Felkészülési mérkőzések, 2017/2018 tél




Az összes NB3-as felkészülési mérkőzést igyekeztünk összegyűjteni. Időpontok és eredmények.

Január 13. (szombat)

11:00  Budaörs – Csepel FC 4-0

13:00  Vasas – Szekszárdi UFC 3-0

14:00 FC Dabas – Dabas-Gyón 5-0

Hódmezővásárhelyi FC II. – Hódmezővásárhelyi FC 0-7

Tiszafüred – Mezőtúr 11-1

Január 14. (vasárnap)

Tiszafüred – Hajdúszoboszló 2-0

Január 17. (szerda)

13:00 Mosonmagyaróvár – Pápai Perutz FC 1-1 

16:00 FC Ajka – Ménfőcsanak 5-0

18:00 Hódmezővásárhelyi FC – Bordány SK 10-0

18:00 Tihany – VLS Veszprém 0-8

Január 19. (péntek)

18:00 UFC Nagykanizsa – Tarr Andráshida SC 2-2

Január 20. (szombat)

10:00 Budapest Honvéd U19 – Gyöngyösi AK 2-2

10:00 Vasas – Vecsés 8-0

11:00 Kaposvári Rákóczi FC – Balatonkeresztúr 19-0

11:00 Budafoki MTE – VLS Veszprém 4-0

11:00 ETO FC Győr – Pápai Perutz FC 1-2 (helyszín: Győr)

11:00 Gyirmót FC Győr II. – Sárvár FC 2-0

11:00 Pénzügyőr SE – Tiszafüred 2-0 (Vasas SC műfű, Pasaréti út)

11:00 III. KER. TVE – RKSK 2-3

11:00 Szolnoki MÁV FC – Érdi VSE 0-3

11:00 Jászberényi FC – Jánoshida 10-1

12:00 Csornai SE – Hodos 5-1 (szlovák)

13:00 Balassagyarmat – FC Dabas 3-0

13:00 ETO FC Győr – FC Ajka 2-3

13:00 Szekszárdi UFC  – Ferencvárosi TC 0-4

Hódmezővásárhelyi FC – Csongrád TSE 5-2

Mórahalom VSE – Jánoshalma 2-2

DEAC – DVSC U17 2-2

Január 21. (vasárnap)

10:00 Csepel FC – Jászberényi FC (Elmaradt)

Január 23. (kedd)

12:00 Mosonmagyaróvár – Videoton FC II 1-1

Január 24. (szerda)

12:00 MTK – Monori SE 4-3 (Ikarus pálya)

12:00 Soroksár SC – RKSK 8-2

13:00 Vasas FC U19 – Szekszárdi UFC 1-5

13:00 Paksi FC – FC Ajka 1-0 (Telki)

13:00 Zalaegerszegi TE – Kaposvári Rákóczi FC 2-2

14:00 Budafoki MTE – Iváncsa KSE 3-0

14:00 Szolnoki MÁV – Jászberényi FC 1-3

14:30 Csákvár – VLS Veszprém 0-0

16:30 Nyírbátori FC – Nyírgyulaj 5-0

18:00 Csornai SE – Sárvár FC 0-2

18:00 Hódmezővásárhelyi FC – Tiszasziget SE 7-1

18:00 Mohács – Kozármisleny FC 3-1

18:30 Dabas – Pénzügyőr SE 1-3

Pápai Perutz – Siófok 0-2

Január 25.  (csütörtök)

13:00 Mosonmagyaróvár – Gyirmót FC Győr II. 2-0

14:00 ZTE – VLS Veszprém 0-1

Január 26.  (péntek)

15:00 PMFC – Kecskeméti LC 1-0

17:30 Gyöngyösi AK – Jászberényi FC 2-3

Január 27.  (szombat)

11:00 RKSK – Pápai Perutz FC 0-0 (helyszín: Újlak utca)

11:00 Tamási – Kaposvári Rákóczi FC 0-8

11:00 Dunaújváros – Budaörs 2-4

11:00 III. KER. TVE – Dorog FC 1-0

11:00 Csepel FC – Csákvár 2-3 (Szigetszentmiklós)

