Magyar Kupa, a legjobb 32 csapat közé jutásért

A párharcok egy meccsen dőlnek el. Ha a rendes játékidő végén döntetlen az állás, kétszer tizenöt perces hosszabbítás, valamint szükség esetén tizenegyespárbaj következik. www.nemzetisport.hu

MAGYAR KUPA
7. FORDULÓ (FŐTÁBLA, 2. FORDULÓ)
Október 30., kedd
20.00: Zalaegerszegi TE FC (NB II)–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport)
Október 31., szerda
12.00: III. kerületi TVE (NB III)–Gyirmót FC Győr (NB II)
12.30: Szarvasi FC 1905 (Békés megye I.)–Szombathelyi Haladás
12.30: Sárvár FC (NB III)–Ferencváros
12.30: Gyöngyösi AK (NB III)–Kisvárda
12.30: Vecsési FC (Pest megye I.)–MTK Budapest
12.30: Technoroll Teskánd KSE (Zala megye I.)–Debreceni VSC
12.30: Kazincbarcika (NB II)–Vasas FC (NB II)
12.30: Érdi VSE (NB III)–BSS Monor (NB II)
12.30: Lipót Pékség SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–FC Ajka (NB III)
12.30: FC Dabas (NB III)–Duna Aszfalt Tiszakécske VSE (NB II)
12.30: Budaörs (NB II)–Ceglédi VSE (NB II)
12.30: Sényő (NB III)–Makó FC (NB III)
12.30: Dabas-Gyón FC (Pest megye I.)–Pénzügyőr SE (NB III)
12.30: Balassagyarmati VSE (Nógrád megye I.)–Taksony SE (NB III)
12.30: Szekszárd UFC (NB III)–Budafoki MTE (NB II)
12.30: Iváncsa KSE (NB III)–Pápai Perutz FC (NB III)
12.30: Viadukt SE Biatorbágy (Pest megye I.)–Szentlőrinc SE (NB III)
12.30: Balatonlelle SE (Somogy megye I.)–Termálfürdő Tiszaújváros (NB III)
12.30: Füzesgyarmati SK (NB III)–THSE-Szabadkikötő (NB III)
12.30: Oroszlányi SZE (Komárom-Esztergom megye I.)–Sajóbábony VSE (NB III)
12.30: Tarr Andráshida SC (NB III)–Nyíregyháza Spartacus (NB II)
12.30: Körmendi FC (Vas megye I.)–Soroksár SC (NB II)
12.30: Kalocsai FC (Bács-Kiskun megye I.)–BFC Siófok (NB II)
12.30: SZEOL SC (NB III)–Kaposvári Rákóczi (NB II) 
15.30: Ménfőcsanak ESK (NB III)–Mezőkövesd Zsóry FC
17.00: Csákvár (NB II)–Paksi FC
17.00: Dunaújváros (NB III)–Puskás Akadémia FC
17.00: Tatabányai SC (Komárom-Esztergom megye I.)–Békéscsaba Előre (NB II)
18.00: Vác FC (NB II)–Mol Vidi FC
18.00: Jászberényi FC (NB III)–Budapest Honvéd (Kecskeméten)
20.00: ETO FC Győr (NB II)–Újpest FC (Tv: M4 Sport)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


4 × három =