Felkészülési mérkőzések, 2016. év nyár




 

2016. július 2. (szombat)

(10 óra, Üllő)  Dabas-Gyón FC – Budaörs 0-2

(10 óra, Hódmezővásárhely)  Hódmezővásárhelyi FC – Szeged 2011-Grosics Akadémia 0-8

(11 óra, Dunaújváros)  Dunaújváros – STC Salgótarján 2-2

(11 óra)  Puskás Akadémia – ETO FC Győr 5-3

 

2016. július 5. (kedd)

(18 óra)  Honvéd/MFA – REAC 1-1

 

2016. július 6. (szerda)

(17 óra, Hatvan)  FC Hatvan – MTK Budapest II. 0-2

(17 óra, Szekszárd)  Szekszárdi UFC – BFC Siófok 1-3

(18 óra, Érd) Érdi VSE – ESMTK 3-0

(18 óra, Hódmezővásárhely)  Hódmezővásárhelyi FC – SZEOL SC 0-0

(18 óra)  ETO FC Győr – STC Salgótarján 2-1

(18 óra)  Vác – Monori SE 3-2

 

2016. július 8. (péntek)

(18 óra)  Parndorf – ETO FC Győr 1-1

HR-RENT Kozármisleny – Dunaújváros 2-2

Hajdúböszörményi TE – Cigánd SE 2-2

 

2016. július 9. (szombat)

(09 óra) FC Ajka – STC Salgótarján 1-2

(10 óra, DiósdSZTK-ERIMA – Dabas-Gyón FC 1-2

(10 óra, Hatvan)  FC Hatvan – Monor 3-5

(10 óra)  MTK Budapest II. – Csepel FC 0-0

(10 óra)  Szentesi Kinizsi – Mórahalom VSE 1-5

(10 óra, Múcsony)  Kazincbarcika – Tállya 2-0

(10 óra, Múcsony)  Putnok – Tállya 2-0

(10 óra, Múcsony)  Putnok – Kazincbarcika 0-0

(10 óra)  Nyírbátor – Kisvárda 2-2

(10 óra, Zodony u.) ESMTK – RKSK 3-4

(11 óra, Szekszárd) Szekszárdi UFC – Kaposvári Rákóczi 2-0

(11 óraIII. KER. TVE – REAC 2-1

Dunaszerdahely II. (szlovák) – Hévíz SK 7-0

Várfürdő-Gyulai Termál FC – Békéscsaba 1912 Előre II. 5-0

Balkányi SE – Méhkeréki SE 5-5

 

 

2016. július 12. (kedd)

(18 óraDorogi FC – FC Ajka 1-1

Várfürdő-Gyulai Termál FC – Körösladány MSK 5-2

FK Roznava  – Putnok FC 2-2

 

2016. július 13. (szerda)

Vasas FC – SzTK Erima 9-0 

Szentlőrinc – HR-RENT Kozármisleny 0-1-nél félbeszakadt

Bátaszék – Paks II. 2-0

REAC – Csepel FC 0-0

Fehérgyarmat – Nyírbátor 1-2

Hajdúböszörményi TE – Méhkerék 2-1

Dunaharaszti MTK – Diósd 4-0

Gyirmót FC II. – Komáromi FC 0-1

(10 óra)  MTK Budapest II. – III. KER. TVE 3-0

(18 óra, Hatvan)  FC Hatvan – Jászberényi FC 0-4

(18 óra, Ady E. u.) ESMTK – BKV Előre 3-2

(18 óra)  Tiszaújváros – Tállya 3-0

(18 óra)  Kecskeméti TE – FC Dabas 0-1

(18 óra, Hódmezővásárhely)  Hódmezővásárhelyi FC – Csongrád TSE 3-2

(17:30 óra)  Somorja – ETO FC Győr 1-2

(18 óra, Abaújszántó)  Kazincbarcika – Nyíregyháza 0-2

(18:30 óraMonori SE – STC Salgótarján 2-1

(18:30 óraBonyhád VLC – Pécsi MFC 1-2

(18:30 óraVép – Sárvár FC 0-6

 

2016. július 14. (csütörtök)

(16 óra, Balmazújváros)  Cigánd SE – FC Hatvan 1-2

(18 óra, Pasarét)  Pénzügyőr SE – Ceglédi VSE /ELMARAD/

 

2016. július 16. (szombat)

