Felkészülési mérkőzések, 2016. év tél

 

Kedves Olvasóink!

Összegyűjtöttük az eddig tudomásunkra jutott felkészülési mérkőzéseket. A lista folyamatosan bővül. Számítunk az Önök segítségére is. Hozzászólásként írják le, illetve küldjék el az nb3foci@gmail.com címre amennyiben más felkészülési mérkőzésről is van információjuk. Ha módjuk van rá a későbbiekben közöljék velünk a mérkőzéseredményeket, esetlegesen a gólszerzők neveit is!   

 

 

2016.01.09. (szombat)

(10:00 óra, Örökösföld) Nyíregyháza Spartacus – Nyírbátor 2-1 (góllövők: Rezes, Pölöskey, illetve Soós)

(10:00 óra) ETO FC Győr – ETO FC 0-0

(11:00 óra Salgótarján) Fülek – FC Hatvan 1-2

(A Hatvan góllövői: Kész, Sárándi)

(10:00 óra) Hódmezővásárhelyi FC – Hódmezővásárhelyi FC II. 3-2

(góllövők: Djordjevic, Lazinica, Fábián, illetve Faragó, Szilágyi)

 

2016.01.13. (szerda)

(11:00 óra) Szigetszentmiklós – Mosonmagyaróvári TE 1-1

(13:00 óra) Honvéd – Tatabánya FC 5-2

(góllövők: Baráth, Youla, Kovács D., Eppel, Vernes (11-esből), illetve Portilla (11-esből), Szabó R.)

(14:00 óra) Puskás Akadémia II. – Ceglédi VSE 3-2

(Ceglédi gólszerzők: Füle Ákos, Rozman Sándor)

(16:00 óra) VLS Veszprém – Balatonfüredi FC 1-2

(góllövők: Meiczinger /11-es/, illetve Petruska, Switzer)

(17:00 óra, Kisvárda) Cigánd SE – Nyírmadai ISE 16-0

(17:00 óra, Zodony utca) ESMTK – Vecsés 5-1

(góllövők: Boda, Bányai, Németh, Kocsis G., Turi /11-es/)

(17:00 óra) HR-RENT Kozármisleny – PVSK 11-0

(góllövők: Puskás 3, Tóth A. 2, Kirchner 2, Gránicz, Beke, Kocsis, Lantos)

(18:00 óra, XV. ker. Szántóföld u.) REAC – Pénzügyőr SE 1-1

(A Pénzügyőr gólját Pápai Ádám szerezte)

(18:00 óra) Hódmezővásárhelyi FC – Csongrád TSE 3-2

(góllövők: Markovic, Szabó, Marton ill. Nagy, Maszlag)

(18:00 óra) Termálfürdő Tiszaújváros – Tiszalök /ELMARADT/

(18:00 óra) Gyöngyösi AK – FC Hatvan 0-5

(góllövők: Kész T. /2/ Bodnár I. /2/ Szabó R.)

Mezőkövesd – Felsőtárkány 5-0

Diósdi TC – Monor 0-3

(góllövők: Nagy R (2), Nádházi)

 

2016.01.16. (szombat)

(10:00 óra, Örökösföld) Nyíregyháza Spartacus – Sényő 5-2

(góllövők: Pölöskey, Ramos, Rezes, Kapacina, Csorba, illetve Kovács, Toldi)

(10:00 óra) Győri ETO – Neusiedl (osztrák) 2-0

(góllövők: Pongrácz, Vörösbaranyi)

(10:30 óra) Szolnoki MÁV – Ceglédi VSE 2-0

(10:30 óra) Puskás Akadémia II – Csákvár 1-4

(góllövők: Damásdi ill. Makrai 2, Lőrincz 2)

(11:00 óra) Termálfürdő Tiszaújváros – Sajóbábony 8-0

(góllövők: Katona 2, Kovács 2, Varga, Bussy, Polényi, Borsi)

(11:00 óra) Újpest – Monor 5-1

(11:00 óra) SZTK-ERIMA – Balatonfüredi FC 4-0

(11:00 óra) Diósdi TC – Dabas-Gyón 3-2

(11:00 óra, Gyirmót) Gyirmót FC – Pénzügyőr SE 3-0

(11:00 óra) Edelény – Kazincbarcikai BSC 2-2

(A Kazincbarcika góllövői: Dobos, Illés G.)

