Magyar Kupa 2018/2019. év, a legjobb 64 csapat közé jutásért

Magyar Kupa: 23 NB3-as együttes a legjobb 64 csapat között: Pénzügyőr SE, Iváncsa, Ajka, Szekszárd, Ménfőcsanak, Szentlőrinc, THSE, Sárvár, Sajóbábony, Makó, Taksony, Tiszaújváros, Érd, Gyöngyös, Andráshida, Jászberény, III. Kerület, SZEOL, Dabas, Füzesgyarmat, Pápa, Sényő, Dunaújváros.

Forrás: http://www.nemzetisport.hu

MAGYAR KUPA
FŐTÁBLA, 1. FORDULÓ (6. FORDULÓ)


Szeptember 22., szombat
12.00: 
Nyírbátor (NB III)–Nyíregyháza Spartacus (NB II) 0-3
13.00: Nagyatádi FC (Somogy megye I.)–Pénzügyőr (NB III) 1-2
13.30: Nagykanizsa (NB III)–Iváncsa (NB III) 0-1
14.00: Fegyvernek Városi SE (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Monor (NB II) 0-6
14.00: 1908 SZAC Budapest (Budapest I.)–Békéscsaba (NB II) 0-3
14.00: Hódmezővásárhely (NB III)–Vác FC (NB II) 1-3
14.00: PTE PEAC (Baranya megye I.)–FC Ajka (NB III) 1-4
14.00: Kecskeméti LC (Bács-Kiskun megye II.)–Körmendi FC (Vas megye I.) 0-1
14.00: Körösladányi MSK (Békés megye I.)–Budaörs (NB II) 2-8
15.00: Szegedi VSE (Csongrád megye I.)–Ferencváros 0-2
15.00: Bátaszék (Tolna megye I.)–Újpest FC 1-7
15.00: Király SZE (Vas megye I.)–Kaposvári Rákóczi (NB II) 0-3
15.00: Kozármisleny (NB III)–ETO FC Győr (NB II) 0-4
15.00: BKV Előre (NB III)–Debreceni VSC 1-2
15.00: Szekszárd UFC (NB III)–Dorogi FC (NB II) 1-1 (11-esekkel a Szekszárd jutott tovább)
15.00: Berkenye SE (Nógrád megye I.)–Duna Aszfalt TVSE (NB II) 0-5
15.00: Komáromi VSE (NB III)–Puskás Akadémia FC (NB I) 1-3
15.00: Sárrétudvari KSE (Hajdú-Bihar megye I.)–ZTE (NB II) 0-1
15.00: Tállya KSE (NB III)–MTK Budapest (NB I) 0-8
15.00: Fűzfői AK (Veszprém megye I.)–Soroksár (NB II) 0-5
15.00: Putnok (NB III)–Csákvár (NB II) 0-2
15.00: Siklós (Baranya megye I.)–Paksi FC (NB I) 0-5
15.00: Szeged-Grosics Akadémia (NB III)–BFC Siófok (NB II) 0-1
15.00: Fővárosi Vízművek SK (Budapest I.)–Mezőkövesd (NB I) 0-5
15.00: Pécsi MFC (NB III)–Kazincbarcika (NB II) 1-2
15.00: Felsőtárkány (Heves megye I.)–Ménfőcsanak (NB III) 1-3
15.00: Lipót Pékség SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Kecskeméti TE (NB III) 3-2
15.00: Viadukt SE Biatorbágy (Pest megye I.)–Balatonfüred (Veszprém megye I.) 4-2
15.00: Dunaharaszti MTK (NB III)–Szentlőrinc SE (NB III) 0-1
15.00: Technoroll Teskánd KSE (Zala megye I.)–Mezőfalva MEDOSZ SE (Fejér megye I.) 3-0
15.00: RKSK (NB III)–THSE-Szabadkikötő (NB III) 1-1 (11-esekkel a THSE jutott tovább)
15.00: Edelényi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–Sárvár FC (NB III) 1-6
15.00: Gesztelyi FCE (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–Sajóbábony SE (NB III) 0-1
15.00: Tiszafüred (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Dabas-Gyón FC (Pest megye I.) 0-2
15.00: Úrkút Sportkör (Veszprém megye I.)–Balatonlelle (Somogy megye I.) 1-1 (11-esekkel a Balatonlelle jutott tovább).
15.00: Csesztreg (Zala megye I.)–Makó FC (NB III) 0-4
15.00: Ikarus-Maroshegy (Fejér megye I.)–Taksony SE (NB III) 0-2
15.00: Schott Lukácsháza (Vas megye I.)–Balassagyarmati VSE (Nógrád megye I.) 1-4
15.00: Tiszasziget SE (Csongrád megye I.)–Termálfürdő Tiszaújváros (NB III) 1-3
17.00: Tatabányai SC (Komárom-Esztergom megye I.)–Hajdúböszörményi TE (Hajdú-Bihar megye I.) 3-2
18.00: BVSC-Zugló (Budapest II.)–Érdi VSE (NB III) 0-1

