Tippeld meg, hogy mi lesz az eredmény! 2018/2019 6. forduló

Tippjáték. Hétről-hétre az NB3 összes mérkőzésére lehet tippelni.

 

 

Ha eltalálod egy mérkőzés végkimenetelét az 1 pontot, ha pedig telibe találod az eredményt, az 5 pontot ér.

Holtverseny esetén az nyer, aki hamarabb küldte be tippjeit.

Fordulónként hirdetünk győztest. Nyeremény egyelőre nincs, csak a dicsőség! Közhírré tesszük a nevét! 🙂

Egy játékosnak csak egy tippsort szabad beküldenie, vagyis a legelső az érvényes.

Tippelni alul, a hozzászólásoknál tudsz. 2018. szeptember 09. (vasárnap) 10:00 óra a határidő, az azt követően beküldött tippsor érvénytelen.

Úgy tudsz a legegyszerűbben tippelni ha kijelölöd a mérkőzéseket, aztán a Ctrl és a C billentyűk egyidejű lenyomásával kimásolod, majd a hozzászóláshoz kattintasz és a Ctrl és a V billentyűk egyidejű lenyomásával beilleszted. Ezt követően minden meccs mellé odaírod a tippjeidet. 

Játszhatsz a saját nevedben, de becenévvel is. Megadsz egy email címet (ami nem lesz látható!) és a nevedet. 

A tippelésben segítséget jelenthetnek beharangozóink és tabelláink, amelyek csütörtök éjfélig felkerülnek a weboldalra.

Eger SE – Jászberényi FC
Füzesgyarmati SK – Debreceni EAC
Gyöngyösi AK – Szolnoki MÁV FC
Sényő-Carnifex FC – DVTK II.
Nyírbátori FC – ESMTK
Termálfürdő Tiszaújváros – Cigánd SE

Putnok FC – Tállya KSE
Salgótarjáni BTC – Sajóbábony VSE

Hódmezővásárhelyi FC – Szentlőrinc SE
Kecskeméti TE – Kozármisleny FC
Paksi FC II. – Dunaújváros
FC Dabas – Szeged-Grosics Akadémia
Taksony SE – Iváncsa KSE
Rákosmente KSK – SZEOL SC
Szekszárdi UFC – Budapest Honvéd-MFA II.

Pécsi MFC – Makó FC

MOL Vidi FC II. – III. KER. TVE
BKV Előre – THSE-Szabadkikötő
Csepel FC – TARR Andráshida SC
Érdi VSE – Ménfőcsanak ESK
Komárom VSE – Dunaharaszti MTK
Sárvár FC – FC Ajka

FC Nagykanizsa – Pénzügyőr SE
Pápai Perutz FC – Puskás Akadémia FC II.

13 Comments

  1. Eger SE – Jászberényi FC 1:10
    Füzesgyarmati SK – Debreceni EAC 4:0
    Gyöngyösi AK – Szolnoki MÁV FC 2:0
    Sényő-Carnifex FC – DVTK II. 3:0
    Nyírbátori FC – ESMTK 2:2
    Termálfürdő Tiszaújváros – Cigánd SE 0:2
    Putnok FC – Tállya KSE 1:0
    Salgótarjáni BTC – Sajóbábony VSE 4:0

    Hódmezővásárhelyi FC – Szentlőrinc SE 1:0
    Kecskeméti TE – Kozármisleny FC 0:0
    Paksi FC II. – Dunaújváros 3:1
    FC Dabas – Szeged-Grosics Akadémia 1:3
    Taksony SE – Iváncsa KSE 2:1
    Rákosmente KSK – SZEOL SC 4:0
    Szekszárdi UFC – Budapest Honvéd-MFA II. 2:4
    Pécsi MFC – Makó FC 1:3

    MOL Vidi FC II. – III. KER. TVE 3:3
    BKV Előre – THSE-Szabadkikötő 2:0
    Csepel FC – TARR Andráshida SC 4:0
    Érdi VSE – Ménfőcsanak ESK 1:1
    Komárom VSE – Dunaharaszti MTK 2:1
    Sárvár FC – FC Ajka 1:1
    FC Nagykanizsa – Pénzügyőr SE 0:3
    Pápai Perutz FC – Puskás Akadémia FC.2. 2:2

