Tippeld meg, hogy mi lesz az eredmény! 2018/2019 3. forduló

Új tippjátékot indítunk, amelyben hétről-hétre az NB3 összes mérkőzésére lehet tippelni.

 

Ha eltalálod egy mérkőzés végkimenetelét az 1 pontot, ha pedig telibe találod az eredményt, az 5 pontot ér.

Holtverseny esetén az nyer, aki hamarabb küldte be tippjeit.

Fordulónként hirdetünk győztest. Nyeremény egyelőre nincs, csak a dicsőség! Közhírré tesszük a nevét! 🙂

Egy játékosnak csak egy tippsort szabad beküldenie, vagyis a legelső az érvényes.

Tippelni alul, a hozzászólásoknál tudsz. 2018. augusztus 18. (szombat) 16:00 óra a határidő, az azt követően beküldött tippsor érvénytelen.

Úgy tudsz a legegyszerűbben tippelni ha kijelölöd a mérkőzéseket, aztán a Ctrl és a C billentyűk egyidejű lenyomásával kimásolod, majd a hozzászóláshoz kattintasz és a Ctrl és a V billentyűk egyidejű lenyomásával beilleszted. Ezt követően minden meccs mellé odaírod a tippjeidet. 

Játszhatsz a saját nevedben, de becenévvel is. Megadsz egy email címet (ami nem lesz látható!) és a nevedet. 

A tippelésben segítséget jelenthetnek beharangozóink és tabelláink, amelyek csütörtök éjfélig felkerülnek a weboldalra.

Cigánd – Sajóbábony 
Szolnok – Tiszaújváros 
DEAC – Nyírbátor 
Eger – Sényő 
Füzesgyarmat – Gyöngyös 
Jászberény – Tállya 
ESMTK – Salgótarján 
DVTK II. – Putnok 

Iváncsa – Pécs 
Szeged GA – Szekszárd 
Kozármisleny – Taksony 
Hódmezővh. – Dabas 
Dunaújváros – RKSK 
SZEOL – Makó 
Kecskeméti TE – Paks II. 
Szentlőrinc – Honvéd II. 

III. KER TVE – Nagykanizsa 
Ménfőcsanak – Sárvár 
Andráshida – Komárom 
Csepel – Érd 
Szabadkikötő – Pénzügyőr 
Ajka – Puskás II. 
Dunaharaszti – Pápa 
BKV – Vidi II.

14 Comments

  1. Cigánd SE – Sajóbábony VSE 1-1

    Szolnoki MÁV FC – Termálfürdő Tiszaújváros 1-0

    Debreceni EAC – Nyírbátori FC 2-1

    Eger SE – Sényő-Carnifex FC 1-1

    Füzesgyarmati SK – Gyöngyösi AK 2-0

    Jászberényi FC – Tállya KSE 3-1

    ESMTK – Salgótarjáni BTC 2-0

    DVTK II. – Putnok FC 0-1

    Iváncsa KSE – Pécsi MFC 2-1

    Szeged-Grosics Akadémia – Szekszárdi UFC 2-0

    Kozármisleny FC – Taksony SE 3-1

    Hódmezővásárhelyi FC – FC Dabas 1-2

    Dunaújváros – Rákosmente KSK 2-0

    SZEOL SC – Makó FC 3-1

    Kecskeméti TE – Paksi FC II. 2-0

    Szentlőrinc SE – Budapest Honvéd-MFA II. 1-1

    III. KER. TVE – FC Nagykanizsa 1-1

    Ménfőcsanak ESK – Sárvár FC 2-1

    Tarr Andráshida SC – Komárom VSE 1-0

    Csepel FC – Érdi VSE 0-1

    THSE-Szabadkikötő – Pénzügyőr SE 1-2

    FC Ajka – Puskás Akadémia FC II. 2-0

    Dunaharaszti MTK – Pápai Perutz FC 1-1

    BKV Előre – MOL Vidi FC II. 1-1

  2. Cigánd-Sajóbátony 1-1
    Szolnok-Tiszaújváros 2-1
    DEAC – Nyírbátor 1-0
    Eger – Sényő 2-2
    Füzesgyarmat – Gyöngyös 2-0
    Jászberény – Tállya 2-0
    ESMTK – Salgótarján 3-1
    DVTK II- Putnok 1-1