(11:00 óra, Zodony utca) ESMTK – Dorogi FC 1-0

(góllövő: Péter-Szabó)

(11:00 óra) Várfürdő-Gyulai TFC – Békéscsaba 1912 Előre II. 1-1

(góllövők: Nagy G., illetve Mácsai )

(11:00 óra) III. KER. TVE – FC Hatvan 3-3

(11:00 óra) Vác FC – Hódmezővásárhelyi FC 0-1

(11:00 óra, Debrecen) DVSC-DEAC – Cigánd SE 0-1

(góllövő: Sipos)

(11:00 óra, Kisvárda) Kisvárda – Putnok 3-0

(12:00 óra) FC Dabas – Békéscsaba 1912 Előre FC 1-0

(góllövő: Csák Zoltán)

(12:00 óra) Ajka – Tatabánya FC 3-1

(A Tatabánya gólját Portilla szerezte)

(13:00 óra, Kisvárda) Kisvárda – Tállya 7-0

(13:00 óra) Mosonmagyaróvári TE – ZTE 0-1

(13:00 óra, ESMTK műfű) Csepel – Jászberényi FC 3-0

(góllövők: Szemán (2) és Haraszkó)

(14:00 óra, Zalaegerszeg) Andráshida – Sárvár FC 2-0

(góllövők: Horváth Tamás, Takács Soma)

REAC – MTK II. 0-4

(góllövők: Hujber 2, Schrammel, Kovács Botond)

Szentlőrinc – Kozármisleny 0-8

(góllövők: Gránic 3, Kirchner 2, Kovács T., Tóth A., Beke)

Érd – Taksony 2-2

Szekszárdi UFC – Paksi FC II. 3-1
(góllövők: Szabolcska, Ranga, Nagyváradi, illetve Péter A.)

 

 

2016.01.19. (kedd)

(11:00 óra) Budaörs – FC Hatvan 3-0

(12:00 óra, Kisvárda) Cigánd SE – Balkányi SE 5-1

(góllövők: Roszel (2), Ur, Kis, Szabó illetve Markovics)

(17:00 óra, Kisvárda) Cigánd SE – Tiszakanyár SE 4-1

(góllövők: Katona, Burics, Varga, Kinczel, illetve Szatmári)

 

2016.01.20. (szerda)

(11:00 óra,  Rákospalota, Szántóföld utca) REAC – III. KER. TVE 2-4

(A III. KER. TVE góljait Kenesei, Nyilas, Bartha 2 szerezte)

(13:00 óra) Ceglédi VSE – BKV Előre 2-1

(13:00 óra) Jászberényi FC – Szolnok 0-3

(13:00 óra) Paks II. – HR-RENT Kozármisleny 0-4

(góllövők:  Puskás 2, Fellai, Vallejos)

(14:00 óra) Kazincbarcikai BSC – DVTK II. 1-0

(góllövő: Illés Richárd)

(14:00 óra) Győri ETO – Dunaszerdahely II. 4-0

(17:00 óra, Nyírbátor) Nyírbátori FC – Nyírgyulaj 2-2

(góllövők: Török I., Soós T., illetve Berecz Zs., Nagy T.)

