Átigazolási hírek, 2018. év nyár

Napi szinten igyekszünk közreadni a legfrissebb átigazolási híreket.

 

A Füzesgyarmati SK fényképe alapján.

 

Keleti csoport

Cigánd SE

Távozott: Szőllősi Ferenc (Jászberényi FC), Sánta Tibor (Kemecse), Toma György (Kazincbarcika), Svedyuk Alex (Jászberényi FC)

Érkezett: Zanko Hrihorij (Kisvárda), Engel Alex (Kazincbarcika), Hrabina Alex (Szolnok), Gazsi Tamás (Szolnok), Bokros Tibor (DVSC, Balmazújváros)

 

DEAC

Távozott: Nagy Dávid (Tiszaújváros)

Érkezett: Patócs Richárd (Jászberényi FC), Rácz Tamás (Tarpa), Lénárt Gergő (Mátészalka)

 

Eger SE

Távozott: Szucsik Ádám, Balogh Martin, Dóczi István, Bollók Gábor, Bukta Krisztián

Érkezett: Bohus Péter (Mád FC), Tajti Bence (FC Hatvan), Kacsó Attila (DVTK), Lőrincz Patrik (DVTK, Kazincbarcika), Pataki Zsolt (Hódmezővásárhely)

 

ESMTK

Érkezett: Turi Dániel (Jászberényi FC), Bartha Roland (Gyöngyösi AK), Nagy Richárd (Jászberényi FC), Keményffy Máté (Tiszafüred), Mundi Zoltán (Monor), Papp Botond (Újpest FC II.), Kovács Dániel (Budapest Honvéd, Dorog), Nagy Martin (MTK II.), Szabó Ádám (Sopron), Bencsik Zoltán (Taksony)

Távozott: Pölöskei Péter (csatár, Füzesgyarmati SK), Schmidt Zsolt, Mészáros Roland (Csepel FC), Igor Nicsenko (Kozármisleny), Mészáros László (Csepel FC), Gyökér Tamás (Csepel FC), Madarász Bence (Iváncsa), Gecse Gyula (Tápiószecső)

 

Füzesgyarmati SK

Érkezett: Sebe Attila (védő, Tiszafüredi VSE), Székely Dávid (csatár, Tiszafüredi VSE), Pölöskei Péter (csatár, ESMTK), Kinczel Ervin (hátvéd, Nyírbátor), Vincze Ákos (védő, Tiszafüredi VSE), Ivicsevics Márk (Dunaharaszti MTK), Balogh Alex (Putnok VSE), Achim Ádám (Szeged-Grosics Akadémia), Szilágyi Márió, Prasler Thomas Michel (Hódmezővásárhely)

Távozott: Farkas Zsolt, Bajnók Imre, Nagy Sándor, Bakk Ádám (Szeghalom), Sipos Krisztián (Kondoros),  Zádori Emeric, Bajnók Imre (Sárrétudvar), Varga Márkó (Putnok)

 

Gyöngyösi AK

Távozott: Bartha Roland (ESMTK), Szilágyi Norbert, Ivony Attila (Heréd LC), Labancz Marco (Heréd LC), Tatár Roland, Földi Máté (Vác), Petrezselyem Tamás (RKSK), Sárándi Milán, Szabó Alex (Budapest Honvéd- MFA U19), Szilágyi Norbert (Markaz FC), Tatár Roland (Lőrinci VSC), Timon Levente

Érkezett: Balogh Artúr (DVTK II.), Dávid Róbert (Tarpa SC), Daróczi Dávid (Vfb Oldenburg), Fehér Imre (Budapest Honvéd MFA II.), Lizák Bence (Vásárosnamény), Králl Márk (III. KER. TVE)

 

Jászberényi FC

Távozott: Mile Krisztián (Törtel), Turi Dániel (ESMTK), Kürti Zsolt, Nagy Richárd (ESMTK), Patócs Richárd (DEAC), Kis Balázs (Dunaújváros), Tisza Kálmán (Szolnok), Lukács Richárd (Cegléd), Polák Gergő (Martfű)

Érkezett: Győrfi Benedek (REAC), Szőllősi Ferenc (Cigánd SE), Sándor István (Cegléd), Szemere Balázs (Putnok VSE), Svedyuk Alex (Cigánd SE), Ilkovics Miklós (Győri ETO), Herczeg László (III. KER. TVE), Szanku Kristóf (Taksony)

 

