Tippeld meg, hogy mi lesz az eredmény! 2018/2019 7. forduló

Tippjáték. Hétről-hétre az NB3 összes mérkőzésére lehet tippelni.

Ha eltalálod egy mérkőzés végkimenetelét az 1 pontot, ha pedig telibe találod az eredményt, az 5 pontot ér.

Holtverseny esetén az nyer, aki hamarabb küldte be tippjeit.

Fordulónként hirdetünk győztest. Nyeremény egyelőre nincs, csak a dicsőség! Közhírré tesszük a nevét! 🙂

Egy játékosnak csak egy tippsort szabad beküldenie, vagyis a legelső az érvényes.

Tippelni alul, a hozzászólásoknál tudsz. 2018. szeptember 16. (vasárnap) 12:00 óra a határidő, az azt követően beküldött tippsor érvénytelen.

Úgy tudsz a legegyszerűbben tippelni ha kijelölöd a mérkőzéseket, aztán a Ctrl és a C billentyűk egyidejű lenyomásával kimásolod, majd a hozzászóláshoz kattintasz és a Ctrl és a V billentyűk egyidejű lenyomásával beilleszted. Ezt követően minden meccs mellé odaírod a tippjeidet. 

Játszhatsz a saját nevedben, de becenévvel is. Megadsz egy email címet (ami nem lesz látható!) és a nevedet. 

A tippelésben segítséget jelenthetnek beharangozóink és tabelláink, amelyek péntek éjfélig felkerülnek a weboldalra.

Cigánd SE – Nyírbátori FC
ESMTK – Sényő-Carnifex FC
DVTK II. – Gyöngyösi AK

Szolnoki MÁV FC – Füzesgyarmati SK
Debreceni EAC – Eger SE
Sajóbábony VSE – Putnok FC
Tállya KSE – Termálfürdő Tiszaújváros
Jászberényi FC – Salgótarjáni BTC

SZEOL SC – Taksony SE
Iváncsa KSE – FC Dabas
Szeged-Grosics Akadémia – Paksi FC II.
Kozármisleny FC – Hódmezővásárhelyi FC
Makó FC – Szekszárdi UFC
Budapest Honvéd-MFA II. – Rákosmente KSK

Szentlőrinc SE – Pécsi MFC
Dunaújváros – Kecskeméti TE

III. KER. TVE – Érdi VSE
TARR Andráshida SC – BKV Előre
Dunaharaszti MTK – MOL Vidi FC II.
Ménfőcsanak ESK – Csepel FC
Puskás Akadémia FC II.- FC Nagykanizsa
Pénzügyőr SE – Sárvár FC
THSE-Szabadkikötő – Pápai Perutz FC
FC Ajka – Komárom VSE

 

12 Comments

  1. Cigánd SE – Nyírbátori FC 0-1
    ESMTK – Sényő-Carnifex FC 1-1
    DVTK II. – Gyöngyösi AK 0-1
    Szolnoki MÁV FC – Füzesgyarmati SK 2-1
    Debreceni EAC – Eger SE 2-1
    Sajóbábony VSE – Putnok FC 1-2
    Tállya KSE – Termálfürdő Tiszaújváros 1-1
    Jászberényi FC – Salgótarjáni BTC 6-0

    SZEOL SC – Taksony SE 3-0
    Iváncsa KSE – FC Dabas 2-0
    Szeged-Grosics Akadémia – Paksi FC II. 2-1
    Kozármisleny FC – Hódmezővásárhelyi FC 2-0
    Makó FC – Szekszárdi UFC 1-1
    Budapest Honvéd-MFA II. – Rákosmente KSK 1-1
    Szentlőrinc SE – Pécsi MFC 2-0
    Dunaújváros – Kecskeméti TE 1-1