(17:00 óra, Zodony utca) ESMTK – MTK II. 0-4

(góllövők: Katona, Hujber, Tóth M., Besztercei)

(17:00 óra, Bük) Sárvár FC – Körmend 4-2

(18:00 óra) Dorogi FC – Monor SE 3-1

(18:00 óra) Termálfürdő Tiszaújváros – Tállya 2-2

(góllövők: Kovács Sz., Kovács P. illetve Mihálszki Cs. 2)

(18:00 óra) Csornai SE – Fertőszentmiklós 3-0

(góllövők: Visy 2, Babics)

(18:00 óra) Honvéd U-19 – Csepel

(18:00 óra) Hódmezővásárhelyi FC – SZEOL SC 0-0

(18:00 óra) Érdi VSE – Vecsés 2-3, 0-0

(18:00 óra) Balatonfüredi FC – Devecser SE

(18:00 óra) Dunaharaszti MTK – Diósdi TC 1-3

(18:00 óra, Gyula műfű) Békéscsaba 1912 Előre II. – Várfürdő-Gyulai TFC 3-3

(góllövők: Nagy G., Burai, Styecz, illetve Tóth D. 2, Szélpál) 

(19:00 óra, Biatorbágy) Viadukt SE – III. KER. TVE 2-2

(A III. KER. TVE góljait Szűcs és Forgács szerezte)

(19:15 óra, Szekszárd) Bölcskei SE – Kakasdi SE 3-2

(A Bölcske góllövői: Budai Dávid (2), Nagy Dániel) 

(19:30 óra, Rákospalota, Szántóföld utca) Testvériség – Csepel 3-2

(A Csepel góljait Szemán és Herbály szerezték)

Felsőtárkány – Puskás Akadémia II. 2-2

(A Felsőtárkány góljait Laurinyecz és Kálmán szerezték)

Szekszárd – Komló 1-0

(góllövő: Szabolcska Tamás)

Mezőkövesd Zsóry FC – REAC 2-3

(góllövők: Tóth B., Molnár G., illetve Lőrincz, Kiss, Kasza) 

Szigetszentmiklós – RKSK 3-1

(góllövők: Kokenszky, Szepessy, Szabó B., illetve Fitos) 

 

2016.01.21. (csütörtök)

(14:00 óra) Puskás Akadémia II. – FC Hatvan 5-1

(15:00 óra, Kisvárda) Cigánd SE – Tiszavasvári SE 5-1

(17:00 óra, Kisvárda) Cigánd SE – Szakolyi II. Rákóczi SE 4-0

(18:00 óra) Mosonmagyaróvári TE – Lipót 5-1

(góllövők:  Hajós Krisztián 3, Mundi Roland, Ásványi Tamás /öngól/, ill. Varga Tamás) 

 

2016.01.22. (péntek)

(14:00 óra, III. ker. Kalap utca) III. KER. TVE – Pénzügyőr SE 4-1

(góllövők:  Nyilas, Forgács (2), Bögyös, illetve Luczek) 

Dorogi FC – FC Ritzing (osztrák) 0-2

 

2016.01.23. (szombat)

(10:00 óra) Dunaharaszti MTK – Dabas-Gyón

(10:00 óra) Győri ETO – Slovan Bratislava "B"  3-3

(góllövők: Majerczak, Kelle, Miklós, illetve Szabó L., Mayer, Vankó)

(10:00 óra, Érd műfű) Érdi VSE – ESMTK 1-0

(10:30) Kazincbarcikai BSC – Putnok 1-2

(góllövők: Márton, illetve Zimányi, Molnár)

(11:00 óra) Kisvárda – Nyírbátor 4-0

(11:00 óra) MTK II. –  FC Dabas 3-0

(góllövők: Hujber (2), Schrammel)

(11:00 óra) Monor – III. KER. TVE 2-3

(11:00 óra) Balatonfüredi FC – FC Csákvár

(11:00 óra) Várfürdő-Gyulai TFC – Kőrösladány MSK 2-1

(góllövők: Sipos, Balogh M., illetve Kéki)

(11:00 óra) Termálfürdő Tiszaújváros – Puskás Akadémia II. 1-5

(11:00 óra) Balassagyarmat – Somos 1-1

(góllövők: Gábor B., illetve Csóka)