Nyírbátori FC

Távozott: Kinczel Ervin (hátvéd, Füzesgyarmati SK), Roszel Róbert (Nagyecsed), Fekete Tamás (Sényő), Mankó Dávid (Csepel FC), Csernák Martin, Bíró Dominik, Szabó Roland

Érkezett: Szegedi Bence, Kovács Erik, Gajdos Gergő, Sárosi Máté, Katona György, Urbán Botond

 

Putnok VSE

Távozott: Egyed Balázs (Mezőkövesd), Balogh Alex (Füzesgyarmati SK), Zimányi Adrián (Tállya KSE),  Gál Benedek, Szemere Balázs (Jászberényi FC), Gál Szabolcs (SZEOL), Sápi József és Fehér Balázs (Bükkzsérc), Tóth Szabolcs (Tintahalak SE)

Érkezett: Csicsvári Milán (Pénzügyőr SE), Varga Márkó (Füzesgyarmat), Dan-Marius Constantinescu (Kazincbarcika), Bene Attila (Kazincbarcika), Fülöp Gergő (Nyíregyháza), Tóth Szabolcs (Kazincbarcika), Mezőssy Levente (Puskás Akadémia II.), Mahalek Marcell (DVTK II.), Süttő Attila (Kazincbarcika), Elek István (Sajóvölgye Focisuli)

 

Salgótarjáni BTC

Érkezett: Bódis Martin, Kovács Kristóf, Tóth Olivér (Balassagyarmat), Megyeri Gábor (Nyíregyháza), Ribarics Roland (Székelyudvarhely), Szandai Dominik (Felsőtárkány), Magos Mátyás, Hegedűs Dávid (Energia SC Gyöngyös)

Távozott: Czigler Benett, Sulcz Márió (Pétervására)

 

Sényő-Carnifex FC

Távozott: Burics András (Tiszaújváros), Haburcsák Bertalan.

Érkezett: Kristófi Sándor (Kazincbarcika), Fekete Tamás (Nyírbátor), Hadházi Dávid (Sopron), Hadházi Dávid (Sopron), Márton András (Tiszaújváros)

 

Szolnok

Távozott: Bonivárt Erik és Kenderes Zoltán (FC Ajka)

Érkezett: Tisza Kálmán (Jászberényi FC), Simon Attila (Dorog), Molnár F. Tamás (Kisvárda)

 

Tállya KSE

Távozott: Polényi Tamás (utánpótlás technikai vezető lesz a DVTK-nál), Horváth Norman, Irhás Ignác (Tiszafüred), Matus Stropkay

Érkezett: Huszti Dávid (Edelény), Turcsik Tamás (Tiszaújváros), valamint Zimányi Adrián (Putnok).

 

Termálfürdő Tiszaújváros

Érkezett: Nagy Dávid (DEAC), Lippai Tibor (Hajdúböszörmény), Kertész Tamás, Burics András (Sényő), Nagy Gergő, Tóth Simon, Papp Ferenc

Távozott: Turcsik Tamás (Tállya KSE), Márton András (Sényő)

 

Közép csoport

Dunaújváros

Távozik: Karacs Roland (?), Dobos Áron (Fortuna Sittard, Hollandia), Csehi Tamás (Ausztria), Kovács Gábor (Pénzügyőr SE), Ferencz Bálint, Pál Dávid (Nagykanizsa), Bősz Levente

Érkezett: Kiss Patrik (Dunaföldvár), Pokorni Péter (FC Ajka), Puskás Gábor (PMFC), Mundi Roland (Dabas), Kis Balázs (Jászberényi VSE)

 

FC Dabas

Érkezett: Tárkányi Gergő (Érdi VSE), Branko Petric, Szenes Bence (Dunaharaszti), Molnár Sándor (Balassagyarmat), Szél Kristóf (Makó), Seregy Tamás (Kelen SC), Molnár Péter (Dabas II.)

