Eredmények. Magyar Kupa, a legjobb 32 csapat közé jutásért

A mostanáig véget ért mérkőzéseken 3 olyan eset volt amikor NB3-as csapat magasabb osztályban szereplő együttest búcsúztatott. A III. KER TVE a Gyirmótot (NB2), az Érd a Monort (NB2), az Andráshida pedig a Nyíregyházát (NB2).

Eddig 12 NB3-as csapat jutott be a legjobb 32 közé: III. KER. TVE, Érdi VSE, FC Ajka, Sényő-Carnifex FC, Pénzügyőr SE, Taksony SE, Iváncsa KSE, Szentlőrinc SE, Termálfürdő Tiszaújváros, Füzesgyarmati SK, Sajóbábony VSE, TARR Andráshida SC

 

MAGYAR KUPA
7. FORDULÓ (FŐTÁBLA, 2. FORDULÓ)

/Kivastagítva a továbbjutott csapatok/

 

Október 30., kedd

20.00 óra

 Zalaegerszegi TE FC (NB II)–Diósgyőri VTK 0-2

Mérkőzés adatlap

 

Október 31., szerda

12.00 óra

 III. kerületi TVE (NB III)–Gyirmót FC Győr (NB II) 2-1

Mérkőzés adatlap

 

12.30 óra

Szarvasi FC 1905 (Békés megye I.)–Szombathelyi Haladás 1-3

Mérkőzés adatlap

 

Sárvár FC (NB III)–Ferencváros 0-4

Mérkőzés adatlap

 

Gyöngyösi AK (NB III)–Kisvárda 0-4

Mérkőzés adatlap

 

Vecsési FC (Pest megye I.)–MTK Budapest 0-5

Mérkőzés adatlap

 

Technoroll Teskánd KSE (Zala megye I.)–Debreceni VSC 0-3

Mérkőzés adatlap

 

Kazincbarcika (NB II)–Vasas FC (NB II) 2-4

Mérkőzés adatlap

 

Érdi VSE (NB III)–BSS Monor (NB II) 2-1

Mérkőzés adatlap

 

Lipót Pékség SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–FC Ajka (NB III) 2-4

Mérkőzés adatlap

 

FC Dabas (NB III)–Duna Aszfalt Tiszakécske VSE (NB II) 0-1

Mérkőzés adatlap

 

Budaörs (NB II)–Ceglédi VSE (NB II) 5-0

Mérkőzés adatlap

 

 Sényő (NB III)–Makó FC (NB III) 2-1

Mérkőzés adatlap

 

Dabas-Gyón FC (Pest megye I.)–Pénzügyőr SE (NB III) 0-1

Mérkőzés adatlap

 

Balassagyarmati VSE (Nógrád megye I.)–Taksony SE (NB III) 1-3

Mérkőzés adatlap

 

Szekszárd UFC (NB III)–Budafoki MTE (NB II) 1-3

Mérkőzés adatlap

 

Iváncsa KSE (NB III)–Pápai Perutz FC (NB III) 1-0

Mérkőzés adatlap

 

Viadukt SE Biatorbágy (Pest megye I.)–Szentlőrinc SE (NB III) 0-4

Mérkőzés adatlap

 

Balatonlelle SE (Somogy megye I.)–Termálfürdő Tiszaújváros (NB III) 0-2

Mérkőzés adatlap

 

Füzesgyarmati SK (NB III)–THSE-Szabadkikötő (NB III) 2-0

Mérkőzés adatlap

 

Oroszlányi SZE (Komárom-Esztergom megye I.)–Sajóbábony VSE (NB III) 2-6

Mérkőzés adatlap

 

Tarr Andráshida SC (NB III)–Nyíregyháza Spartacus (NB II) 1-0

Mérkőzés adatlap

 

Körmendi FC (Vas megye I.)–Soroksár SC (NB II) 0-7

Mérkőzés adatlap

 

Kalocsai FC (Bács-Kiskun megye I.)–BFC Siófok (NB II) 0-1

Mérkőzés adatlap

 

SZEOL SC (NB III)–Kaposvári Rákóczi (NB II) 1-2

Mérkőzés adatlap

 

15.30 óra

Ménfőcsanak ESK (NB III)–Mezőkövesd Zsóry FC 0-1

Mérkőzés adatlap

 

17.00 óra

Csákvár (NB II)–Paksi FC 1-2

Mérkőzés adatlap

 

Dunaújváros (NB III)–Puskás Akadémia FC 0-2

Mérkőzés adatlap

 

Tatabányai SC (Komárom-Esztergom megye I.)–Békéscsaba Előre (NB II) 0-2

Mérkőzés adatlap

 

18.00 óra

Vác FC (NB II)–Mol Vidi FC 1-3

Mérkőzés adatlap

 

 Jászberényi FC (NB III)–Budapest Honvéd (Kecskeméten) 0-1

Mérkőzés adatlap

 

20.00 óra

ETO FC Győr (NB II)–Újpest FC (Tv: M4 Sport) 2-3

Mérkőzés adatlap

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


20 + 2 =