(11:00 óra) Budafoki LC – Csepel 1-2

(11:00 óra) Mezőkövesd – FC Hatvan 0-3

(góllövők: Ács, Kész, Ficsor)

(11:00 óra) Kecskeméti LC – Hódmezővásárhelyi FC 1-3

(a Hódmezővásárhely góljait Dordevic, Szabó D. /2, egyet tizenegyesből/ szerezték)

(11:00 óra) Debreceni VSC-DEAC – Békéscsaba 1912 Előre II. 1-0

(12:00 óra) Ceglédi VSE – SZEOL 2-3

(A SZEOL mindhárom gólját Maksimovic szerezte)

(12:00 óra) Érdi VSE – Sóskút 0-0

(13:00 óra) Jászberényi FC – BKV Előre 2-1

(a Jászberény góllövői:  Berki Péter, Nicsenko Igor)

(13:00 óra) Bölcskei SE – Majosi SE 3-1

(14:00 óra, Szepsi) FK Bodva – Tállya 2-3

(Tállyai góllövők: Ondó (11-esből), Horváth Bence, Tóth Sz.)

(14:00 óra) FC Dabas – Nagykőrösi Kinizsi 3-1

(a Dabas gólszerzői:  Körmöczy (2), Pék)

(15:30 óra, Mezőkövesd) Felsőtárkány SC – Cigánd SE 0-9

Szekszárd – Videoton II. 1-2

(góllövők:  Csigi, illetve Havasi 2)

Zalaegerszeg – HR-RENT Kozármisleny 1-0

Újbuda – Csákvár 3-3

Diósdi TC – Vác 6-4

(góllövők: Sólymos (3), Csanálosi (2), Riba)

Diósdi TC – Kelen SC 4-4

(góllövők: Dunai (2), Riba, El-Sherif)

 

2016.01.24. (vasárnap)

(11:00 óra) Sárvár FC – Dorogi FC 0-4

(Törökország, Belek) Nyíregyháza Spartacus FC – FC Kairat (kazah) 2-3

(góllövők: Törtei, Rezes, illetve Gohou, Bakajev, Li 

(13:30 óra) Körmendi FC – Tarr Andráshida SC 2-2 

 

2016.01.26. (kedd)

(14:30 óra) Mosonmagyaróvári TE – Paks 0-2

 

2016.01.27. (szerda)

(Törökország, Belek) Nyíregyháza Spartacus FC – Viktória Berlin (német) 1-1

(A Nyíregyháza gólját Pölöskey Péter szerezte)

(11:00 óra, Kisvárda) Kisvárda Master Good – Cigánd SE 5-0

(góllövők: Erős G. 2, Bagi I., Lucas, Kulcsár K.)

(12:00 óra) Budapest Honvéd FC – III. KER. TVE 4-2

(góllövők: Kovács D. (2), Holender, Kamber, illetve Kenesei 2)

(14:00 óra) Balmazújváros – Kazincbarcikai BSC 2-1

(góllövők: Németh Ádám, Bakos Bence, illetve Lukacs Raymond)

(15:00 óra) Vác – Jászberényi FC 3-1

(A Jászberény gólját Ponczók Csaba szerezte)

(16:00 óra) Pápai Perutz FC – Balatonfüredi FC 0-3

(góllövők: Gál 2, Rosta)

(17:00 óra) Győri ETO – Somorja 6-0

(góllövők: Vankó, Szabó Zs, Szabó L., Vankó, Mayer, Weitner)

(17:00 óra) Mezőkövesd – Ceglédi VSE 3-1

(góllövők: Sós B., Nicorec, Heffler, illetve Pozsár D.)

(17:00 óra) SZEOL SC – Tiszakécske 0-1

(góllövő: Szabó D.)