Távozott: Mundi Roland (Dunaújváros), Szűcs László, Lázár Tamás, Laczkó Milán, Szkunc Vjacseszlav és Kiss Viktor (Taksony)

 

Hódmezővásárhelyi FC

Távozott: Szilágyi Norbert, Füredi Szabolcs (Nagyszénás), Pataki Zsolt (Eger), Kökény Tamás (Tiszasziget), Varga Bence (Pénzügyőr SE)

Érkezett: Szabó Csaba (Méhkeréki SE)

 

Iváncsa KSE

Távozott: Zelizi Patrik (Bicske), Imrik László, Kónya Krisztián

Érkezett: Bognár Bence, Madarász Bence, Huszty Dániel, Kovács Dániel (MOL Vidi U19), Illés Áron (Videoton), Szántó Gergő (Budaörs)

 

Kecskeméti TE

Távozott: Nagy Dániel, S. Juhász Tamás, Bozsik Máté, Toricska Rajmond, Zeljko Belecan (Tiszakécske), Hajnal Gábor (Kiskőrös) és Fűzfa Gergő (Ausztria), Toricska Rajmond, Eugene Salami

Érkezett: Ladányi Patrik (Tiszakécske), Zámbori Dániel (Tiszakécske), Markó Ádám (Tiszakécske), Takács Krisztofer (Tiszakécske), Bagó Patrik (Paks)  és Zámbó Dániel (Mórahalom)

 

Kozármisleny FC

Érkezett: Racskó Roland (Ausztria), Wittrédi Dávid (PMFC), Beke Péter (PMFC), Igor Nicsenkó (ESMTK), Rácz Áron (PMFC), Tóth Marcell (Illés Akadémia), Fekete Marcell (Pénzügyőr SE)

Távozott: Bogdán Erik (Érdi VSE), Hleba Tamás (Szentlőrinc)

 

Makói FC

Távozott: Molnár János és Kasuba Dániel (Szeged-Grosics Akadémia), Tóth Imre (Komárom), Sirokmán Zoltán (Tiszakécske), Juhász György (PMFC), Szél Kristóf (Dabas)

Érkezett: Podonyi Norbert, Busa Bence, Lászik Milán, Zsoldos Ákos (Mórahalom), Juhász Jónás (Méhkerék, Mórahalom), Hatvani József (SZVSE), Szilágyi Norbert (HFC), Bány Bence (Békéscsaba utánpótlás), Grecsó Bence (Balatonfüred)

 

PMFC

Távozott: Nagy József, Horváth Adrián (Kaposvári Rákóczi FC), Wittrédi Dávid (Kozármisleny), Beke Péter (Kozármisleny), Mojzer György (Érdi VSE), Rácz Áron (Kozármisleny FC), Gajág Gergő (SZEOL), Puskás Gábor (Dunaújváros), Bata Kristóf (Szentlőrinc), Nyárasdi Zsombor (Pilis), Huszti András (Tiszakécske)

Érkezett: Banjac Nikola (Mórahalom), Juhász György (Makó)

 

Rákosmente KSK

Távozott: Maka Alex, Kovács Krisztián (Ausztria), Kerék András (Ausztria), Gólya Martin, Sárossy Dániel, Márki Bence, Patik Márton, Tóth Péter, Dóczi Krisztián (Pápa), Szilvási Zoltán, Bujbáczi Roland (Ausztria)

Érkezett: Villányi Gergely (Monori SE), Papp György (REAC), Balogh Máté (Sándor Károly Akadémia), Korozmán Norbert (Csepel), Petrezselyem Tamás (Gyöngyös), Pálfalvi Csaba (III. KER. TVE)

 

Szeged-Grosics Akadémia

Távozott: Dinjar Marko, Papp Ferenc, Kertész Tamás, Katona Máté, Bódis István, Achim Ádám (Füzesgyarmati SK), Gergényi Bence (Budapest Honvéd), Tóth Levente Milán, Horváth Attila, Zivanovic Borisz, Fejős Áron (Paksi FC), Rózsahegyi Dominik (Budapest Honvéd), Kormányos Kolos (SZEOL)

Érkezett: Oláh Gergő (Kisvárda), Molnár János (Makói FC), Kasuba Dániel (Makói FC), Máté János, Achim Sebastian (Gyirmót FC Győr)
Az utánpótlásból a felnőttekkel készül: Bitó Martin, Mihelea Felix

 

Szekszárdi UFC

Érkezett: Steinbach Máté (Paks II.), Sárközi Krisztián (Kaposvár)

Távozott: Kozics Barnabás (SZEOL), Preininger Patrik (Bonyhád)

 

Szentlőrinc

Távozik: Németh Márk (FC Ajka), Virág Szilárd, Pergel Bence, Dudás Dániel, Berdó Valentin

Érkezett: Bata Kristóf (PMFC), Hleba Tamás  (Kozármisleny), továbbá Bodó Péter és Fonyódi Bálint

 