FC Hatvan – Dabas-Gyón FC 1-2

III. KER. TVE – Újpest FC II. 4-1

Mezőhegyesi SE – Méhkerék SE 2-3

Diósdi TC – STC Salgótarján 2-0

Putnok FC – FK Krasnohorske

Andráshida – Nagykanizsa 4-1

Csákvár – FC Tatabánya 4-0

(9:30 óra Sárvár FC – FC Ajka 1-1

(9:30 óra, Zodony utca Csepel FC – Dunaharaszti MTK 2-0

(10 óraJászberény – BKV Előre 3-2

(10 óraDunaújváros PASE – Mezőfalva /ELMARADT/

(10 óraBékéscsaba II. – Várfürdő-Gyulai Termál FC /ELMARADT/

(10 óra)  DVTK II. – Tállya 5-2

(10 óra, DiósdREAC – SZTK Erima 1-0

(10 óraMonori SE – Budaörs 1-3

(10 óra, Tiszaújváros)  Tiszaújváros – Kazincbarcika 0-1

(10 óra, Zodony utcaESMTK – Vecsés FC 3-2

(10 óra, Algyő)  Békéscsaba 1912 SE – Hódmezővásárhelyi FC /ELMARADT/

(11:00 óra)  FC Dabas – Érdi VSE

(11 óra, Gyirmót)   Gyirmót II. – Pénzügyőr SE 2-3

(11 óra)  Paks – Szentlőrinc SE 2-2

(11 óra)  Felsőszeli – Csornai SE 0-6

(11 óra)  Hévíz SK – Veszprém 1-0

(11 óra, Pécs)  Pécsi MFC – Szekszárdi UFC /ELMARADT/

(12 óraDunaújváros PASE – Gárdony /ELMARADT/

(16 óra) MTK Budapest II. – Maglód 5-0

(18 óra)  Honvéd/MFA – RKSK

(19 óra)  Kaposvári Rákóczi FC – HR-RENT Kozármisleny 1-1

 

2016. július 19. (kedd)

(18 óraMonori SE – RKSK 2-2

(18 óraFC Ajka – Gyirmót II. 3-0

(18:30 óraHévízi SK – Sárvár FC 3-1

Váci FC – III. KER. TVE 5-0

 

2016. július 20. (szerda)

Dunaújváros PASE – Gárdony 3-1

Szarvasi FC – Várfürdő-Gyulai Termál FC 0-6

Mórahalom VSE – Kecskeméti LC 1-2

Füzesgyarmati SK – Békéscsaba 1912 Előre FC II. 2-1

Nagykáta – Jászberényi FC 2-4

Norvich U-21 (angol) – Ferencvárosi TC II. 5-0

Komarno – Csornai SE 1-0

(16 óra)  Tiszakécske – Dunaharaszti MTK

(16:30 óra, Tiszaújváros)  Putnok FC – DVSC-DEAC II. 1-2

(17:30 óraDVTK II. – Cigánd SE 2-3

(18 óra)  Tiszaújváros – Sajóbábony 7-2

(18 óra, Lendva)  Lendva – Kaposvári Rákóczi FC 2-2

(17 óra, Hatvan)  FC Hatvan – Szigetszentmiklós TK 2-1

(17 óra, Szekszárd)  Szekszárdi UFC – STC Salgótarján 2-0

(18 óra, Ady E. u.) ESMTK – MTK II. 2-3

(18 óra)  Diósdi TC – FC Dabas 0-2

(18 óra, Pasarét)  Pénzügyőr SE – Csákvár 3-4

(18 óra)  Krasna (szlovák II.) – Tállya

(18 óra)  Pécsi MFC – Szentlőrinc SE 6-0

(18 óra)  ETO FC Győr – Mosonmagyaróvári TE 0-2

(18 óraBKV Előre – REAC

(18 óra, Múcsony)  Kazincbarcika – Kisvárda 0-2

(18 óra, Hódmezővásárhely)  Hódmezővásárhelyi FC – Méhkeréki SE 3-0

(18:30 óraSárvár FC – Egyházasdaróc 7-0

 

2016. július 21. (csütörtök)

Ikarus – Csepel FC 2-1

Hévíz – Illés Akadémia 0-2

(18 óra)  Vecsés – Honvéd/MFA 0-8

(18 óraIII. KER. TVE – Monori SE 1-3

(18 óraFC Ajka – Veszprém 3-2

 

2016. július 22. (péntek)

FC Dabas – STC Salgótarján 2-0

(18:30 óraMonori SE – Monori SE II. 4-1

 

2016. július 23. (szombat)