(17:00 óra, Zodony utca) ESMTK – III. KER. TVE /ELMARADT/

(17:30 óra) ZTE – Sárvár FC 5-0

(17:30 óra) Érdi VSE – Főv. Vízművek SK 12-0

(17:30 óra, Felcsút) Puskás Akadémia FC II. – Érdi VSE 

(17:30 óra) Dunaharaszti MTK – Csepel 0-0

(18:00 óra) Termálfürdő Tiszaújváros – DVTK II. 0-1

(18:00 óra) Várfürdő-Gyulai TFC – Szeghalmi FC

(18:00 óra) Hódmezővásárhelyi FC – Makó FC 17-1 !!!

(góllövők: Hauk3 , Nagy 3, Mihállfy 2, Szabó D. 2, Tóth A. 2, Varga R. 2, Djordjevic 2, Faragó, illetve Bány)

(18:00 óra) Békéscsaba 1912 Előre II. – Méhkeréki SE 3-1

(góllövők: Tokodi 2, Tóth D., illetve Bondár)

(18:00 óra) Monor – FC Hatvan 2-1

(a Hatvan gólját Katona szerezte)

(18:00 óra, Paks) Paks U-19 – Bölcske 1-2

(góllövők: Budai Dávid, Fröhlich Rajmund)

(18:00 óra) FC Dabas – Paks II. 4-5

(a Dabas góljait: Bárányos (2), Hollauer, Surányi szerezték)

(18:00 óra, Abaújszántó) Tállya – Sajóbábony 6-1

(góllövők: Ondó 2, Nyitrai, Bihari, Zsarnai, Mihálszki N., illetve Orlóczki)

(18:30 óra, Múcsony) Putnok FC – Felsőzsolca 4-0

(góllövők: Bene Attila 2, Máthé Gergő 2)

(19:00 óra, Ikarus pálya, műfű) MTK II. – Pénzügyőr SE 5-1

(góllövők: Hujber 2, Széles, Katona, Kovács illetve Iflinger)

ESMTK – Tura 7-1

Felsőtárkány – Somos 1-3

(A Somos góljait Kiprich (2), Novák N. szerezték)

HR-RENT Kozármisleny – Szekszárdi UFC 2-0

(góllövők: Kirchner 2)

Nagybajom – Komlói Bányász 0-4

Csorna – Nyúl 4-1

(góllövők: Serfőző (3), Szabó T., illetve Rigó D.)

 

 

2016.01.28. (csütörtök)

Szigetszentmiklós – Diósdi TC 1-3

(góllövők: Kokenszky, illetve Csanálosi, Bonifert, Pintér)

(14:00 óra) Mosonmagyaróvári TE – Szolnok 3-3

(góllövők: Mundi, Magasföldi, Kovács O. (öngól), ill. Gajdos (2), Vermes)

(19:15 óra, Szekszárd) Tolnai VLC – Bölcske 0-8

(góllövők: Czifra István (3), Nagy Dániel (3), Laták Bertold, illetve Blatt Pál)

ZTE U19 – Tarr Andráshida SC 3-3 
(Az Andráshida gólszerzői: Szegleti, Kalamár, Varga Márk)

Siófok – RKSK 5-0

 

2016.01.29. (péntek)

(Törökország, Belek) Nyíregyháza Spartacus FC – Boizenburg (német) 6-0

(góllövők: Pölöskey, Csorba, Pálinkás, Szécsi, Rezes)

 

2016.01.30. (szombat)

Bodva – Tállya 0-2

(góllövők: Mihálszki Cs., Ondó)

(Bük) Sárvár FC – Budaörs 0-1

Szekszárd – Szászvár 0-1

Monori SE – Dabas-Gyón 2-2

Somos – Fülek 1-0

(góllövő: Romhányi)

(10:00 óra, Kisvárda) Cigánd SE – FC Zalau 5-1

(a Cigánd góllövői: Németh, Kis, Jóni, Sas, Kinczel)

(10:00 óra) Hódmezővásárhelyi FC – Kiskunfélegyházi TK 2-0

(góllövők:  Tóth A., Dordevic)