11:00 Termálfürdő Tiszaújváros – Hajdúböszörményi TE

11:00 DVSC U19 – Tiszafüred 0-2

11:00 Érdi VSE – Tököl VSK 7-1

11:00 Monori SE – Vecsés 1-1

11:00 Makó – Szarvas 1-1 (Makó, Erdei Ferenc tér, műfű)

11:00 Veszprém – Iváncsa KSE 3-1

11:00 Hódmezővásárhelyi FC – Ásotthalmi TE 13-0

11:00 FC Ajka – FTC U19 3-0

11:00 Hévíz – Tarr Andráshida SC 1-3

11:00 Szekszárdi UFC – Szentlőrinc SE 5-1

11:00 Dunaharaszti MTK – Vác 0-4

11:00 Budafok – FC Dabas 2-0

11:00 DEAC – DVSC U17 2-1

12:00 Füzesgyarmati SK – Sényő FC 1-3

12:00 Balassagyarmat – Békéscsaba 0-1

13:00 Kozármisleny FC – Komló 1-0

14:00 PMFC – Kecskeméti LC 1-0

17:00 Putnok FC – Ózdi FC /ELMARADT/

Duna Aszfalt TVSE I. – Duna Aszfalt TVSE II. 4 – 2

Mórahalom VSE – SZEOL SC 0-0

Budapest Honvéd II. – REAC 2-0

Rapid Wien II – Videoton FC II 2-2 

Január 28. (vasárnap)

11:00 Tiszafüred – CRF Kolozsvár 0-2 (Balmazújváros)

13:00 Nyíregyháza – Putnok FC 5-0

15:00 Cigánd SE – TJ Olympia Borsa (szlovák 5. oszt.) 7-0

Január 31. (szerda)

Kazincbarcikai BSC – Nyírbátor 3-1

Paksi FC II. – FTC U19 5-1

11:00 MTK II. – Csepel FC 1-0

13:00 Videoton FC II. – Szekszárdi UFC 2-0

13:00 Kozármisleny FC – Majos 0-0

13:30 FC Ajka – Gyirmót FC Győr II. 5-0

14:00 Duna Aszfalt Tiszakécske – Kecskeméti LC 5-3

14:00 Siófok – Monori SE 4-1

16:00 Szentlőrinc – Eszék II. (horvát III. oszt.)

16:00 Eger – Balassagyarmat 0-2

16:30 ESMTK – Szolnoki MÁV FC 1-3

17:00 Tállya KSE – Tarpa 2-2

17:30 Jászberényi FC – Nagykáta 3-0

18:00 Hévíz – VLS Veszprém 0-2

18:00 Csornai SE – Répcelak 4-0

18:00 Hódmezővásárhelyi FC – SZEOL SC 2-3

18:00 PMFC – Mohácsi TE 12-1

18:00 Makó – Szegedi VSE (Erdei Ferenc téri műfüves pálya)

19:00 Gárdony – Iváncsa KSE 0-4

Február 1. (csütörtök)

15:00 Cigánd SE – Mád FC 5-3

16:00 Pénzügyőr SE – Vasas 0-0

Február 2. (péntek)

18:00 Duna Aszfalt Tiszakécske – Dunaharaszti MTK 1-1

Február 3. (szombat)

09:30 VLS Veszprém – Balatonfüred 1-2

11:00 VLS Veszprém – Ménfőcsanak 0-0

10:00 Kisvárda Master Good – Cigánd SE

10:00 REAC – Csepel FC 2-3

10:00 Duna Aszfalt Tiszakécske – Dunaharaszti MTK  0-0

10:00 Tarr Andráshida SC – Lendva 0-2 (szlovén II. osztály)

11:00 Pápai Perutz FC – Gyirmót FC Győr II. 4-2

11:00 MTK II. – Iváncsa KSE 2-2

11:00 III. KER. TVE – Vác FC 3-3

11:00 Mosonmagyaróvári TE – Csornai SE 3-1

11:00 ESMTK – RKSK 4-0

11:00 Szeged 2011 – Hódmezővásárhelyi FC 3-1

11:00 Sopron – FC Ajka 2-3

11:00 Makó – SZEOL 2-2

11:00 Szentlőrinc – Kaposvári Rákóczi FC 0-4

11:00 Honvéd II. – Tiszafüred /ELMARADT/

12:00 Medzev (szlovák) – Tállya KSE (Szepsi)