    III. KER. TVE – Érdi VSE 2-1
    TARR Andráshida SC – BKV Előre 1-2
    Dunaharaszti MTK – MOL Vidi FC II.0-1
    Ménfőcsanak ESK – Csepel FC 2-0
    Puskás Akadémia FC II.- FC Nagykanizsa 2-2
    Pénzügyőr SE – Sárvár FC 1-0
    THSE-Szabadkikötő – Pápai Perutz FC 1-1
    FC Ajka – Komárom VSE 3-1

  2. Cigánd SE – Nyírbátori FC 1-0
    ESMTK – Sényő-Carnifex FC 0-0
    DVTK II. – Gyöngyösi AK 2.2
    Szolnoki MÁV FC – Füzesgyarmati SK 2-1
    Debreceni EAC – Eger SE 1-1
    Sajóbábony VSE – Putnok FC 1-1
    Tállya KSE – Termálfürdő Tiszaújváros 1-0
    Jászberényi FC – Salgótarjáni BTC 3-0

    SZEOL SC – Taksony SE 1-0
    Iváncsa KSE – FC Dabas 1-1
    Szeged-Grosics Akadémia – Paksi FC II. 0-1
    Kozármisleny FC – Hódmezővásárhelyi FC 4-0
    Makó FC – Szekszárdi UFC 0-2
    Budapest Honvéd-MFA II. – Rákosmente KSK 1-0
    Szentlőrinc SE – Pécsi MFC 1-1
    Dunaújváros – Kecskeméti TE 2-0

    III. KER. TVE – Érdi VSE 1-0
    TARR Andráshida SC – BKV Előre 0-1
    Dunaharaszti MTK – MOL Vidi FC II.0-0
    Ménfőcsanak ESK – Csepel FC 1-0
    Puskás Akadémia FC II.- FC Nagykanizsa 2-0
    Pénzügyőr SE – Sárvár FC 0-0 HSE-Szabadkikötő – Pápai Perutz FC 2-1
    FC Ajka – Komárom VSE 2-0

  3. Cigánd SE – Nyírbátori FC 1-1
    ESMTK – Sényő-Carnifex FC 2-1
    DVTK II. – Gyöngyösi AK 1-1
    Szolnoki MÁV FC – Füzesgyarmati SK 2-1
    Debreceni EAC – Eger SE 2-2
    Sajóbábony VSE – Putnok FC 1-1
    Tállya KSE – Termálfürdő Tiszaújváros 2-0
    Jászberényi FC – Salgótarjáni BTC 2-0

    SZEOL SC – Taksony SE 2-0
    Iváncsa KSE – FC Dabas 1-1
    Szeged-Grosics Akadémia – Paksi FC II. 3-1
    Kozármisleny FC – Hódmezővásárhelyi FC 5-0
    Makó FC – Szekszárdi UFC 1-2
    Budapest Honvéd-MFA II. – Rákosmente KSK 1-0
    Szentlőrinc SE – Pécsi MFC 2-0
    Dunaújváros – Kecskeméti TE 2-1

    III. KER. TVE – Érdi VSE 1-1
    TARR Andráshida SC – BKV Előre 0-1
    Dunaharaszti MTK – MOL Vidi FC II. 2-2
    Ménfőcsanak ESK – Csepel FC 2-1
    Puskás Akadémia FC II.- FC Nagykanizsa 2-1
    Pénzügyőr SE – Sárvár FC 1-0
    THSE-Szabadkikötő – Pápai Perutz FC 0-2
    FC Ajka – Komárom VSE 3-1

  4. Cigánd SE – Nyírbátori FC
    ESMTK – Sényő-Carnifex FC 1-1
    DVTK II. – Gyöngyösi AK 3-2
    Szolnoki MÁV FC – Füzesgyarmati SK 3-1
    Debreceni EAC – Eger SE 2-2
    Sajóbábony VSE – Putnok FC 1-2
    Tállya KSE – Termálfürdő Tiszaújváros 1-1
    Jászberényi FC – Salgótarjáni BTC 4-2