(10:00 óra, Vasas SC műfű, Pasarét) Pénzügyőr SE – Viadukt SE Biatorbágy 5-0

(10:00 óra) Bölcske – Tolna 8-0

(góllövők: Czifra István (3), Nagy Dániel (3), Laták Bertold, Blatt Pál)

(10:00 óra) Bölcske – Diósd 3-1

(góllövők:  Ledneczki Gergő, Dorogi Renátó, illetve Nagy Dániel)

(10:00 óra) FC Dabas – Ceglédi VSE /ELMARADT/

(10:00 óra) Körösladány MSK – Békéscsaba 1912 Előre II. 1-5

(góllövők:  ifj. Somogyi, illetve Tóth D. 4, Mácsai)

(10:30 óra) Kazincbarcikai BSC – Felsőzsolca 7-1

(a Kazincbarcika góllövői:  Lukács 4, Farkas 2, Irhás)

(10:30 óra) DVSC DEAC – Nyírbátori FC 5-3

(góllövők: Székely D. 3, Ádám F., ?, illetve Ambrusz, Szilágyi K., Lakatos L.)

(10:30 óra) Érdi VSE – Veresegyháza 3-1

(góllövők: Csizmadia, Pallagi, Korozmán ill. Grazner)

Érdi VSE – Iváncsa 3-0

(góllövők: Honti, Hegedűs, Skita)

(11:00 óra, Tokod) Dorogi FC – Ajka FC 0-0

(11:00 óra) Dunaszerdahely – Győri ETO 1-1

(Az ETO gólját Mayer Milán lőtte)

(11:00 óra) Soroksár – MTK II. 1-1

(az MTK gólját Tóth M. szerezte)

(11:00 óra) Balatonfüredi FC – Úrkút SK

(11:00 óra) Dunaharaszti MTK  – Tököli VSE

(11:00 óra) Mosonmagyaróvári TE – Inter Bratislava 2-1

(a Mosonmagyaróvár góljait Magasföldi József és Mundi Roland szerezték)

(11:00 óra) Edelényi FC – Putnok FC 1-2

(A Putnok gólszerzői: Lázi László, Madarász János)

(11:00 óra) III. KER. TVE – Vác FC 2-2

(11:00 óra, Zodony utca) ESMTK – Jászberényi FC 1-2

(góllövők: Kocsis Gergő, Lukács Richárd és Igor Nicsenko)

(11:00 óra) Várfürdő-Gyulai TFC – Szeged 2011 0-4

(12:00 óra, Algyő) SZEOL SC – Jimbolia 3-3

(a Szeged góllövői: Kormányos, Tomisic 2)

(12:30 óra) Kazincbarcikai BSC – Sajóbábony 4-1

(a Kazincbarcika góllövői:  Faggyas, Márton, Csattos, George)

(13:00 óra, Telki) Tatabánya FC – Szolnok 0-1

(13:00 óra, ESMTK műfű) Csepel – Hatvan 1-4

(a Hatvan mind a négy gólját Simon M. szerezte)

(13:30 óra) HR-RENT Kozármisleny – Belisce (horvát 3. osztály)

(14:00 óra) Ceglédi VSE – Dunaaszfalt 0-0

(14:00 óra) Csornai SE – Gyirmót II. 4-1

(góllövők: Serfőző 2 gól, Babics, Litresics, illetve Szücs G.)  

(15:00 óra, Felső Tisza-parti) SZEOL SC – Szentes

 

2016.01.31. (vasárnap)

(10:00 óra) Dabas FC – Pilisszentiván 8-0

(góllövők: Szélpál, Bozsik, Körmöczy, Domonyi, Csák, Hollauer, Takács, Surányi)

(11:00 óra, Kassa) Lokotomiv Kassa (szlovák II. oszt.) – Termálfürdő Tiszaújváros 2-1

(góllövők: Lesko, Horváth ill. Kovács Sz.)