Hajdúböszörmény TE – Bogács

(09:30 óra, Csepel)  Csepel FC – Pénzügyőr SE 1-2

(10:00 óra, Putnok)  Putnok FC – Edelényi FC 8-2

(10 óra)  Tiszaújváros – Lokomitiva Kosice (szlovák II.) 6-3

(10 óra)  Csorna – Mosonmagyaróvár 2-2

(10 óra)  Nagykáta – Dabas-Gyón FC 2-1

(10 óra, Tatabánya) FC Tatabánya – ESMTK 0-5

(10 óra, Diósgyőr)  DVTK II. – Kazincbarcika 4-0

(10 óra)  DVTK U-19 – Tállya

(10 óra, Mezőhegyes)  Mezőhegyesi SE – Hódmezővásárhelyi FC 2-4

(10:30 óra, Hatvan)  FC Hatvan – BKV Előre 2-1

(10:30 óra, SárvárSárvár FC – Andráshida 2-3

(11:00 óraDunaújváros PASE – Csákvár 0-1

(11:00 óraKaposvári Rákóczi FC – HR-RENT Kozármisleny 1-1

(17 óra) Hévízi SK – Szekszárdi UFC 0-2

(17 óra) Soroksár – Honvéd/MFA 1-1

(18 óra)  ETO FC Győr – Dunaszerdahelyi AC II. 5-2

(18 óraZalaegerszeg – FC Ajka 3-3

(18 óraCeglédi VSE – III. KER. TVE 4-1

(18 óraVisnjevac (horvát III. oszt.) – PMFC 1-3

(18 óra)  NK Cepin – Szentlőrinc SE 0-1

 

2016. július 24. (vasárnap)

(17 óra)  Bágyogszovát – ETO FC Győr /ELMARADT/

Dorogi FC – Érdi VSE 2-0

 

2016. július 26. (kedd)

(18 óra)  Csepel FC – Honvéd/MFA  /ELMARADT/

 

2016. július 27. (szerda)

DVSC II – Tiszaújváros 0-4

Várfürdő-Gyulai Termál FC – Gloria Lunca Teuz Cermei (román 3. osztály) 1-0

Szarvasi FC – Méhkeréki SE 0-2

Tevel – Szekszárdi UFC 0-9

Mohácsi TE – Komlói Bányász 0-4

MTK Budapest II – RKSK 3-4

FC Dabas – VLS Veszprém 1-1

Videoton II. – Szigetszentmiklósi TK

Dunaújváros PASE – Ercsi 2-2

(10 óraFTC II. – BKV Előre 

(17 óra, Hatvan)  FC Hatvan – Gödöllő 1-1

Budafoki MTE – FC Hatvan 2-3

(18 óra, Ady E. u.) ESMTK – Iváncsa 3-0

(18 óra, Pasarét)  Pénzügyőr SE – REAC 2-2

(18 óra, Hódmezővásárhely)  Hódmezővásárhelyi FC – Mórahalom VSE 0-1

(18 óra, Múcsony)  Kazincbarcika BSC – Mád /ELMARADT/

(18 óraSTC Salgótarján – Cered 4-0

(18 óra)  Putnok FC – Felsőzsolca 6-1

(18 óraFC Ajka – Hévíz 2-1

(18 óraPozega (horvát III. oszt.) – PMFC 2-6

(18 óra, MuraréveNK Hotiza (szlovén III. oszt.) – Kaposvári Rákóczi FC 1-2

(18 óra)  Eszék II. – Szentlőrinc SE

(18:30 óra, SárvárSárvár FC – Csornai SE 2-2

(18:30 óraMonori SE – 43. Sz. Építők 2-0

 

2016. július 28. (csütörtök)

(18 óra)  Honvéd/MFA – Csepel FC 1-2

 

2016. július 29. (péntek)

(17:30 óra)  Tállya – Hajdúböszörményi TE

(18:00 óra, SárvárSárvár FC – Jászberény 0-2

 

2016. július 30. (szombat)

Andráshida – Csács-Nemesapáti 5-1

Sárvár FC – Jászberényi FC 0-2

NK Zavrc (szlovén II. oszt.) – Hévíz SK 1-0

NK Medimurje Cakovec (horvát III. osztály) – Hévíz SK 1-0

(10 óra, BKV-pálya)  BKV Előre FC – Pénzügyőr SE  1-3

(10 óraPilis – Monori SE 

(10 óraIII. KER. TVE – Viadukt SE

(10:00 óra)  Vecsési FC – FC Dabas 1-4

(10:30 óra, Kiskunfélegyháza)  Kiskunfélegyházi TK – Hódmezővásárhelyi FC 3-1

(11:00 óraDunaújváros PASE – Szigetszentmiklósi TK

(11:00 óra)  Kaposvári Rákóczi FC – Nagykanizsa 10-0

(11:30 óraTatabánya FC – STC Salgótarján 0-2

(17 óra)  Tiszaújváros – Mátészalka 2-0

(17:30 óraFC Ajka – Szekszárdi UFC 1-0

(17:30 óraSzigetszentmiklósi TK – Mórahalom VSE

(18 óraPMFC – FK Backa 1901 (szerb III. oszt.) 1-0

(18 óra)  Belisce – Szentlőrinc SE

(18 óraDunaújváros PASE – Budafoki MTE

(20 óra)  ETO FC Győr – Trabzonspor (török I. oszt.) 0-2

 

2016. július 31. (vasárnap)

TJ Druzstevnik Perin (szlovák 5. osztály) – DVTK II. 

Wallern – Csorna 1-3

 

2016. augusztus 3. (szerda)

(18 óraESMTK – Tura VSK 3-5