SZEOL

Érkezett: Gál Szabolcs (Putnok), Gajág Gergő (PMFC), Pócs Tamás (Mórahalom), Horváth Péter (Pénzügyőr SE), Kozics Barnabás (Szekszárdi UFC), Pócs Tamás (Mórahalom)

Távozott: Benkő Jakab (FK Szeged), Makszimovics Nikola (Cegléd), Kormányos Kolos (Szeged-Grosics Akadémia), Skribekek Áron (Tiszasziget)

 

Taksony SE

Távozott: Kreisz Viktor, Lakatos Zsolt, Bajzáth Martin (Pestszentimrei SK), Bencsik Zoltán (ESMTK), Bodorkos Győző (Szigethalom), Dankó János (Szigethalom), Grimm Imre (Istenhegy FC), Kaizer Antal (Dunaharaszti MTK), Kleinheizer Péter (Szigethalom SC), Kocsis Dávid (Csepel FC), Kozma István (Maglódi TC), Kupecz Márk (Dunavarsányi TE), Nádasi Olivér (Városi SE Dunakeszi), Sipos Roland Gábor (Törteli KSK), Stammel András (Kápolnásnyéki VSE), Szanku Kristóf (Jászberényi FC), Szeitl Bence (Halásztelek FC), Vasas Attila (Maglódi TC), Vörös Dávid (Törökbálinti TC)

Érkezett: Antal Dominik (ÚFC), Bene Zsombor (UFC Allhau), Bús Patrik (Dunavarsányi TE), Forgó Rajmund (Dunavarsányi TE), Gaál Márk (Dunavarsányi TE), Gregor Márk (Dunavarsányi TE), Hamar István (Soroksár SC), Hesz Olivér (Csepel FC), Ivancsics Alex (Pénzügyőr SE), Kiss Viktor (FC Dabas), László Botond (Szigetszentmiklósi TK), Molnár Norbert (FC Dabas), Nagy Sándor (Vác FC/Füzesgyarmati SK), Namuquita Roland (ASC Götzendorf), Pfister Erik (REAC), Sárossy Dániel (RKSK), Szemán Lajos (Pilisi LK-Legenda Sport), Szilágyi Máté (III. Ker. TVE), Szűcs Lajos (Balassagyarmati VSE), Torkos Attila (Kozármisleny FC), Tóth Gergő (Darazsak SE).

 

Nyugati csoport

FC Ajka

Távozott: Pokorni Péter (Dunaújváros), Graszl Károly, Vallejos Dominique (Pápa)

Érkezett: Bonivárt Erik és Kenderes Zoltán (Szolnok), Erdei Gábor (Balassagyarmati VSE), Németh Márk (Szentlőrinc), Molnár Tibor (Csákvár)

 

Tarr Andráshida

Távozott: Wittmann Ádám, Major Máté, Horváth Márton (mindhárman Nagykanizsára), Varga Márk, Pajor Imre, Baráth Martin

Érkezett: Horváth Marcell (ZTE)

 

BKV Előre

Érkezett: Palásthy Dávid (III. KER. TVE), Irmes Dávid Zsolt (VLS Veszprém), Rákos Bence Bertalan (VASAS Kubala Akadémia), Tóth Kristóf (Pétervására SE), Szegő Imre (Pestszentimrei SK)

Távozók: Csikortás Dávid (Austria), Horváth Gábor (Dorogi FC), Huller Ádám (Dabas-Gyón FC), Illés Tamás (?), Kara Dániel (Szentendre VSE), Szabó Levente (?)

 

Csepel FC

Távozott: Haraszkó Sándor (Vecsési FC), Korozmán Norbert (RKSK), Lőrincz Péter (Vác)

Érkezett: Mészáros László és Mészáros Roland (ESMTK), Szabó Erik (Vecsés), Vargovics Tamás (Illés Akadémia), Szabó Péter ( Budapest Honvéd-MFA), Molnár Krisztián (Puskás Akadémia), Botlik Dániel (Ausztria), Major Barna (Csákvár), Kocsis Dávid (Taksony), Somjai Gábor (Nagyecsed), Mankó Dávid (Nyírbátor), Gyökér Tamás (ESMTK), Szabó Zsombor ( Sándor Károly Akadémia) Gauzer Levente (THSE-Szabadkikötő).