12:00 Szekszárdi UFC – Kozármisleny FC 1-1

12:00 Jászberényi FC – Kecskemét 3-2

13:00 Érdi VSE – Termálfürdő Tiszaújváros 0-0

13:00 43. sz. Építők – Csepel FC 1-0 (Vasas Sporttelep)

13:00 Balassagyarmat – Szlovákgyarmat 7-1

14:00 FC Dabas – Monori SE 3-4

14:00 Bonyhád VLC – PMFC 0-3 (félbeszakadt)

Pécsváradi Spartacus SE – PMFC 0-11 (2×35 perc)

16:00 Békéscsaba 1912 Előre – Füzesgyarmati SK 4-2

Nyírbátor – Sényő 1-0

DVTK II. – SBTC 5-0

Február 4. (vasárnap)

10:00 Vasas SC – THSE Szabadkikötő 7-0 (Telki)

Cigánd SE – ACSF Comuna Recea 1-2 

Február 5. (hétfő)

Kiskőrös – Paksi FC II. 2-5

Február 6. (kedd)

13:00 Pápai Perutz FC – Szolnok 1-1 (helyszín: Pápa)

Február 7. (szerda)

11:00 FC Ajka – Mosonmagyaróvár 1-0

11:00 BKV Előre – Jászberényi FC 2-3

11:00 Duna Aszfalt Tiszakécske – Monori SE 0-1

11:00 III. KER. TVE – Honvéd FC II. 3-2

11:30 Dunaújváros – Kaposvári Rákóczi FC 0-1

15:00 Vasas – Iváncsa KSE 1-0

15:00 Kozármisleny FC – Veszprém 1-1

16:30 REAC – Vecsés

17:00 Dunaharaszti MTK – ESMTK 2-1

17:00 Füzesgyarmati SK – Tiszafüred 0-2

17:00 Hódmezővásárhelyi FC – Méhkerék SE 3-2

17:30 Termálfürdő Tiszaújváros – Tarpa 6-0

17:30 Hajdúböszörmény – Nyírbátori FC 2-2

17:30 PMFC –  Šnk Baranja Belje (horvát) 5-0

18:00 Csepel FC – RKSK 2-1

18:00 Csornai SE – Lipót 2-1

18:00 Putnok FC – Tállya KSE 2-3

18:00 Szekszárdi UFC – Majosi SE

18:00 Dunaújváros – Dunaföldvár 5-2

18:00 Szentlőrinc – Nagyatád

18:00 Gyirmót FC Győr II. – Komárom VSE

18:00 Makói FC – Csermő (román) 3-1

Február 8. (csütörtök)
15:00 Balassagyarmat – Felsőtárkány 2-0

Cigánd SE – Fehérgyarmat 3-2

Február 9. (péntek)

Vasas FC – III. KER. TVE 7-0

Puskás Akadémia II. – FC STK Fluminense Šamorín 1-1

Február 10. (szombat)

9:00 Nyírbátori FC – Mándok 3-2

9:00 Balassagyarmat – Fülek 0-1

10:00 Budapest Honvéd II. – Pénzügyőr SE 2-0

10:00 Ceglédi VSE – Jászberényi FC 0-1

10:00 Csornai SE – Komárom 2-4

10:00 Dunaharaszti MTK – Paks II. 1-2

11:00 Pápai Perutz FC – Sárvár 3-0

11:00 Budafoki MTE – Dunaújváros 3-0

11:00 Makói FC – Mezőhegyes 0-2

11:00 Cigánd SE – FK Slavoj Trebisov (szlovák 2. oszt.)

11:00 Monori SE – Iváncsa KSE 9-0

11:00 Termálfürdő Tiszaújváros – DVTK II. 1-1

11:00 Veszprém FC – ESMTK 4-3

11:00 FC Ajka – Nagykanizsa 5-1

11:00 Szekszárdi UFC – Duna Aszfalt Tiszakécske 0-3

12:00 Tállya KSE – Sényő (Abaújszántó)

12:00 Kazincbarcika – Füzesgyarmati SK 2-1

13:00 RKSK – Pécel 6-1

13:00 Gyöngyösi AK – Jánoshida (ELMARADT)

13:00 Budafoki MTE II. – Csepel FC 2-1

13:00 Szentlőrinc – Cepin (horvát III. oszt.)