  2. MOL Vidi FC II. – III. KER. TVE 2-0
    BKV Előre – THSE-Szabadkikötő 2-0
    Csepel FC – TARR Andráshida SC 1-1
    Érdi VSE – Ménfőcsanak ESK 2-1
    Komárom VSE – Dunaharaszti MTK 0-0
    Sárvár FC – FC Ajka 0-1
    FC Nagykanizsa – Pénzügyőr SE 3-0
    Pápai Perutz FC – Puskás Akadémia FC II. 1-1

  3. Eger SE – Jászberényi FC 2-1
    Füzesgyarmati SK – Debreceni EAC 1-1
    Gyöngyösi AK – Szolnoki MÁV FC 0-3
    Sényő-Carnifex FC – DVTK II. 3-1
    Nyírbátori FC – ESMTK 2-2
    Termálfürdő Tiszaújváros – Cigánd SE 3-2
    Putnok FC – Tállya KSE 1-1
    Salgótarjáni BTC – Sajóbábony VSE 4-2

    Hódmezővásárhelyi FC – Szentlőrinc SE 2-1
    Kecskeméti TE – Kozármisleny FC 1-1
    Paksi FC II. – Dunaújváros 0-2
    FC Dabas – Szeged-Grosics Akadémia 1-3
    Taksony SE – Iváncsa KSE 2-2
    Rákosmente KSK – SZEOL SC 0-2
    Szekszárdi UFC – Budapest Honvéd-MFA II. 1-1
    Pécsi MFC – Makó FC 3-2

    MOL Vidi FC II. – III. KER. TVE 2-0
    BKV Előre – THSE-Szabadkikötő 4-1
    Csepel FC – TARR Andráshida SC 1-1
    Érdi VSE – Ménfőcsanak ESK 3-0
    Komárom VSE – Dunaharaszti MTK 2-2
    Sárvár FC – FC Ajka 1-3
    FC Nagykanizsa – Pénzügyőr SE 3-0
    Pápai Perutz FC – Puskás Akadémia FC II. 2-1

    • Eger SE – Jászberényi FC 0:3
      Füzesgyarmati SK – Debreceni EAC 2:1
      Gyöngyösi AK – Szolnoki MÁV FC 1:4
      Sényő-Carnifex FC – DVTK II. 2:0
      Nyírbátori FC – ESMTK 1:1
      Termálfürdő Tiszaújváros – Cigánd SE 2:0
      Putnok FC – Tállya KSE 2:2
      Salgótarjáni BTC – Sajóbábony VSE 1:0

      Hódmezővásárhelyi FC – Szentlőrinc SE 0:2
      Kecskeméti TE – Kozármisleny FC 1:1
      Paksi FC II. – Dunaújváros 0:2
      FC Dabas – Szeged-Grosics Akadémia 0:4
      Taksony SE – Iváncsa KSE 1:1
      Rákosmente KSK – SZEOL SC 0:1
      Szekszárdi UFC – Budapest Honvéd-MFA II. 2:1
      Pécsi MFC – Makó FC 2:0

      MOL Vidi FC II. – III. KER. TVE 2:0
      BKV Előre – THSE-Szabadkikötő 3:0
      Csepel FC – TARR Andráshida SC 0:0
      Érdi VSE – Ménfőcsanak ESK 3:1
      Komárom VSE – Dunaharaszti MTK 2:2
      Sárvár FC – FC Ajka 0:3
      FC Nagykanizsa – Pénzügyőr SE 2:0
      Pápai Perutz FC – Puskás Akadémia FC II. 1:2

  4. Eger SE – Jászberényi FC 1-2
    Füzesgyarmati SK – Debreceni EAC 2-1
    Gyöngyösi AK – Szolnoki MÁV FC 0-2
    Sényő-Carnifex FC – DVTK II.2-0
    Nyírbátori FC – ESMTK 2-2
    Termálfürdő Tiszaújváros – Cigánd SE 1-0
    Putnok FC – Tállya KSE 2-1
    Salgótarjáni BTC – Sajóbábony VSE 1-1