(Törökország, Belek) Nyíregyháza Spartacus FC – Botev Plovdiv (bolgár) 2-0

(góllövők: Pölöskey, Rezes)

Jászberényi FC – Szolnok 2-4

(a Jászberény góllövői:  Kónya Viktor és Bartalis Bence)

Paks II. – Videoton II. 3-4

(góllövők:  Péter A. (2), Bognár illetve Büki, Babinyecz, Havasi, Vallejos)

 

2016.02.02. (kedd)

(17:30 óra) Nyírbátor FC – Nagyecsed 4-0 

(góllövők: Terdik 2, Török I., Illés Gy)

 

2016.02.03. (szerda)

(13:00 óra) FTC II. – Vác 2-1

(15:00 óra, Kisvárda) Cigánd SE – FC Olimpia Satu Mare 0-0

(16:00 óra) Balatonfüredi FC – VLS Veszprém 2-1-nél félbeszakadt

(góllövők: Petruska 2, illetve Burcsik)

(17:00 óra, Zodony utca) ESMTK – REAC 2-0

(góllövők: Kocsis G., Kocsis D.)

(17:00 óra) Termálfürdő Tiszaújváros – Ibrány 4-0

(góllövők: Kovács Sz. 2, Katona, Nagy M.)

(18:00 óra, Múcsony) Tállya – Putnok 2-4

(a Putnok góllövői: Süttő Attila, Kazvinszki Jácint 2, Jónás Attila)

(18:00 óra) Csornai SE – Sárvár 3-0

(18:00 óra) Hévíz – Pénzügyőr SE 3-4

(góllövők:  Rabatin Szabolcs (2), Varga-Sebestyén, Feil)

(18:00 óra) Szeged 2011 – Hódmezővásárhelyi FC 

(18:00 óra) Békéscsaba 1912 Előre II. – Szeged 2011

(18:00 óra, Gyöngyös) Tura – FC Hatvan 1-4

(a Hatvan góllövői:  Kész T. Bodnár, Mundi Z. 2)

(18:00 óra) Dunaharaszti MTK – Vecsés

(18:00 óra) Érdi VSE – Újpest II. 4-0

(góllövők: Skita 2, Pallagi, Palásthy)

(18:30 óra) Dabas – Csepel 5-0

(góllövők: Csák 3, Körmöczy 2)

(20:00 óra) Érdi VSE – Üllő 3-2

(góllövők: Kelemen 2, Gyurácz)

Szolnok – SZEOL SC 1-0

Budaörs – MTK II. 1-1

(az MTK gólját Tóth M. szerezte)

Szekszárd – Tamási 0-0

Sopron – Dorogi FC 1-1

(a Dorog gólját Sitku szerezte)

HR-RENT Kozármisleny – Bjelovar /horvát 3. oszt/ 2-1

(a Kozármisleny góllövői: Sinanovic, Tóth A.)

Balassagyarmat – Somos SE 0-4

(góllövők: Tokody (2), Novák N., Kiprich)

Kalocsa – Bölcske 1-5

(a Bölcske góllövői: Nagy Dániel 2, Féhr Dávid 2, Ledneczki Gergő)

Komló – Bonyhád 8-1

 

2016.02.05. (péntek)

Gyirmót FC Győr – Budafok-Újbuda 4-1

(góllövők: Lengyel D., Kiss M., Madarász M., Tóth N., illetve Kovács D.) 

Nyíregyháza – Szolnok 0-1

 

 

2016.02.06. (szombat)

Diósdi TC – Veszprém

Hajdúböszörmény – Felsőtárkány 3-0

Paks II. – Kelen 5-1

Nyírbátor – Ibrány 2-0

(góllövők: Nagy D., Lakatos L.)