13:00 Eger – Tiszafüred 3-2

14:00 FC Dabas – Ceglédi VSE 3-3

14:00 Gyirmót FC Győr II. – Hédervári KSE 4-2

14:00 Békéscsaba 1912 Előre – Hódmezővásárhelyi FC 2-0

14:00 Szolnoki MÁV FC – PMFC 1-2

15:00 Cigánd – Sajóbábony

16:00 Ikarus – Csepel FC 1-7

DEAC – Tarpa 3-2

Kozármisleny – Pécsvárad 3-0

SZEOL – Jánoshalma 4-1

MTK II. – Vecsés (Ikarus pálya)

Február 11. (vasárnap)

12:00 Tarr Andráshida SC – Körmend 6-0

13:00 Érdi VSE – Budaörs 3-2

14:00 Vasas FC – Putnok FC 7-1

14:30 NK Sibenik – Kaposvári Rákóczi FC 1-3

Február 13. (kedd)

11:30 Balassagyarmat – Honvéd U19 (Mátraháza)

17:30 Gyöngyösi AK – Ózd

NK Dugopolje (horvát) – Kaposvári Rákóczi FC 2-1

Február 14. (szerda)

11:00 Vác FC – RKSK 6-1

13:00 Jászberényi FC – Érsekújvár (ELMARADT)

17:00 Vasas – Monori SE 3-0

16:30 Sárvár – FC Ajka 1-0

17:00 ESMTK – THSE-Szabadkikötő (ELMARADT)

17:00 PMFC – NK BSK Bijelo Brdo (horvát harmadosztály) 2-3

17:30 FK Kosice (szlovák) – Tállya KSE (Szepsi)

17:30 Kozármisleny FC – Pécsvárad 3-2

18:00 Pápai Perutz FC – Répcelak 7-0

18:00 Gyirmót FC Győr II. – Ménfőcsanak 6-1

18:00 Putnok FC – Felsőzsolca 4-0

18:00 Videoton II. – Iváncsa KSE 3-0

18:00 Szentlőrinc – Paks II. 1-2

18:00 Dunaharaszti MTK – Vecsés (ELMARADT)

18:00 Füzesgyarmati SK – Békéscsaba 1912 Előre II. 6-1

18:00 Makó – Perjámos (román) 3-1

18:30 Csornai SE – Soproni FAC

18:30 FC Dabas – Pilis 4-1

19:00 Pénzügyőr SE – Újbuda FC-Voyage 10-2

Mosonmagyaróvár –  VLS Veszprém 5-0

DEAC – Nyírbátor 2-3

Hódmezővásárhelyi FC – Kecskeméti LC 1-4

Honvéd MFA – Csepel FC 2-1

Február 15. (csütörtök)

15:00 Cigánd SE – Sényő 1-2

NK Zadar – Kaposvári Rákóczi FC 4-1

NK Domzale (szlovén 1. oszt.) – Duna Aszfalt Tiszakécske 1-1

Február 16. (péntek)

NK Bistrica (szlovén 3. oszt.) – Duna Aszfalt Tiszakécske 1-9

17:30 Szekszárdi UFC – Paksi FC II.

Február 17. (szombat)

10:00 Nyírbátor – Tállya 1-1

11:00 Pénzügyőr – Monori SE 1-1

11:00 Dunaújváros – Veszprém 2-0

11:00 Pápai Perutz FC – Ménfőcsanak 5-0

11:00 Dunaharaszti MTK – Dunavarsány 0-2

11:00 Balmazújváros – Cigánd SE  4-0

11:00 III. KER. TVE – Iváncsa KSE 3-1

11:00 Termálfürdő Tiszaújváros – Mád 1-0

11:00 Kecskeméti LC – ESMTK 1-2

11:00 Putnok FC – Rimaszombat

11:00 Makói FC – Méhkerék 2-0

11:00 Hódmezővásárhelyi FC – Békéscsaba 1912 Előre II. 0-1

11:00 RKSK – Dabas-Gyón FC (Újlak utca)

11:00 Jászberényi FC – Eger 0-1

11:00 Nagyölved (szlovák III. oszt.) – Gyirmót FC Győr II. 