 

Dunaharaszti MTK

Távozott: Bihami Bence (Pestszentimre), Lipták Norbert (Vecsés), Ivicevic Márk (Füzesgyarmat), Márton Roland (Szigethalom), Nyéki Márk (abbahagyta), valamint Szenes Bence (Dabas)

Érkezett: Adorján Patrik (középpályás, az UTE U19-es csapatából érkezett), Hegedűs Ádám (középpályás, az Újpest FC második számú csapatától), Kaizer Antal (támadó, Taksony SE), Kovács Dániel (kapus, legutóbb az angol Pool Town FC hálóőre volt), Szalánszki Bálint (középpályás, Balassagyarmati VSE), Tamás Dávid (középpályás, Monori SE). Az ifjúsági csapatból három labdarúgó, Schuszter András, Svéger Ádám és Újszászi Roland is az NB III-as együttessel készül.

 

Érdi VSE

Távozott: Tárkányi Gergő (FC Dabas), Hegedüs Norbert, Füzér Zoltán, Ebedli Zoltán, Kárász Krisztián (Ceglédi VSE)

Érkezett: Honti Attila (Balassagyarmati VSE), Mojzer György (PMFC), Bogdán Erik (Kozármisleny FC)

 

III. KER. TVE

Érkezett: Gyepes Gábor (Soroksár), Szalai Vilmos (Vecsés), Kunsági Roland (Sopron), Huszárik Zsolt (Mosonmagyaróvár), Sóron Tibor (Kaposvári Rákóczi)

Távozott: Domokos Bálint (Balmazújváros), Herczeg László (Jászberényi FC), Palásthy Dávid (BKV), Hamar Ádám (ETO FC Győr), Szilágyi Máté (Taksony), Pálfalvi Csaba (RKSK), Králl Márk (Gyöngyös)

 

ESK Ménfőcsanak

Érkezett: Vörösbaranyi Armand (Gyirmót), Koncsag Martin (Pápa), Kelemen Márk (Csorna), Serfőző Bence (Csorna), Füredi Márk (Csorna), Czanik Károly (Csorna), Gagya Attila (Győri ETO), Kószás Krisztián (Mosonmagyaróvári TE), Androsch André (Győri ETO), Kőris Krisztián (Gyirmót)

Távozott: Zámbó Bence (Csorna)

 

Komárom VSE

Érkezett: Hajba Tamás (Csorna), Göblyös Dániel (Budapest Honvéd, Dorog), Koronczai Benjámin (Sopron), Tóth Imre (Makó), Lamperth Krisztián (MTK II.)

Távozott: Kovács István (Tatabánya), Szalai Gábor, Göncz Dávid

 

FK Nagykanizsa

Érkezett:
Pál Dávid (Dunaújváros PASE) Szőke Dániel (Soproni VSE) Vittman Ádám (Tarr Andráshida SC) Major Máté ( Tarr Andráshida SC ) Horváth Márton (Tarr Andráshida SC) Kondor Kristóf (Videoton FC II)
Borsi Bence (Kaposvári Rákóczi) Béli Milán (SV Eltendorf ,Austria) Szabó Ábel (Szepetnek SE) Vlasics Dániel (Paks FC II)


Távozott: Zsirai András, Zsirai Péter, László Áron, Kulcsár Olivér, Kulcsár Roland, Szalai Dániel, Horváth Patrik, Márton András, Szabó Ádám

 

Pápai Perutz FC

Távozott: Nagy Bálint, Németh László, Koncsag Martin (Ménfőcsanak), Farkas Dániel (kölcsönből vissza a Győri ETO-hoz), Horváth Tamás (Ajka Kristály), Skriba Máté (Sárvár), Domján Roland, Szedlacsek Balázs

Érkezett: Dominique Vallejos (Ajka), Dóczi Krisztián (RKSK), Szabó Tibor, Füleki Norbert (Lipót)

 

Pénzügyőr SE

Távozott: Czuczi Márton (Monori SE), Csicsvári Milán (Putnok FC), Ivancsics Alex (Taksony SE), Fekete Marcell (Kozármisleny FC), Horváth Péter (SZEOL), Orbán Patrik

Érkezett: Kovács Gábor (Dunaújváros), Gábor Péter (Kaposvári Rákóczi), Varga Bence (Hódmezővásárhely), Vitelki Balázs (DVTK II.), Burka Bendegúz (DVTK II.), Szekeres Pál (MTK II.)

 

Sárvár

Érkezett: Skriba Máté (Pápa)

 

THSE-Szabadkikötő

Érkezett: Tóth Szabolcs (Putnok)

Távozott: Gauzer Levente (THSE-Szabadkikötő)

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


20 − tíz =