Felkészülési mérkőzések, 2018. év nyár

Az összes NB3-as felkészülési mérkőzést igyekszünk összegyűjteni. Időpontok és eredmények.

 
 
 
 

 

Június 23. (szombat)

Putnok FC – Vasas FC 2-8

 

Június 28. (csütörtök)

17:00 óra Monori SE – Jászberényi FC 4-2

 

Július 03. (kedd)

18:00 óra Monori SE – Eger SE 5-2

 

Július 04. (szerda)

18:00 óra Monori SE – Iváncsa KSE 3-0

Taksony – Soroksár SC 2-1

 

Július 05. (csütörtök)

20:00 óra Szabadka – SZEOL SC 1-0

 

Július 06. (péntek)

Tiszaújváros – Sajószöged 5-0

Szolnok – Csépa 5-0

 

Július 07. (szombat)

10:00 óra Érdi VSE – Iváncsa KSE 4-4

10:00 óra Tiszaújváros – Eger 3-1

10:00 óra Gyöngyösi AK – III. KER. TVE 2-2

10:00 óra Komárom VSE – Kapuvár 3-2

10:00 óra Szekszárdi UFC – Kakasd 7-0

10:00 óra Makó – Mezőhegyes 6-0

10:00 óra Szeged-Grosics Akadémia – Hódmezővásárhelyi FC 4-0

11:00 óra Dunaújváros – Budaörs 1-2

11:00 óra Ózd – Sajóbábony 5-1

13:00 óra Duna Aszfalt Tiszakécske – Füzesgyarmati SK 1-1

14:00 óra Csepel FC – Eger 0-2

18:00 óra FC Dabas – Videoton FC II 2-3

Dorog -Taksony 2-1

DEAC – Sényő 3-4

 

Július 08. (vasárnap)

14:00 óra Nágocs, 4-es torna (FC Ajka, Kaposvári Rákóczi FC, Szentlőrinc, Videoton II.)

16:00 óra Pápai-Perutz FC – Jászberényi FC 0-2

 

Július 10. (kedd)

Balmazújváros – Jászberény 0-0

 

Július 11. (szerda)

10:00 óra Putnok FC – Kazincbarcikai BSC 3-4

10:00 óra RKSK – III. KER. TVE 2-5

11:00 óra Dorogi FC – BKV Előre 3-0

11:00 óra Szolnoki MÁV FC – Szeged-Grosics Akadémia 2-6

17:00 óra Pápai Perutz FC – Mosonmagyaróvár 0-3

17:00 óra Füzesgyarmati SK – Kecskeméti TE 3-0

17:00 óra FC Nagykanizsa – Lendva 2-3

18:00 óra Csákvár – Iváncsa KSE 3-3

18:00 óra Vác FC – ESMTK (Vác) 2-1

18:00 óra FC Ajka – Videoton II. 4-2

18:00 óra Sajóbábony – Tállya 2-0

18:00 óra Dunaharaszti – Csepel 1-3

18:00 óra Eger – Tiszafüred 3-3

18:00 óra SZEOL SC – Röszke 3-1

18:00 óra FC Dabas – Monor SE 0-1

18:00 óra Gyirmót – Dunaújváros 1-2

19:00 óra Ménfőcsanak – Kapuvár 11-0

Taksony – Gárdony 5-0

Sényő – Nyírgyulaj 5-0

 

Július 12. (csütörtök)

17:00 óra Gyöngyösi AK – Békéscsabai Előre SC 1-7

17:00 óra Sárvár FC – ZTE 0-1

18:00 óra Akasztó – Iváncsa KSE 0-7

18:00 óra Öttevény – Komárom VSE 2-4

Budapest Honvéd II. – Csepel 4-5

SZEOL SC – Ripensia Temesvár 1-0

 

Július 13. (péntek)

16:00 óra III. KER. TVE – Monori SE 2-4

 

Július 14. (szombat)

10:00 óra Iváncsa KSE – Csepel FC 4-1

10:00 óra BKV Előre – Újpest FC II. 1-2

10:00 óra Tatabánya – Komárom VSE 0-3

10:00 óra SZEOL SC – Makó 3-1

10:00 óra RKSK – Ikarus BSE 7-1

10:00 óra Szeged-Grosics Akadémia – Füzesgyarmati SK 2-0

10:00 óra Nyírbátor – Mátészalka 5-0

10:00 óra Kiskunfélegyháza – Hódmezővásárhelyi FC 1-1

10:30 óra ESMTK – Budaörs 1-4

10:30 óra Rimaszombat – Putnok FC 1-1

10:30 óra Érdi VSE – Kiskőrösi LC 10-2

11:00 óra Tiszaújváros – Cigánd SE 9-0

11:00 óra Mosonmagyaróvár – FC Ajka 2-0

11:00 óra Kozármisleny FC – Szekszárdi UFC 1-1

11:00 óra FC Nagykanizsa – Siófok 0-0

11:00 óra DVTK II. – Eger SE 3-1

11:00 óra Dunaújváros – Dunaharaszti MTK 4-0

13:00 óra Mosonmagyaróvár – Ménfőcsanak 2-5

16:00 óra FC Dabas – Nagykőrösi Kinizsi 4-6

17:00 óra Fil’akovo TC – Gyöngyösi AK 1-2

17:00 óra Pápai-Perutz FC  – Somorja 0-1

18:00 óra FC Dabas – Jászberényi FC 1-1

Puskás Akadémia FC II. – Bős 3-0

Budapest Honvéd MFA – SZAC 1-0

Nyíregyháza Spartacus FC – Szolnoki MÁV FC 2-0

 