Szeptember 23., vasárnap
12.30: Bőny SE (Győr-Moson-Sopron megye II.)–Budapest Honvéd (NB I) 0-6
13.00: Cigánd (NB III)–Mol Vidi (NB I) 0-2
14.00: Öttevényi TC (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Gyöngyösi AK (NB III) 0-1
14.00: Kalocsai FC (Bács-Kiskun megye I.)–Ibrány SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.) 1-0
14.00: Balkányi SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)–TARR Andráshida SC (NB III) 1-3
15.00: Bonyhád VLC (Tolna megye I.)–Budafok (NB II) 0-3
15.00: Gyöngyöshalász SE (Heves megye I.)–Gyirmót FC Győr (NB II) 1-5
15.00: Szolnoki MÁV (NB III)–Kisvárda (NB I) 0-1
15.00: Nagykőrösi Kinizsi (Pest megye I.)–Vasas (NB II) 1-4
15.00: Csepel FC (NB III)–Haladás (NB I) 0-2
15.00: ESMTK (NB III)–DVTK (NB I) 1-3 (hosszabbítás után)
15.00: SZEOL (NB III)–Balmazújváros (NB II) 2-0
15.00: FC Hatvan (Heves megye I.)–Ceglédi VSE (NB II) 0-1
15.00: Jászberény (NB III)–Mosonmagyaróvár (NB II) 2-1
15.00: Jánoshalmi FC (Bács-Kiskun megye I.)–Füzesgyarmati SK (NB III) 2-3 (hosszabbítás után)
15.00: Eger SE (NB III)–Dunaújváros (NB III) 0-5
15.00: Oroszlányi SZE (Komárom-Esztergom megye I.)–Ózdi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.) 1-0
15.00: Szarvasi FC (Békés megye I.)–Debreceni EAC (NB III) 4-4 (11-esekkel a Szarvas jutott tovább)
15.00: Tordas SE (Fejér megye I.)–Sényő (NB III) 3-3 (11-esekkel a Sényő jutott tovább)
15.00: Hévíz SK (Zala megye I.)–Pápai Perutz FC (NB III) 2-4 (hosszabbítás után)
15.00: Dabas (NB III)–Salgótarjáni BTC (NB III) 1-0
15.00: Sárisápi Bányász SE (Komárom-Esztergom megye I.)–Vecsési FC (Pest megye I.) 0-1
15.00: Jánossomorja (Győr-Moson-Sopron megye I.)–III. Kerületi TVE (NB III) 0-4