Kaposvári Rákóczi – Szekszárdi UFC 0-1

(Góllövő: Ranga)

Hévíz – Komló 1-1

(a Komló gólját Bata szerezte)

MTK – RKSK 3-0

Nagykanizsa – Andráshida 0-2

(góllövők: Szegleti Gergely, Tóth Benjamin)

(9:00 óra) Rozsnyó – Putnok FC

(10:00 óra) Érdi VSE – Dunaharaszti MTK 2-3

(Az Érd góljait Csizmadia és Kelemen szerezte)

(10:00 óra) FC Dabas – Vecsés 2-2

(a Dabas mindkét gólját Körmöczy rúgta)

(10:00 óraFTC II. – Monori SE

(10:00 óra) Csornai SE – Csornai SE U-19

(10:00 óra) Algyő SK – Hódmezővásárhelyi FC 2-2

(góllövők: Bella, Busa, ill. Lazinica, Fábián)

(11:00 óra) Győri ETO – Trnava II. 1-3

(góllövő: Szabó B., illetve O. Janso, Medgyes, Gojkovic)

(11:00 óra, Ikarus pálya) MTK II. – Tura 3-1

(11:00 óraVasas FC – Dorogi FC 2-3

(góllövők:  Novák, Könyves, illetve Sitku, Szedlár, Reznek)

(11:00 óra) ESMTK – FC Hatvan 2-2

(Az ESMTK góllövői: Péter-Szabó és Németh)

(11:00 óra) Ajka – Sárvár FC 0-2

(góllövők: Subicz, Tóth L.)

(11:00 óra) Budafoki LC – III. KER. TVE 2-2

(11:00 óra, Abaújszántó) Tállya – Edelény

(11:00 óra) Rákóczi Vasas SE – Békéscsaba 1912 Előre II. 1-4

(góllövők: Tasi, ill. Tóth D. 2, Mácsai, Besztercei)

(11:00 óra) Ceglédi VSE – Vác FC 2-2

(a Cegléd góljait Peres és Popovics szerezte)

(11:00 óra) Várfürdő-Gyulai TFC – Szarvasi FC 1-1

(góllövők: Balogh M., ill. Bakró)

(11:00 óra) Gyirmót FC II. – Balatonfüredi FC 0-3

(góllövők: Bánhidi, Switzer, Polareczki)

(13:00 óra) Mosonmagyaróvári TE – Nezsider 5-0

(góllövők: Mundi Roland, Magasföldi József 2, Laki Balázs, Hajós Krisztián)

(13:00 óra) Tatabánya FC – Csákvár 1-0

(góllövő: Martinez)

(13:00 óra) Szigetszentmiklós – SZEOL SC 3-2

(góllövők: Tomisic, Puskás)

(14:00 óra) Kazincbarcikai BSC – DVTK II. 2-1

(góllövők: Faggyas, Lukács, illetve Boros)

(14:00 óra) III. KER. TVE – Bugyi SE 6-1

(14:30 óra, Kisvárda) Cigánd SE – MFK Vranov nad Topl'ou

(17:00 óra, TF pálya) Hegyvidék SE – Csepel

 

2016.02.07. (vasárnap)

(10:00 óra) SZEOL SC – Kecskeméti TE

 

 

2016.02.09. (kedd)

Nagyhalász – Cigánd 2-3

(a Cigánd góljait Jóni 2, Ribarics szerezték)

 

2016.02.10. (szerda)

(15:00 óra) Balatonfüredi FC – ZTE FC 1-3

(a Balatonfüred gólját Polareczki szerezte)

(17:00 óra) SZEOL SC – Politechnika II. 2-1

(a SZEOL góljait Kéri és Tomisic szerezték)

(17:00 óra, Zodony utca) ESMTK – Budafok 2-0

(góllövők: Kocsis Dávid, Mag Kristóf)

Gyöngyös – Felsőtárkány 0-1

 

2016.02.13. (szombat)

(11:00 óra) SZEOL SC – FK Bácska /ELMARAD/

(11:00 óra) Balatonfüredi FC – Pápai Perutz FC

(14:00 óra) Mezőkövesd Zsóry FC – Putnok FC 7-0

(15:00 óra, Zodony utca) ESMTK – Dabas Gyón FC 0-1
 

2016.02.14. (vasárnap)

(14:00 óra) Andráshida – FTC II.