LAJOS ZALÁN4 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
14 SZŐLLŐSI FERENC4 JÁSZBERÉNYI FC
14 ZSÓRI DÁNIEL4 DVSC II.
22 BODÓ PÉTER3 CEGLÉDI VSE
22 CONSTANTINESCU DAN-MARIUS3 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
22 FABU MÁRTON3 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
22 KRISTÓFI SÁNDOR3 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
22 PÉTER BENCE3 BSE
22 POPESCU GHEORGHE ROBERT3 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
22 VAJDA ÁKOS3 EGER SE
29 BELÉNYESI CSABA2 DVSC II.
29 BODA JÓZSEF2 ESMTK
29 FELLNER KRISZTOFER FERENC2 FC HATVAN
29 FORGÁCS PÉTER2 GYÖNGYÖSI AK
29 GÁBOR LUKÁCS JÓZSEF2 ÓZDI KOHÁSZ SC
29 KATONA GYÖRGY2 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
29 KOVÁCS DÁNIEL2 ESMTK
29 LÉVAI NORBERT2 ÓZDI KOHÁSZ SC
29 LIZÁK BENCE2 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
29 LUDASI MARTIN2 JÁSZBERÉNYI FC
29 LUKÁCS ZSOMBOR CSONGOR2 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
29 MAHALEK MARCELL2 PUTNOK FC
29 MOLNÁR MÁTÉ2 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
29 NAGY DÁVID BALÁZS2 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
29 NAGY TAMÁS2 BSE
29 PAP ZSOLT2 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
29 PATAKI VIKTOR2 EGER SE
29 RÉDEI MILÁN2 GYÖNGYÖSI AK
29 SÁRKÖZI SZABOLCS2 FC HATVAN
29 SÁRMÁNY KRISTÓF2 DVSC II.
29 SOÓS BENCE2 ESMTK
29 SZABÓ DOMINIK2 FC HATVAN
29 SZABÓ ROLAND2 FC HATVAN
29 SZEMERE BALÁZS2 JÁSZBERÉNYI FC
29 TERDIK ZSOLT2 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
29 TORDA PATRIK2 FC HATVAN
29 VARGA JÓZSEF2 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
29 WILD TAMÁS RÓBERT2 GYÖNGYÖSI AK
29 ZIMÁNYI ÁDÁM2 PUTNOK FC
58 ANTAL ZSOLT1 EGER SE
58 BALOGH BÁLINT1 JÁSZBERÉNYI FC
58 BARCSAY MÁRK1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
58 BARTHA ROLAND1 GYÖNGYÖSI AK
58 BARTUSZ DÁNIEL1 EGER SE
58 BENE ATTILA1 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
58 BENKE NORBERT SÁNDOR1 EGER SE
58 BERECZKI DÁNIEL1 DVSC II.
58 BÉVÁRDI ZSOMBOR1 DVSC II.
58 BIHARI GYULA1 TÁLLYA KSE
58 BONICA SEBASTIAN1 ESMTK
58 BOROS DÁVID BOTOND1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
58 BOROS GÁBOR1 DVTK II.
58 BOUOLI EFFA FLORENTIN EMMANUEL1 DVSC II.
58 BURICS ANDRÁS1 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
58 BUSSY DÁVID1 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
58 CSÁVÁS BENCE1 DVTK II.
58 CSIRSZKI MARTIN MILÁN1 PUTNOK FC
58 CSORNIJ ÁRON1 GYÖNGYÖSI AK
58 CSŐSZ RICHÁRD1 DVSC II.
58 CZIBOLYA GÁBOR1 FC HATVAN
58 DESPOTOVIC VANJA1 ESMTK
58 FEHÉR IMRE1 GYÖNGYÖSI AK
58 FEJES JÁNOS1 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
58 FENYŐFALVI CSABA1 TÁLLYA KSE
58 GÁL BENEDEK1 ÓZDI KOHÁSZ SC
58 GÁL MÁRK1 FC HATVAN
58 GELSI LÁSZLÓ1 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
58 GYÖRGYI ARTHUR1 DVSC II.
58 HERCZEG LÁSZLÓ TIBOR1 ESMTK
58 HUSSEIN SHADI1 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
58 KAPACINA KEVIN1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
58 KATONA ROLAND1 FC HATVAN
58 KELEMEN GERGŐ1 TÁLLYA KSE
58 KELEMEN LÁSZLÓ DÁVID1 CEGLÉDI VSE
58 KITL KRISZTIÁN1 FC HATVAN
58 KLEPÁCS KRISZTIÁN1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
58 KORBÉLY KRISTÓF1 DVTK II.
58 KOVÁCS BOTOND1 ESMTK
58 KOZICS BARNABÁS1 ÓZDI KOHÁSZ SC
58 KULCSÁR HUNOR1 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
58 KUN LÁSZLÓ DÁVID1 CEGLÉDI VSE
58 LAKATOS BÉLA1 JÁSZBERÉNYI FC
58 LAKATOS GERGŐ1 JÁSZBERÉNYI FC
58 LAMI BÁLINT1 BSE
58 LAURINYECZ ÁKOS1 GYÖNGYÖSI AK
58 LÁZÁR BENJAMIN1 ESMTK
58 MAKRAI LÁSZLÓ GERGELY1 CEGLÉDI VSE
58 MÁRTON ANDRÁS1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
58 MÁTYÁS ZSOLT1 BSE
58 MERTSE ÁBEL1 DVTK II.
58 MOLNÁR TIBOR MARKÓ1 BSE
58 NAGY RICHÁRD1 GYÖNGYÖSI AK
58 ONDREJÓ TAMÁS1 GYÖNGYÖSI AK
58 OROSZ MÁTÉ1 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
58 PATAKI ROLAND1 ÓZDI KOHÁSZ SC
58 PATAKI ZSOLT1 ÓZDI KOHÁSZ SC
58 PINTÉR ÁDÁM1 DVSC II.
58 PURZSA MÁTÉ1 FC HATVAN
58 SÁNDOR TAMÁS1 DEAC
58 STAMPF ARMAND1 EGER SE
58 SÜTTŐ ATTILA1 JÁSZBERÉNYI FC
58 SZABÓ BENCE1 DVTK II.
58 SZÁSZ TAMÁS1 CEGLÉDI VSE
58 SZILÁGYI PÉTER ZOLTÁN1 CEGLÉDI VSE
58 SZOKOL ZSOLT1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
58 TAKÁCS KRISZTOFER LAJOS1 CEGLÉDI VSE
58 TELEK MARTIN KEVIN1 BSE
58 TOCA BOGDAN-FLORIN1 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
58 TONHAIZER FERENC1 DVSC II.
58 TÓTH BARNABÁS1 DVTK II.
58 TÓTH BORISZ1 DVTK II.
58 TÓTH MÁRK1 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
58 TÓTH SZABOLCS1 PUTNOK FC
58 TUCSA RÓBERT JÁNOS1 PUTNOK FC
58 URBIN PÉTER1 DEAC
58 VALKAY RICHÁRD1 EGER SE
58 VILLAND ROBERT1 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
58 VITELKI BALÁZS1 EGER SE
58 ZSIGA MÁTÉ1 DVTK II.

Be the first to comment

Leave a Reply