1 Comment

  1. Nyírbátor (NB III)–Nyíregyháza Spartacus (NB II) (Tv: M4 Sport) 2-2
    Nagyatádi FC (megye I.)–Pénzügyőr (NB III) 1-2
    Nagykanizsa (NB III)–Iváncsa (NB III) 2-3
    Fegyvernek Városi SE (megye I.)–Monor (NB II) 0-0
    1908 SZAC Budapest (Budapest I.)–Békéscsaba (NB II) 1-4
    Hódmezővásárhely (NB III)–Vác FC (NB II) 0-3
    PTE PEAC (megye I.)–FC Ajka (NB III) 1-5
    Kecskeméti LC (megye II.)–Körmendi FC (megye I.) 2-2
    Körösladányi MSK (megye I.)–Budaörs (NB II) 1-5
    Szegedi VSE (megye I.)–Ferencváros (Tv: M4 Sport) 0-6
    Bátaszék (Tolna megye I.)–Újpest FC 0-7
    Király SZE (Vas megye I.)–Kaposvári Rákóczi (NB II) 1-5
    Kozármisleny (NB III)–ETO FC Győr (NB II) 2-3
    BKV Előre (NB III)–Debreceni VSC 0-4
    Szekszárd UFC (NB III)–Dorogi FC (NB II) 1-3
    Berkenye SE (Nógrád megye I.)–Duna Aszfalt TVSE (NB II) 0-2
    Komáromi VSE (NB III)–Puskás Akadémia FC (NB I) 0-2
    Sárrétudvari KSE (Hajdú-Bihar megye I.)–ZTE (NB II) 1-4
    Tállya KSE (NB III)–MTK Budapest (NB I) 1-3
    Fűzfői AK (Veszprém megye I.)–Soroksár (NB II) 0-3
    Putnok (NB III)–Csákvár (NB II) 2-1
    Siklós (Baranya megye I.)–Paksi FC (NB I) 0-3
    Szeged-Grosics Akadémia (NB III)–BFC Siófok (NB II) 2-2
    Fővárosi Vízművek SK (Budapest I.)–Mezőkövesd (NB I) 1-3
    Pécsi MFC (NB III)–Kazincbarcika (NB II) 2-2
    Felsőtárkány (Heves megye I.)–Ménfőcsanak (NB III) 0-2
    Lipót Pékség SE (megye I.)–Kecskeméti TE (NB III) 1-3
    Biatorbágy (Pest megye I.)–Balatonfüred (Veszprém megye I.) 2-2
    Dunaharaszti MTK (NB III)–Szentlőrinc SE (NB III) 1-2
    Technoroll Teskánd KSE (Zala megye I.)–Mezőfalva MSE (Fejér megye 1.)1-3
    RKSK (NB III)–THSE-Szabadkikötő (NB III) 3-2
    Edelényi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–Sárvár FC (NB III) 0-3
    Gesztelyi FCE (megye I.)–Sajóbábony SE (NB III) 1-3
    Tiszafüred (megye I.)–Dabas-Gyón FC( megye I.) 2-2
    Úrkút Sportkör (Veszprém megye I.)–Balatonlelle (Somogy megye I.) 1-2
    Csesztreg (Zala megye I.)–Makó FC (NB III) 0-3
    Ikarus-Maroshegy (Fejér megye I.)–Taksony SE (NB III) 1-2
    Lukácsháza (Vas megye I.)–Balassagyarmati VSE (Nógrád megye I.) 0-1
    Tiszasziget SE (Csongrád megye I.)–Tiszaújváros (NB III) 1-2
    Tatabányai SC (megye I.)-Hajdúböszörményi TE (megye I.) 2-2
    BVSC-Zugló (Budapest II.)–Érdi VSE (NB III) 0-3
    Bőny SE (Győr-Moson-Sopron megye II.)–Budapest Honvéd (NB I) 0-7
    Cigánd (NB III)–Mol Vidi (NB I) (Tv: M4 Sport) 1-5
    Öttevényi TC (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Gyöngyösi AK (NB III) 2-0
    Kalocsai FC (Bács-Kiskun megye I.)–Ibrány SE (megye I.) 1-3
    Balkányi SE (megye I.)–TARR Andráshida SC (NB III) 2-1
    Bonyhád VLC (Tolna megye I.)–Budafok (NB II) 0-3
    Gyöngyöshalász SE (Heves megye I.)–Gyirmót FC Győr (NB II) 1-4
    Szolnoki MÁV (NB III)–Kisvárda (NB I) 2-1
    Nagykőrösi Kinizsi (Pest megye I.)–Vasas (NB II) 0-4
    Csepel FC (NB III)–Haladás (NB I) 0-2
    ESMTK (NB III)–DVTK (NB I) 1-3
    SZEOL (NB III)–Balmazújváros (NB II) 2-4
    FC Hatvan (Heves megye I.)–Ceglédi VSE (NB II) 0-3
    Jászberény (NB III)–Mosonmagyaróvár (NB II) 2-2
    Jánoshalmi FC (Bács-Kiskun megye I.)–Füzesgyarmati SK (NB III) 1-2
    Eger SE (NB III)–Dunaújváros (NB III) 1-3
    Oroszlányi SZE (Komárom-Esztergom megye I.)–Ózdi FC (megye I.) 1-0
    Szarvasi FC (Békés megye I.)–Debreceni EAC (NB III) 0-2
    Tordas SE (Fejér megye I.)–Sényő (NB III) 1-3
    Hévíz SK (Zala megye I.)–Pápai Perutz FC (NB III) 0-3
    Dabas (NB III)–Salgótarjáni BTC (NB III) 3-0
    Sárisápi Bányász SE (megye I.)–Vecsési FC (megye I.) 2-2
    Jánossomorja (megye I.)–III. Kerületi TVE (NB III) 1-3

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


5 × 2 =