    Iváncsa-Pécs 1-1
    Szeged GA – Szekszárd 3-1
    Kozármisleny – Taksony 2-1
    Hódmezővh. – Dabas 1-1
    Dunaújváros – RKSK 2-0
    Szeol – Makó 1-0
    KTE -Paks II.3-1
    Szentlörinc – Honvéd II. 0-0

    III.Ker – Nagykanizsa 1-0
    Ménfőcsanak – Sárvár 1-0
    Andráshida – Komárom 2-1
    Csepel – Érd 0-5
    Szabadkikötő – Pénzügyőr 1-1
    Ajka – Puskás II. 3-0
    Dunaharaszti – Pápa 2-2
    BKV – Vidi II.2-1

  3. Cigánd-Sajóbátony 2-0
    Szolnok-Tiszaújváros 3-1
    DEAC – Nyírbátor 2-0
    Eger – Sényő 1-2
    Füzesgyarmat – Gyöngyös 2-0
    Jászberény – Tállya 3-0
    ESMTK – Salgótarján 3-0
    DVTK II- Putnok 1-2

    Iváncsa-Pécs 3-0
    Szeged GA – Szekszárd 2-0
    Kozármisleny – Taksony 2-1
    Hódmezővh. – Dabas 1-0
    Dunaújváros – RKSK 3-1
    Szeol – Makó 2-0
    KTE -Paks II. 3-1
    Szentlörinc – Honvéd II. 1-2

    III.Ker – Nagykanizsa 1-2
    Ménfőcsanak – Sárvár 2-1
    Andráshida – Komárom 0-2
    Csepel – Érd 1-3
    Szabadkikötő – Pénzügyőr 0-2
    Ajka – Puskás II. 2-1
    Dunaharaszti – Pápa 2-2
    BKV – Vidi II. 1-2

    • Iváncsa – Pécs 0-1
      Szeged GA – Szekszárd 4-2
      Kozármisleny – Taksony 2-1
      Hódmezővh. – Dabas 0-2
      Dunaújváros – RKSK 1-1
      SZEOL – Makó 3-1
      Kecskeméti TE – Paks II. 0-2
      Szentlőrinc – Honvéd II.1-1

  4. Cigánd-Sajóbábony:2-1
    Szolnok-Tiszaújváros 2-0
    DEAC – Nyírbátor 2-1
    Eger – Sényő 3-2
    Füzesgyarmat – Gyöngyös 1-0
    Jászberény – Tállya 3-1
    ESMTK – Salgótarján 3-2
    DVTK II- Putnok 1-2

    Iváncsa-Pécs 1-1
    Szeged GA – Szekszárd 3-1
    Kozármisleny – Taksony 3-1
    Hódmezővh. – Dabas 1-0
    Dunaújváros – RKSK 2-0
    Szeol – Makó 2-1
    KTE -Paks II.3-1
    Szentlörinc – Honvéd II. 1-1

    III.Ker – Nagykanizsa 1-0
    Ménfőcsanak – Sárvár 2-0
    Andráshida – Komárom 2-1
    Csepel – Érd 0-2
    Szabadkikötő – Pénzügyőr 1-2
    Ajka – Puskás II. 3-1
    Dunaharaszti – Pápa 2-2
    BKV – Vidi II.1-1

  5. Privigyei András
    Privigyei András Cigánd – Sajóbábony 1:1
    Szolnok – Tiszaújváros 2:2
    DEAC – Nyírbátor 1:0
    Eger – Sényő 2:1
    Füzesgyarmat – Gyöngyös 2:0
    Jászberény – Tállya 2:1
    ESMTK – Salgótarján 3:0
    DVTK II. – Putnok 2:2