    SZEOL SC – Taksony SE 3-1
    Iváncsa KSE – FC Dabas 2-1
    Szeged-Grosics Akadémia – Paksi FC II. 4-0
    Kozármisleny FC – Hódmezővásárhelyi FC 5-1
    Makó FC – Szekszárdi UFC 2-2
    Budapest Honvéd-MFA II. – Rákosmente KSK 3-1
    Szentlőrinc SE – Pécsi MFC 1-2
    Dunaújváros – Kecskeméti TE 2-1

    III. KER. TVE – Érdi VSE 1-3
    TARR Andráshida SC – BKV Előre 2-1
    Dunaharaszti MTK – MOL Vidi FC II. 1-1
    Ménfőcsanak ESK – Csepel FC 1-2
    Puskás Akadémia FC II.- FC Nagykanizsa 3-3
    Pénzügyőr SE – Sárvár FC 2-1
    THSE-Szabadkikötő – Pápai Perutz FC 1-3
    FC Ajka – Komárom VSE 2-0

  5. Cigánd SE – Nyírbátori FC 1-1
    ESMTK – Sényő-Carnifex FC 2-1
    DVTK II. – Gyöngyösi AK 2-3
    Szolnoki MÁV FC – Füzesgyarmati SK 0-1
    Debreceni EAC – Eger SE 1-1
    Sajóbábony VSE – Putnok FC 1-2
    Tállya KSE – Termálfürdő Tiszaújváros 1-2
    Jászberényi FC – Salgótarjáni BTC 1-1

    SZEOL SC – Taksony SE 2-1
    Iváncsa KSE – FC Dabas 2-0
    Szeged-Grosics Akadémia – Paksi FC II. 3-1
    Kozármisleny FC – Hódmezővásárhelyi FC 3-0
    Makó FC – Szekszárdi UFC 1-2
    Budapest Honvéd-MFA II. – Rákosmente KSK 0-0
    Szentlőrinc SE – Pécsi MFC 2-2
    Dunaújváros – Kecskeméti TE 1-0

    III. KER. TVE – Érdi VSE 2-1
    TARR Andráshida SC – BKV Előre 1-0
    Dunaharaszti MTK – MOL Vidi FC II. 2-1
    Ménfőcsanak ESK – Csepel FC 1-1
    Puskás Akadémia FC II.- FC Nagykanizsa 2-2
    Pénzügyőr SE – Sárvár FC 1-0
    THSE-Szabadkikötő – Pápai Perutz FC 1-2
    FC Ajka – Komárom VSE 2-1

  6. Elek Csaba Andor technikai okok miatt telefonon diktálta be tippjeit. Nem akart kimaradni a versenyből:

    Cigánd SE – Nyírbátori FC 0-2
    ESMTK – Sényő-Carnifex FC 2-2
    DVTK II. – Gyöngyösi AK 1-1
    Szolnoki MÁV FC – Füzesgyarmati SK 2-4
    Debreceni EAC – Eger SE 0-3
    Sajóbábony VSE – Putnok FC 0-4
    Tállya KSE – Termálfürdő Tiszaújváros 3-0
    Jászberényi FC – Salgótarjáni BTC 1-0

    SZEOL SC – Taksony SE 1-1
    Iváncsa KSE – FC Dabas 3-0
    Szeged-Grosics Akadémia – Paksi FC II. 3-3
    Kozármisleny FC – Hódmezővásárhelyi FC 2-0
    Makó FC – Szekszárdi UFC 1-0
    Budapest Honvéd-MFA II. – Rákosmente KSK 0-0
    Szentlőrinc SE – Pécsi MFC 4-4
    Dunaújváros – Kecskeméti TE 5-0

    III. KER. TVE – Érdi VSE 2-1
    TARR Andráshida SC – BKV Előre 2-2
    Dunaharaszti MTK – MOL Vidi FC II. 2-1
    Ménfőcsanak ESK – Csepel FC 2-2
    Puskás Akadémia FC II.- FC Nagykanizsa 0-1
    Pénzügyőr SE – Sárvár FC 3-0
    THSE-Szabadkikötő – Pápai Perutz FC 2-0
    FC Ajka – Komárom VSE 3-0