11:00 Újpesti TE – Balassagyarmat 1-0

11:00 MTK II. – BKV Előre (ELMARADT)

11:00 FC Ajka – Ajka Kristály 17-0

11:00 Csepel – Gyöngyösi AK 3-1

13:00 Kozármisleny FC – NK Darda (horvát IV. osztály) 4-1

13:00 Szentlőrinc – Bijelo Brdo (horvát III. osztály)

13:00 Budafoki MTE – Tiszafüred 4-1

14:00 FC Dabas – Taksony 2-0

14:00 PMFC – Videoton FC II. 2-1

14:00 Tarr Andráshida SC – Sárvár 3-0

14:30 Füzesgyarmat – Szeghalom 8-0

14:30 ETO FC Győr – Csornai SE 2-1

16:00 FC Dabas – THSE-Szabadkikötő

NK Slovenska Bistrica (szlovén 3. oszt.) – Duna Aszfalt Tiszakécske 0-3

Február 18. (vasárnap)

10:00 Ferencvárosi TC – ESMTK 4-1

10:30 Nyíregyháza – Nyírbátori FC 1-2

13:00 Ceglédi VSE – Érdi VSE 0-1

13:00 Csepel – Vecsés 2-1

Február 21. (szerda)

11:00 RKSK – BKV Előre (ELMARADT)

16:00 Makói FC – Füzesgyarmati SK 1-3

17:00 ESMTK – Paksi FC II. 3-1

17:00 Tamási – VLS Veszprém 1-2

15:00 Putnok FC – Ózdi FC 2-1

17:00 Tállya KSE – Mád (ELMARADT)

18:00 Csornai SE – Öttevény 4-0

18:00 Dunaharaszti MTK – Iváncsa KSE (ELMARADT)

18:00 Csesztreg – Tarr Andráshida SC

18:00 Budapest Honvéd II. – Monori SE 2-7

18:30 FC Dabas – Kecskemét (ELMARADT)

Dunaújváros – Ercsi 9-0

MTK II. – THSE-Szabadkikötő 2-0

Hódmezővásárhelyi FC – Jánoshalma 3-0

Február 22. (csütörtök)

18:00 Lipót SE Pékség – Gyirmót FC Győr II. 

Február 24. (szombat)

9:30 Kecskemét – Tiszafüred (Tiszakécske) 7-0

10:00 Tállya KSE – Hidasnémeti (Abaújszántó)

10:00 Csepel FC – Üllő 8-0

11:00 Balassagyarmat – Érsekvadkert 2-2

11:00 Pápai-Perutz FC – Ímely 6-1

11:00 Cigánd SE – TJ FK Vysné Opátske (szlovák 3. oszt.) 2-1

11:00 Termálfürdő Tiszaújváros –  Putnok FC 2-3

11:00 ESMTK – Iváncsa KSE 0-0

12:00 FC Ajka – Csornai SE 4-0

11:30 Duna Aszfalt Tiszakécske – Érdi VSE 5-2

13:00 Puskás Akadémia II. – Szentlőrinc

13:00 Makói FC – UTA Arad (Erdei Ferenc téri műfüves) 1-1

13:00 III. KER. TVE – Gyöngyösi AK 4-0

13:00 Dunaújváros – Pénzügyőr SE 2-0 

13:00 Monori SE – VLS Veszprém 7-2

13:30 Szekszárdi UFC – Bonyhád 6-0

14:00 Kozármisleny FC – Bijelo Brdo 1-2

14:30 Dunaharaszti MTK – Füzesgyarmat 1-3

15:00 PMFC – Szászvár 3-0

16:00 Kaposvár – Vecsés (ELMARADT)

Dunaszerdahelyi AC – Gyirmót FC Győr II. 

Február 25. (vasárnap)

14:00 FC Dabas – MTK II.