    Iváncsa – Pécs 1:0
    Szeged GA – Szekszárd 2:1
    Kozármisleny – Taksony 1:0
    Hódmezővh. – Dabas 2:0
    Dunaújváros – RKSK 3:1
    SZEOL – Makó 1:1
    Kecskeméti TE – Paks II. 1:0
    Szentlőrinc – Honvéd II. 0:1

    III. KER TVE – Nagykanizsa 2:0
    Ménfőcsanak – Sárvár 2:2
    Andráshida – Komárom 1:0
    Csepel – Érd 0:2
    Szabadkikötő – Pénzügyőr 1:1
    Ajka – Puskás II. 0:1
    Dunaharaszti – Pápa 1:1
    BKV – Vidi II.0:2

  6. Cigánd SE – Sajóbábony VSE 1-1

    Szolnoki MÁV FC – Termálfürdő Tiszaújváros 3-1

    Debreceni EAC – Nyírbátori FC 2-2

    Eger SE – Sényő-Carnifex FC 1-1

    Füzesgyarmati SK – Gyöngyösi AK 2-1

    Jászberényi FC – Tállya KSE 1-0

    ESMTK – Salgótarjáni BTC 2-0

    DVTK II. – Putnok FC 0-1

    Iváncsa KSE – Pécsi MFC 1-1

    Szeged-Grosics Akadémia – Szekszárdi UFC 1-0

    Kozármisleny FC – Taksony SE 2-2

    Hódmezővásárhelyi FC – FC Dabas 1-1

    Dunaújváros – Rákosmente KSK 2-1

    SZEOL SC – Makó FC 3-1

    Kecskeméti TE – Paksi FC II. 2-1

    Szentlőrinc SE – Budapest Honvéd-MFA II. 3-2

    III. KER. TVE – FC Nagykanizsa 1-1

    Ménfőcsanak ESK – Sárvár FC 2-1

    Tarr Andráshida SC – Komárom VSE 1-2

    Csepel FC – Érdi VSE 1-3

    THSE-Szabadkikötő – Pénzügyőr SE 3-3

    FC Ajka – Puskás Akadémia FC II. 4-2

    Dunaharaszti MTK – Pápai Perutz FC 2-1

    BKV Előre – MOL Vidi FC II. 2-2

  7. Cigánd-Sajóbábony:1-1
    Szolnok-Tiszaújváros 2-2
    DEAC – Nyírbátor 1-2
    Eger – Sényő 1-2
    Füzesgyarmat – Gyöngyös 4-1
    Jászberény – Tállya 2-2
    ESMTK – Salgótarján 4-0
    DVTK II- Putnok 0-2

    Iváncsa-Pécs 1-1
    Szeged GA – Szekszárd 3-1
    Kozármisleny – Taksony 2-2
    Hódmezővh. – Dabas 0-1
    Dunaújváros – RKSK 2-0
    Szeol – Makó 2-1
    KTE -Paks II.1-1
    Szentlörinc – Honvéd II. 1-2

    III.Ker – Nagykanizsa 2-0
    Ménfőcsanak – Sárvár 2-0
    Andráshida – Komárom 2-1
    Csepel – Érd 0-3
    Szabadkikötő – Pénzügyőr 1-1
    Ajka – Puskás II. 4-1
    Dunaharaszti – Pápa 2-2
    BKV – Vidi II. 2-1

  8. Iváncsa – Pécs 3:1
    Szeged GA – Szekszárd 2:1
    Kozármisleny – Taksony 3:1
    Hódmezővh. – Dabas 2:1
    Dunaújváros – RKSK 2:0
    SZEOL – Makó 1:2
    Kecskeméti TE – Paks II. 2:3
    Szentlőrinc – Honvéd II. 1:2

  9. Cigánd – Sajóbábony 2-0
    Szolnok – Tiszaújváros 2-0
    DEAC – Nyírbátor 2-1
    Eger – Sényő 3-0
    Füzesgyarmat – Gyöngyös 1-1
    Jászberény – Tállya 3-0
    ESMTK – Salgótarján 2-1
    DVTK II. – Putnok 1-1