    Hódmezővásárhelyi FC – Szentlőrinc SE 1-3
    Kecskeméti TE – Kozármisleny FC 0-2
    Paksi FC II. – Dunaújváros 0-1
    FC Dabas – Szeged-Grosics Akadémia 1-4
    Taksony SE – Iváncsa KSE 1-1
    Rákosmente KSK – SZEOL SC 0-0
    Szekszárdi UFC – Budapest Honvéd-MFA II. 3-2
    Pécsi MFC – Makó FC 2-0

    MOL Vidi FC II. – III. KER. TVE 2-0
    BKV Előre – THSE-Szabadkikötő 3-0
    Csepel FC – TARR Andráshida SC 1-1
    Érdi VSE – Ménfőcsanak ESK 2-1
    Komárom VSE – Dunaharaszti MTK 1-1
    Sárvár FC – FC Ajka 0-2
    FC Nagykanizsa – Pénzügyőr SE 3-1
    Pápai Perutz FC – Puskás Akadémia FC II. 2-2

  5. Eger SE – Jászberényi FC 1-2
    Füzesgyarmati SK – Debreceni EAC 0-1
    Gyöngyösi AK – Szolnoki MÁV FC 1-3
    Sényő-Carnifex FC – DVTK II.1-1
    Nyírbátori FC – ESMTK 0-2
    Termálfürdő Tiszaújváros – Cigánd SE 0-0
    Putnok FC – Tállya KSE 2-0
    Salgótarjáni BTC – Sajóbábony VSE 3-1

    Hódmezővásárhelyi FC – Szentlőrinc SE 2-1
    Kecskeméti TE – Kozármisleny FC 1-2
    Paksi FC II. – Dunaújváros 0-2
    FC Dabas – Szeged-Grosics Akadémia 2-1
    Taksony SE – Iváncsa KSE 1-1
    Rákosmente KSK – SZEOL SC 0-1
    Szekszárdi UFC – Budapest Honvéd-MFA II.3-2
    Pécsi MFC – Makó FC 2-0

    MOL Vidi FC II. – III. KER. TVE 1-2
    BKV Előre – THSE-Szabadkikötő 3-0
    Csepel FC – TARR Andráshida SC 0-0
    Érdi VSE – Ménfőcsanak ESK 4-1
    Komárom VSE – Dunaharaszti MTK 1-0
    Sárvár FC – FC Ajka 0-3
    FC Nagykanizsa – Pénzügyőr SE 1-1
    Pápai Perutz FC – Puskás Akadémia FC II.2-1

  6. Eger SE – Jászberényi FC 1:3
    Füzesgyarmati SK – Debreceni EAC 2:2
    Gyöngyösi AK – Szolnoki MÁV FC 1:1
    Sényő-Carnifex FC – DVTK II. 5:0
    Nyírbátori FC – ESMTK 2:1
    Termálfürdő Tiszaújváros – Cigánd SE 2:0
    Putnok FC – Tállya KSE 2:1
    Salgótarjáni BTC – Sajóbábony VSE 1:2

    Hódmezővásárhelyi FC – Szentlőrinc SE 0:2
    Kecskeméti TE – Kozármisleny FC 1:2
    Paksi FC II. – Dunaújváros 0:2
    FC Dabas – Szeged-Grosics Akadémia 1:2
    Taksony SE – Iváncsa KSE 1:2
    Rákosmente KSK – SZEOL SC 1:1
    Szekszárdi UFC – Budapest Honvéd-MFA II. 2:1
    Pécsi MFC – Makó FC 2:0

    MOL Vidi FC II. – III. KER. TVE 2:2
    BKV Előre – THSE-Szabadkikötő 3:0
    Csepel FC – TARR Andráshida SC 1:0
    Érdi VSE – Ménfőcsanak ESK 1:1
    Komárom VSE – Dunaharaszti MTK 2:3
    Sárvár FC – FC Ajka 0:3
    FC Nagykanizsa – Pénzügyőr SE 2:2
    Pápai Perutz FC – Puskás Akadémia FC II. 2:2

