Góllövőlista Kelet, 2019.10.18.


Szeretnénk hagyományt teremteni! A most induló bajnokság végén az NB3 mindhárom csoportjának gólkirálya egy-egy serleget (lásd a képen) kap majd weboldalunk jóvoltából. Esetleges holtverseny esetén a kevesebb mérkőzésszám, és ha az is egyenlő, akkor a kevesebb játékperc dönt. A díjátadásra, amely várhatóan 2020. június elején lesz, felkérünk majd egy prominens személyt.




Bárány Donát az újabb két góljának köszönhetően tetemes előnyre tett szert a Keleti csoport góllövő listájának élén

HELY.GÓLLÖVŐ NEVEGÓLEGYESÜLET 
1 BÁRÁNY DONÁT11 DEAC
2 LUKÁCS RICHÁRD7 CEGLÉDI VSE
3 GRESÓ MÁTYÁS6 JÁSZBERÉNYI FC
3 PÁLINKÁS GERGŐ JÁNOS6 JÁSZBERÉNYI FC
3 SIDIBE IBRAHIMA6 DEAC
6 BÍRÓ PÉTER5 DEAC
6 KATONA BENCE5 PUTNOK FC
6 PALLAGI GÁBOR BOTOND5 BSE
6 SZÉKELY DÁVID5 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
6 SZITA BENCE5 BSE
11 CSICSEK LEVENTE4 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
11 CSOSZÁNSZKI DÁVID ANTAL4 GYÖNGYÖSI AK
11 DAMÁSDI ALEX4 DVSC II.
11 HORVÁTH LEVENTE4 ESMTK
11 MARKÓ ÁDÁM4 CEGLÉDI VSE
11 SZŐLLŐSI FERENC4 JÁSZBERÉNYI FC
11 ZSÓRI DÁNIEL4 DVSC II.
18 BODÓ PÉTER3 CEGLÉDI VSE
18 CONSTANTINESCU DAN-MARIUS3 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
18 FABU MÁRTON3 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
18 KAPACINA VALER3 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
18 KRISTÓFI SÁNDOR3 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
18 OHÁR ROMÁN3 TÁLLYA KSE
18 ONDÓ JÁNOS3 TÁLLYA KSE
18 PATAKI LAJOS ZALÁN3 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
18 PÉTER BENCE3 BSE
18 POPESCU GHEORGHE ROBERT3 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
18 VAJDA ÁKOS3 EGER SE
29 BELÉNYESI CSABA2 DVSC II.
29 BODA JÓZSEF2 ESMTK
29 FELLNER KRISZTOFER FERENC2 FC HATVAN
29 FORGÁCS PÉTER2 GYÖNGYÖSI AK
29 GÁBOR LUKÁCS JÓZSEF2 ÓZDI KOHÁSZ SC
29 KATONA GYÖRGY2 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
29 KOVÁCS DÁNIEL2 ESMTK
29 LIZÁK BENCE2 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
29 LUDASI MARTIN2 JÁSZBERÉNYI FC
29 MOLNÁR MÁTÉ2 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
29 NAGY TAMÁS2 BSE
29 PAP ZSOLT2 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
29 PATAKI VIKTOR2 EGER SE
29 RÉDEI MILÁN2 GYÖNGYÖSI AK
29 SÁRKÖZI SZABOLCS2 FC HATVAN
29 SÁRMÁNY KRISTÓF2 DVSC II.
29 SOÓS BENCE2 ESMTK
29 SZABÓ DOMINIK2 FC HATVAN
29 SZABÓ ROLAND2 FC HATVAN
29 TERDIK ZSOLT2 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
29 TORDA PATRIK2 FC HATVAN
29 VARGA JÓZSEF2 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
29 WILD TAMÁS RÓBERT2 GYÖNGYÖSI AK
29 ZIMÁNYI ÁDÁM2 PUTNOK FC
53 ANTAL ZSOLT1 EGER SE
53 BALOGH BÁLINT1 JÁSZBERÉNYI FC
53 BARCSAY MÁRK1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
53 BARTHA ROLAND1 GYÖNGYÖSI AK
53 BARTUSZ DÁNIEL1 EGER SE