    Iváncsa – Pécs 2-0
    Szeged GA – Szekszárd 2-0
    Kozármisleny – Taksony 1-1
    Hódmezővh. – Dabas 1-2
    Dunaújváros – RKSK 3-0
    SZEOL – Makó 1-2
    Kecskeméti TE – Paks II. 2-0
    Szentlőrinc – Honvéd II. 0-2

    III. KER TVE – Nagykanizsa 3-1
    Ménfőcsanak – Sárvár 1-2
    Andráshida – Komárom 1-0
    Csepel – Érd 0-1
    Szabadkikötő – Pénzügyőr 1-3
    Ajka – Puskás II. 2-2
    Dunaharaszti – Pápa 0-2
    BKV – Vidi II.1-1

  10. Cigánd – Sajóbábony 2- 0
    Szolnok – Tiszaújváros 1-0
    DEAC – Nyírbátor 0-1
    Eger – Sényő 1-2
    Füzesgyarmat – Gyöngyös 3-0
    Jászberény – Tállya 3-1
    ESMTK – Salgótarján 2-0
    DVTK II. – Putnok 0-1

    Iváncsa – Pécs 3-1
    Szeged GA – Szekszárd 4-0
    Kozármisleny – Taksony 2-1
    Hódmezővh. – Dabas 0-2
    Dunaújváros – RKSK 3-1
    SZEOL – Makó 2-1
    Kecskeméti TE – Paks II. 2-1
    Szentlőrinc – Honvéd II. 2-0

    III. KER TVE – Nagykanizsa 1-2
    Ménfőcsanak – Sárvár 2-0
    Andráshida – Komárom 1-1
    Csepel – Érd 0-2
    Szabadkikötő – Pénzügyőr 1-2
    Ajka – Puskás II. 3-0
    Dunaharaszti – Pápa 1-2
    BKV – Vidi II.1-0

  11. Cigánd – Sajóbábony 3:1
    Szolnok – Tiszaújváros 2:2
    DEAC – Nyírbátor 2:0
    Eger – Sényő 2:2
    Füzesgyarmat – Gyöngyös 3:1
    Jászberény – Tállya 4:1
    ESMTK – Salgótarján 2:0
    DVTK II. – Putnok 1:2

    Iváncsa – Pécs 2:1
    Szeged GA – Szekszárd 3:1
    Kozármisleny – Taksony 1:1
    Hódmezővh. – Dabas 1:0
    Dunaújváros – RKSK 2:0
    SZEOL – Makó 2:0
    Kecskeméti TE – Paks II.3:0
    Szentlőrinc – Honvéd II. 2:1

    III. KER TVE – Nagykanizsa 2:0
    Ménfőcsanak – Sárvár 3:1
    Andráshida – Komárom 1:1
    Csepel – Érd 1:4
    Szabadkikötő – Pénzügyőr 1:2
    Ajka – Puskás II. 2:1
    Dunaharaszti – Pápa 1:3
    BKV – Vidi II.2:0

  12. Cigánd – Sajóbábony 1:2
    Szolnok – Tiszaújváros 2:3
    DEAC – Nyírbátor 0:0
    Eger – Sényő 1:1
    Füzesgyarmat – Gyöngyös 1:0
    Jászberény – Tállya 3:0
    ESMTK – Salgótarján 2:1
    DVTK II. – Putnok 2:2

    Iváncsa – Pécs 2:2
    Szeged GA – Szekszárd 3:0
    Kozármisleny – Taksony 1:1
    Hódmezővh. – Dabas 1:3
    Dunaújváros – RKSK 2:0
    SZEOL – Makó 1:2
    Kecskeméti TE – Paks II.3:1
    Szentlőrinc – Honvéd II. 2:1

    III. KER TVE – Nagykanizsa 2:0
    Ménfőcsanak – Sárvár 2:1
    Andráshida – Komárom 1:1
    Csepel – Érd 1:2
    Szabadkikötő – Pénzügyőr 1:3
    Ajka – Puskás II. 2:1
    Dunaharaszti – Pápa 2:0
    BKV – Vidi II.2:2

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


tizenhárom − tizenegy =