  7. Eger SE – Jászberényi FC 1-1
    Füzesgyarmati SK – Debreceni EAC 2-0
    Gyöngyösi AK – Szolnoki MÁV FC 0-2
    Sényő-Carnifex FC – DVTK II. 3-0
    Nyírbátori FC – ESMTK 2-2
    Termálfürdő Tiszaújváros – Cigánd SE 2-2
    Putnok FC – Tállya KSE 3-0
    Salgótarjáni BTC – Sajóbábony VSE 1-2

    Hódmezővásárhelyi FC – Szentlőrinc SE 0-2
    Kecskeméti TE – Kozármisleny FC 1-1
    Paksi FC II. – Dunaújváros 0-1
    FC Dabas – Szeged-Grosics Akadémia 0-2
    Taksony SE – Iváncsa KSE 2-2
    Rákosmente KSK – SZEOL SC 0-1
    Szekszárdi UFC – Budapest Honvéd-MFA II. 1-1
    Pécsi MFC – Makó FC 2-0

    MOL Vidi FC II. – III. KER. TVE 2-2
    BKV Előre – THSE-Szabadkikötő 3-0
    Csepel FC – TARR Andráshida SC 1-1
    Érdi VSE – Ménfőcsanak ESK 2-0
    Komárom VSE – Dunaharaszti MTK 1-0
    Sárvár FC – FC Ajka 0-1
    FC Nagykanizsa – Pénzügyőr SE 3-0
    Pápai Perutz FC – Puskás Akadémia FC II. 2-1

  8. Eger SE – Jászberényi FC 0-3
    Füzesgyarmati SK – Debreceni EAC 2-1
    Gyöngyösi AK – Szolnoki MÁV FC 0-3
    Sényő-Carnifex FC – DVTK II. 3-0
    Nyírbátori FC – ESMTK 1-1
    Termálfürdő Tiszaújváros – Cigánd SE 2-0
    Putnok FC – Tállya KSE 3-1
    Salgótarjáni BTC – Sajóbábony VSE 1-1

    Hódmezővásárhelyi FC – Szentlőrinc SE 0-2
    Kecskeméti TE – Kozármisleny FC 1-1
    Paksi FC II. – Dunaújváros 0-2
    FC Dabas – Szeged-Grosics Akadémia 0-2
    Taksony SE – Iváncsa KSE 1-1
    Rákosmente KSK – SZEOL SC 0-0
    Szekszárdi UFC – Budapest Honvéd-MFA II. 1-1
    Pécsi MFC – Makó FC 3-0

    MOL Vidi FC II. – III. KER. TVE 1-0
    BKV Előre – THSE-Szabadkikötő 3-0
    Csepel FC – TARR Andráshida SC 1-1
    Érdi VSE – Ménfőcsanak ESK 2-0
    Komárom VSE – Dunaharaszti MTK 1-0
    Sárvár FC – FC Ajka 0-3
    FC Nagykanizsa – Pénzügyőr SE 2-0
    Pápai Perutz FC – Puskás Akadémia FC II.0-2

  9. Eger SE – Jászberényi FC 1-2
    Füzesgyarmati SK – Debreceni EAC 2-0
    Gyöngyösi AK – Szolnoki MÁV FC 1-3
    Sényő-Carnifex FC – DVTK II. 2-1
    Nyírbátori FC – ESMTK 0-1
    Termálfürdő Tiszaújváros – Cigánd SE 1-1
    Putnok FC – Tállya KSE 2-0
    Salgótarjáni BTC – Sajóbábony VSE 1-1

    Hódmezővásárhelyi FC – Szentlőrinc SE 0-1
    Kecskeméti TE – Kozármisleny FC 1-2
    Paksi FC II. – Dunaújváros 1-1
    FC Dabas – Szeged-Grosics Akadémia 1-2
    Taksony SE – Iváncsa KSE 0-2
    Rákosmente KSK – SZEOL SC 0-1
    Szekszárdi UFC – Budapest Honvéd-MFA II. 1-0
    Pécsi MFC – Makó FC 2-0