53 BENE ATTILA1 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
53 BENKE NORBERT SÁNDOR1 EGER SE
53 BERECZKI DÁNIEL1 DVSC II.
53 BÉVÁRDI ZSOMBOR1 DVSC II.
53 BIHARI GYULA1 TÁLLYA KSE
53 BONICA SEBASTIAN1 ESMTK
53 BOROS DÁVID BOTOND1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
53 BOUOLI EFFA FLORENTIN EMMANUEL1 DVSC II.
53 BURICS ANDRÁS1 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
53 BUSSY DÁVID1 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
53 CSÁVÁS BENCE1 DVTK II.
53 CSIRSZKI MARTIN MILÁN1 PUTNOK FC
53 CSORNIJ ÁRON1 GYÖNGYÖSI AK
53 CSŐSZ RICHÁRD1 DVSC II.
53 CZIBOLYA GÁBOR1 FC HATVAN
53 DESPOTOVIC VANJA1 ESMTK
53 FEHÉR IMRE1 GYÖNGYÖSI AK
53 FEJES JÁNOS1 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
53 FENYŐFALVI CSABA1 TÁLLYA KSE
53 GÁL BENEDEK1 ÓZDI KOHÁSZ SC
53 GÁL MÁRK1 FC HATVAN
53 GELSI LÁSZLÓ1 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
53 GYÖRGYI ARTHUR1 DVSC II.
53 HERCZEG LÁSZLÓ TIBOR1 ESMTK
53 HUSSEIN SHADI1 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
53 KATONA ROLAND1 FC HATVAN
53 KELEMEN GERGŐ1 TÁLLYA KSE
53 KITL KRISZTIÁN1 FC HATVAN
53 KLEPÁCS KRISZTIÁN1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
53 KORBÉLY KRISTÓF1 DVTK II.
53 KOVÁCS BOTOND1 ESMTK
53 KOZICS BARNABÁS1 ÓZDI KOHÁSZ SC
53 KULCSÁR HUNOR1 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
53 KUN LÁSZLÓ DÁVID1 CEGLÉDI VSE
53 LAKATOS BÉLA1 JÁSZBERÉNYI FC
53 LAKATOS GERGŐ1 JÁSZBERÉNYI FC
53 LAMI BÁLINT1 BSE
53 LAURINYECZ ÁKOS1 GYÖNGYÖSI AK
53 LÁZÁR BENJAMIN1 ESMTK
53 LÉVAI NORBERT1 ÓZDI KOHÁSZ SC
53 LUKÁCS ZSOMBOR CSONGOR1 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
53 MAHALEK MARCELL1 PUTNOK FC
53 MAKRAI LÁSZLÓ GERGELY1 CEGLÉDI VSE
53 MÁRTON ANDRÁS1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
53 MÁTYÁS ZSOLT1 BSE
53 MERTSE ÁBEL1 DVTK II.
53 MOLNÁR TIBOR MARKÓ1 BSE
53 NAGY DÁVID BALÁZS1 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
53 NAGY RICHÁRD1 GYÖNGYÖSI AK
53 ONDREJÓ TAMÁS1 GYÖNGYÖSI AK
53 OROSZ MÁTÉ1 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
53 PATAKI ROLAND1 ÓZDI KOHÁSZ SC
53 PATAKI ZSOLT1 ÓZDI KOHÁSZ SC
53 PURZSA MÁTÉ1 FC HATVAN
53 SÁNDOR TAMÁS1 DEAC
53 STAMPF ARMAND1 EGER SE
53 SÜTTŐ ATTILA1 JÁSZBERÉNYI FC
53 SZABÓ BENCE1 DVTK II.
53 SZÁSZ TAMÁS1 CEGLÉDI VSE
53 SZEMERE BALÁZS1 JÁSZBERÉNYI FC
53 SZILÁGYI PÉTER ZOLTÁN1 CEGLÉDI VSE
53 SZOKOL ZSOLT1 SÉNYŐ-CARNIFEX FC
53 TAKÁCS KRISZTOFER LAJOS1 CEGLÉDI VSE
53 TELEK MARTIN KEVIN1 BSE
53 TOCA BOGDAN-FLORIN1 FÜZESGYARMATI SPORT KLUB
53 TONHAIZER FERENC1 DVSC II.
53 TÓTH BARNABÁS1 DVTK II.
53 TÓTH BORISZ1 DVTK II.
53 TÓTH MÁRK1 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
53 TÓTH SZABOLCS1 PUTNOK FC
53 TUCSA RÓBERT JÁNOS1 PUTNOK FC
53 URBIN PÉTER1 DEAC
53 VALKAY RICHÁRD1 EGER SE
53 VITELKI BALÁZS1 EGER SE
53 ZSIGA MÁTÉ1 DVTK II.

Be the first to comment

Leave a Reply