  7. Cigánd SE – Nyírbátori FC 1:2
    ESMTK – Sényő-Carnifex FC 2:0
    DVTK II. – Gyöngyösi AK 0:0
    Szolnoki MÁV FC – Füzesgyarmati SK 2:0
    Debreceni EAC – Eger SE 1:1
    Sajóbábony VSE – Putnok FC 1:2
    Tállya KSE – Termálfürdő Tiszaújváros 2:2
    Jászberényi FC – Salgótarjáni BTC 3:0

    SZEOL SC – Taksony SE 2:0
    Iváncsa KSE – FC Dabas 1:0
    Szeged-Grosics Akadémia – Paksi FC II. 3:0
    Kozármisleny FC – Hódmezővásárhelyi FC 3:1
    Makó FC – Szekszárdi UFC 1:2
    Budapest Honvéd-MFA II. – Rákosmente KSK 1:1
    Szentlőrinc SE – Pécsi MFC 2:0
    Dunaújváros – Kecskeméti TE1:0

    III. KER. TVE – Érdi VSE 1:3
    TARR Andráshida SC – BKV Előre 0:1
    Dunaharaszti MTK – MOL Vidi FC II. 1:1
    Ménfőcsanak ESK – Csepel FC 1:0
    Puskás Akadémia FC II.- FC Nagykanizsa 2:0
    Pénzügyőr SE – Sárvár FC 1:0
    THSE-Szabadkikötő – Pápai Perutz FC 0:2
    FC Ajka – Komárom VSE 3:0

  8. Cigánd SE – Nyírbátori FC 1-1
    ESMTK – Sényő-Carnifex FC 1-0
    DVTK II. – Gyöngyösi AK 0-1
    Szolnoki MÁV FC – Füzesgyarmati SK 2-2
    Debreceni EAC – Eger SE 0-2
    Sajóbábony VSE – Putnok FC 0-2
    Tállya KSE – Termálfürdő Tiszaújváros 2-1
    Jászberényi FC – Salgótarjáni BTC 3-0
    SZEOL SC – Taksony SE 1-0
    Iváncsa KSE – FC Dabas 2-0
    Szeged-Grosics Akadémia – Paksi FC II. 3-0
    Kozármisleny FC – Hódmezővásárhelyi FC 4-0
    Makó FC – Szekszárdi UFC 1-1
    Budapest Honvéd-MFA II. – Rákosmente KSK 2-1
    Szentlőrinc SE – Pécsi MFC 1-0
    Dunaújváros – Kecskeméti TE 0-0

    III. KER. TVE – Érdi VSE 0-2
    TARR Andráshida SC – BKV Előre 2-0
    Dunaharaszti MTK – MOL Vidi FC II. 2-2
    Ménfőcsanak ESK – Csepel FC 2-0
    Puskás Akadémia FC II.- FC Nagykanizsa 1-2
    Pénzügyőr SE – Sárvár FC 2-1
    THSE-Szabadkikötő – Pápai Pertz FC 0-3
    Ajka – Komárom VSE 3-1

    .

  9. Cigánd SE – Nyírbátori FC 2-1
    ESMTK – Sényő-Carnifex FC 1-1
    DVTK II. – Gyöngyösi AK 0-1
    Szolnoki MÁV FC – Füzesgyarmati SK 2-2
    Debreceni EAC – Eger SE 3-1
    Sajóbábony VSE – Putnok FC 1-2
    Tállya KSE – Termálfürdő Tiszaújváros 1-2
    Jászberényi FC – Salgótarjáni BTC 5-1