Július 15. (vasárnap)

10:30 Fertőszentmiklós – Sárvár FC /ELMARADT/

18:00 óra Szekszárdi UFC – Jánoshalma 2-1

THSE-Szabadkikötő – Vízművek 5-1

 

Július 16. (hétfő)

UTA Arad – Szeged-Grosics Akadémia 1-0

 

Július 17. (kedd)

18:00 óra Marcellháza (Szlovákia) – Komárom VSE 0-2

18:00 óra ESMTK – Monori SE 2-1

REAC – Csepel 2-1

 

Július 18. (szerda)

14:00 óra BKV Előre – Jászberényi FC

15:00 óra Kecskeméti TE – Tiszakécske

16:30 óra Dunaújváros – Pénzügyőr SE (Pálhalma)

17:00 óra Tiszakécske – Szolnok  (Kecskeméten)

17:00 óra Cigánd SE – Hajdúszoboszló

17:00 óra Pápai Perutz FC – RKSK

17:00 óra Szpartak Szabadka U19 – SZEOL SC

17:00 óra Füzesgyarmati SK – Luceafarul Nagyvárad

17:30 óra Tiszaújváros – Hajdúböszörmény

17:30 óra Gyöngyösi AK – FK LAFC Losonc (Kömlei Károly Sporttelep)

18:00 óra Iváncsa KSE – III. KER. TVE

18:00 óra ETO FC Győr – FC Ajka

18:00 óra Hódmezővásárhelyi FC – Nagyszénás SE

18:00 óra FC Nagykanizsa – ZTE

18:00 óra Ragyolc (szlovák) – SBTC

18:00 óra Szekszárdi UFC – Paksi FC II.

18:00 óra Kozármisleny FC – Siklós FC

18:00 óra Velke Ludnice (szlovák 3. oszt) – ESK Ménfőcsanak

18:00 óra Eger SE – Maklár

Budapest Honvéd MFA – THSE Szabadkikötő

 

Július 20. (péntek)

FC Dabas – Újpest U19

 

Július 21. (szombat)

10:00 óra Iváncsa KSE – Dunaharaszti MTK

10:00 óra Szarvasi FC – Makó

10:00 óra Putnok FC – Tállya KSE

10:30 óra ESMTK – Pénzügyőr SE

11:00 óra Balmazújváros – Cigánd SE

11:00 óra  BKV Előre – Budaörs

11:00 óra Imel – Pápai Perutz FC

17:00 óra Jánoshalma – Szekszárdi UFC

17:00 óra Rimaszombat (szlovák) – SBTC

18:00 óra NK Polana – FC Nagykanizsa

Monori SE – Érdi VSE

CA Nagyvárad – Füzesgyarmati SK

Békéscsaba – Jászberényi FC

MSK Novohrad Losonc – Gyöngyösi AK

Mosonmagyaróvári TE – RKSK

Csákvár – FC Ajka

Nyíregyháza Spartacus FC – Tiszaújváros

Mattersburg (osztrák 3. oszt) – ESK Ménfőcsanak

 

Július 22. (vasárnap)

16:00 óra Duna Aszfalt TVSE – Szeged-Grosics Akadémia

18:00 óra Duna Aszfalt TVSE – SZEOL SC

18:00 óra Nagymányoki SE – Szekszárdi UFC

Cegléd – Kecskeméti TE

FC Dabas – Budaörs SC

 

Július 24. (kedd)

18:00 óra Fülek (szlovák) – SBTC

 

Július 25. (szerda)

10:00 óra BKV Előre – MTK U19

17:00 óra Cigánd SE – Tarpa

17:00 óra SZEOL SC – Szpartak Szabadka U19

17:30 óra Gyöngyösi AK – Komáromi VSE (Kömlei Károly Sporttelep)

18:00 óra FC Ajka – Iváncsa KSE

18:00 Kapronca – FC Nagykanizsa

18:00 óra Paksi FC II. – ESMTK  (Paks)

18:00 óra Mezőhegyesi FC – Makó

18:00 óra Pécsi MFC – Szekszárdi UFC

RKSK – Jászberényi FC

Kecskeméti TE – Dabas-Gyón

Füzesgyarmati SK – Orosházi MTK

Putnok FC – Sajóbábony

Szeged-Grosics Akadémia – UTA Arad

Sárvár FC – Tarr Andráshida

DVTK II. – Pénzügyőr SE

 

Július 28. (szombat)

10:00 óra ESMTK – Iváncsa KSE (Ady E. utca)

10:00 óra FC Nagykanizsa – Slaven Belupo (junior)

10:00 óra RKSK – BKV Előre

10:00 óra FC Hatvan – Gyöngyösi AK

10:00 óra Szarvasi FC – Hódmezővásárhely FC

10:30 óra Sárvár FC – Illés Akadémia U19

11:00 óra Cigánd SE – Mád

17:30 óra Tiszaújváros – Putnok FC

18:00 óra FC Dabas – MTK Budapest U19

Érdi VSE – Szolnoki MÁV FC

Füzesgyarmati SK – Sanatatea Kolozsvár

Dunaújváros – FC Ajka

Kecskeméti TE – Dunaharaszti MTK

Kalocsai FC – Szekszárdi UFC

 

Július 29. (vasárnap)

SBTC – DVTK II.

 

Augusztus 01. (szerda)

18:00 óra Gyöngyösi AK – Lőrinci VSC (Kömlei Károly Sporttelep)

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


egy × három =