    MOL Vidi FC II. – III. KER. TVE 1-1
    BKV Előre – THSE-Szabadkikötő 2-1
    Csepel FC – TARR Andráshida SC 0-0
    Érdi VSE – Ménfőcsanak ESK 2-1
    Komárom VSE – Dunaharaszti MTK 1-1
    Sárvár FC – FC Ajka 0-2
    FC Nagykanizsa – Pénzügyőr SE 2-3
    Pápai Perutz FC – Puskás Akadémia FC II. 1-1

  10. Eger SE – Jászberényi FC 1:3
    Füzesgyarmati SK – Debreceni EAC 3:1
    Gyöngyösi AK – Szolnoki MÁV FC 1:2
    Sényő-Carnifex FC – DVTK II.4:0
    Nyírbátori FC – ESMTK1:1
    Termálfürdő Tiszaújváros – Cigánd SE 3:2
    Putnok FC – Tállya KSE 4:2
    Salgótarjáni BTC – Sajóbábony VSE 2:0

    Hódmezővásárhelyi FC – Szentlőrinc SE 0:1
    Kecskeméti TE – Kozármisleny FC 1:3
    Paksi FC II. – Dunaújváros 1:3
    FC Dabas – Szeged-Grosics Akadémia 0:3
    Taksony SE – Iváncsa KSE 2:1
    Rákosmente KSK – SZEOL SC 1:3
    Szekszárdi UFC – Budapest Honvéd-MFA II. 2:2
    Pécsi MFC – Makó FC 2:0

    MOL Vidi FC II. – III. KER. TVE 1:1
    BKV Előre – THSE-Szabadkikötő 3:0
    Csepel FC – TARR Andráshida SC 1:3
    Érdi VSE – Ménfőcsanak ESK 2:1
    Komárom VSE – Dunaharaszti MTK 1:0
    Sárvár FC – FC Ajka 0:2
    FC Nagykanizsa – Pénzügyőr SE 4:1
    Pápai Perutz FC – Puskás Akadémia FC II. 2:1

  11. Eger SE – Jászberényi FC 2-2
    Füzesgyarmati SK – Debreceni EAC 1-2
    Gyöngyösi AK – Szolnoki MÁV FC 0-3
    Sényő-Carnifex FC – DVTK II. 3-1
    Nyírbátori FC – ESMTK 1-1
    Termálfürdő Tiszaújváros – Cigánd SE 0-1
    Putnok FC – Tállya KSE 2-2
    Salgótarjáni BTC – Sajóbábony VSE 0-0

    Hódmezővásárhelyi FC – Szentlőrinc SE 2-2
    Kecskeméti TE – Kozármisleny FC 1-1
    Paksi FC II. – Dunaújváros 1-2
    FC Dabas – Szeged-Grosics Akadémia 0-2
    Taksony SE – Iváncsa KSE 1-1
    Rákosmente KSK – SZEOL SC 1-2
    Szekszárdi UFC – Budapest Honvéd-MFA II. 2-0
    Pécsi MFC – Makó FC 2-1

    MOL Vidi FC II. – III. KER. TVE 1-0
    BKV Előre – THSE-Szabadkikötő 4-1
    Csepel FC – TARR Andráshida SC 1-1
    Érdi VSE – Ménfőcsanak ESK 2-2
    Komárom VSE – Dunaharaszti MTK 1-2
    Sárvár FC – FC Ajka 0-3
    FC Nagykanizsa – Pénzügyőr SE 1-1
    Pápai Perutz FC – Puskás Akadémia FC II. 2-1

  12. Eger SE – Jászberényi FC 1-1
    Füzesgyarmati SK – Debreceni EAC 2-1
    Gyöngyösi AK – Szolnoki MÁV FC 1-3
    Sényő-Carnifex FC – DVTK II. 2-1
    Nyírbátori FC – ESMTK 0-0
    Termálfürdő Tiszaújváros – Cigánd SE 3-2
    Putnok FC – Tállya KSE 4-0
    Salgótarjáni BTC – Sajóbábony VSE 3-0

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


három × három =