    SZEOL SC – Taksony SE 3-1
    Iváncsa KSE – FC Dabas 2-1
    Szeged-Grosics Akadémia – Paksi FC II. 2-1
    Kozármisleny FC – Hódmezővásárhelyi FC 2-0
    Makó FC – Szekszárdi UFC 1-1
    Budapest Honvéd-MFA II. – Rákosmente KSK 2-1
    Szentlőrinc SE – Pécsi MFC 2-1
    Dunaújváros – Kecskeméti TE 2-1

    III. KER. TVE – Érdi VSE 2-1
    TARR Andráshida SC – BKV Előre 1-2
    Dunaharaszti MTK – MOL Vidi FC II.1-1
    Ménfőcsanak ESK – Csepel FC 2-0
    Puskás Akadémia FC II.- FC Nagykanizsa 2-1
    Pénzügyőr SE – Sárvár FC 1-0
    THSE-Szabadkikötő – Pápai Perutz FC 1-2
    FC Ajka – Komárom VSE 3-1

  10. Cigánd SE – Nyírbátori FC 1:3
    ESMTK – Sényő-Carnifex FC 1:1
    DVTK II. – Gyöngyösi AK 2:1
    Szolnoki MÁV FC – Füzesgyarmati SK 2:2
    Debreceni EAC – Eger SE 2:0
    Sajóbábony VSE – Putnok FC 0:0
    Tállya KSE – Termálfürdő Tiszaújváros 2:1
    Jászberényi FC – Salgótarjáni BTC 4:1

    SZEOL SC – Taksony SE 1:1
    Iváncsa KSE – FC Dabas 1:0
    Szeged-Grosics Akadémia – Paksi FC II. 3:1
    Kozármisleny FC – Hódmezővásárhelyi FC 3:0
    Makó FC – Szekszárdi UFC 1:2
    Budapest Honvéd-MFA II. – Rákosmente KSK 0:0
    Szentlőrinc SE – Pécsi MFC 1:1
    Dunaújváros – Kecskeméti TE 1:1

    III. KER. TVE – Érdi VSE 1:3
    TARR Andráshida SC – BKV Előre 2:2
    Dunaharaszti MTK – MOL Vidi FC II. 2:1
    Ménfőcsanak ESK – Csepel FC 2:1
    Puskás Akadémia FC II.- FC Nagykanizsa 2:3
    Pénzügyőr SE – Sárvár FC 1:0
    THSE-Szabadkikötő – Pápai Perutz FC 1:3
    FC Ajka – Komárom VSE 2:0

  11. Cigánd SE – Nyírbátori FC 1:2
    ESMTK – Sényő-Carnifex FC 1:1
    DVTK II. – Gyöngyösi AK 2:2
    Szolnoki MÁV FC – Füzesgyarmati SK 2:1
    Debreceni EAC – Eger SE 1:3
    Sajóbábony VSE – Putnok FC 0:2
    Tállya KSE – Termálfürdő Tiszaújváros 2:3
    Jászberényi FC – Salgótarjáni BTC 3:0

    SZEOL SC – Taksony SE 2:1
    Iváncsa KSE – FC Dabas 2:1
    Szeged-Grosics Akadémia – Paksi FC II. 3:1
    Kozármisleny FC – Hódmezővásárhelyi FC 3:0
    Makó FC – Szekszárdi UFC 1:3
    Budapest Honvéd-MFA II. – Rákosmente KSK 2:2
    Szentlőrinc SE – Pécsi MFC 1:0
    Dunaújváros – Kecskeméti TE 2:0

    III. KER. TVE – Érdi VSE 1:2
    TARR Andráshida SC – BKV Előre 2:0
    Dunaharaszti MTK – MOL Vidi FC II. 1:1
    Ménfőcsanak ESK – Csepel FC 3:1
    Puskás Akadémia FC II.- FC Nagykanizsa 1:3
    Pénzügyőr SE – Sárvár FC 0:0
    THSE-Szabadkikötő – Pápai Perutz FC 1:4
    FC Ajka – Komárom VSE 2:1

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


négy × egy =