Átigazolási hírek, 2017/2018 tél

Napi szinten igyekszünk közreadni a legfrissebb átigazolási híreket

Átigazolási hírek, 2017/2018 tél
2018.01.02

Keleti csoport

DEAC

Érkezett: Nagy Róbert (Tiszaújváros), Spitzmüller István (STC Salgótarján), Máté Péter (Nyíregyháza), Tatár Eduárd (Balkány)

 

ESMTK

Érkezett: Mészáros László (Monori SE), Gyökér Tamás (Szigetszentmiklós)

Távozik: Nádházi Ákos

 

DVTK II.

Távozik: Nemes Milán (Siófok), Kitl Krisztián (Sopron)

Érkezett: Szabó I. Balázs (Siófok, kölcsönből vissza)

 

Füzesgyarmati SK

Távozik: Bácsi Zsolt (Ausztria), Kiss Dávid (Sárrétudvari), Anatolis-Alexis Sundas

Érkezett: Nagy Sándor (Vác), Kis Szabolcs (Csornai SE), Zádori Imre, Zádori Sebastian, Varga Márkó (Honvédtól kölcsönbe), Villand Róbert (Románia, Szatmárnémeti)

 

Gyöngyösi AK

Érkezett: Molnár Erik és Ficzere Bence (Balassagyarmati VSE), Niedermüller Ákos (Vác), Földi Máté (Vác)

Távozik: Domonyi Roland, Árvai Ádám, Kluk Tamás, Fótos László, Gál Szabolcs

 

Tállya KSE

Távozik: Sztankovics Péter, Lakatos Bence, Balogh Richárd, Molnár Zsolt

Érkezett: Kovács Filip, Bocsi Patrik (Putnok)

 

Termálfürdő Tiszaújváros

Távozik: Lukács Bence, Nagy Róbert (DEAC)

Érkezett: Faggyas Milán (Hódmezővásárhely), Molnár Máté

 

Putnok FC

Távozik: Csicsvári Milán (Pénzügyőr SE), Bocsi Patrik (Tállya), Kovács Bence (Felsőtárkány), Icsó Zsolt (Sajóbábony), Tóth András, Dávid Ferenc és Fábián Bence (Bánhorváti)

Érkezett: Málik Mihály (DVTK), Gál Szabolcs (Salgótarján), Gál Benedek (Ózd)

 

Jászberényi FC

Érkezett: Farkas János (Cegléd), Patócs Richárd (Jánoshida), Galambos Gábor (FTC utánpótlás), Kürti Zsolt (Svájc)

Távozik: Wágner Richárd, Switzer Nabil (THSE-Szabadkikötő), Szilágyi Norbert (Balatonlelle)

 

Balassagyarmati VSE

Távozik: Czirjék Zoltán (Andráshida SC), Popovics Bertold és Tóth Patrik (FC Ajka) Tihanyi Olivér (Szentlőrinc SE),  Pintyi Roland (Szabadszállási SE), Szandai Dominik (Beton-Termék Felsőtárkány), Bonivárt Erik (Szolnoki MÁV FC) Illés Tamás (BKV Előre), Ficzere Bence és Molnár Erik (Gyöngyösi AK)

Érkezik: Tóth Olivér (Vecsési FC), Ligetfalvi Dávid (Kisnémedi), Molnár Sándor (BKV Előre), Rása Gergő (Vác FC), Honti Attila (Érdi VSE), Szanyó Dániel és Szűcs Lajos (VLS Veszprém), Németh Erik (Hochneukirkhen USC, Ausztria), Pintér Bence (FC Csákvár), Csendes Péter (Dunaújváros PASE)

 

Nyírbátori FC

Távozik: Hornyák Marcell (Nyíregyháza)

Érkezik: Csernák Martin és Biró Dominik (Nyíregyházáról kölcsönbe)

 

Cigánd SE

Távozik: Benke Bálint (Hódmezővásárhely), Makkai Ádám (Erdőhorváti), Molnár Tamás (Dombrád), Németh Szabolcs (?), Ötvös Bence (Nyíregyháza)

Érkezik: Olekszij Svedyuk (Rozsnyó), Szegedi Bence (Nyíregyháza), Kis Gergő (Újbuda), Horváth Ferenc (Nyíregyháza)

 

Monori SE

Távozik: Katona Roland, Mészáros László (ESMTK), Fazekas Richárd (Iváncsa), Kelemen Ádám, Csicsek Levente (MTK)

Érkezik: Májer Gergő (Union Peuerbach), Berki István (RKSK), Tóth Barna (Siófok)

 

Tiszafüredi VSE

Távozik: Gerhát Dávid, Papp Nándor, Szívós Gyula, Farkas Zoltán, Bogár Márk

Érkezik: Székely Dávid (Tiszakécske), Sándor Bence (Iváncsa), Boros Ákos (Mezőkövesd U19), Keményffy Máté (Puskás Akadémia), Éder Gergő (Hajdúszoboszló), Vincze Dávid és Vincze Levente (Szatmárnémeti Olimpia), Nagy Máté (Nagykárolyi Victoria)

 

Közép csoport

SZEOL

Érkezett: Kormányos Kolos (Hódmezővásárhely)

Távozik: Gajág Gergő (PMFC), Mihály Dávid (Duna Aszfalt Tiszakécske), KIss Roland (Algyő)

 

Makói FC

Távozik: Verebélyi Konrád (Csongrád), István László (Csongrád), Csupity István (Soltvadkert), Takács János (Csongrád), Szil Zsolt (Sándorfalva)

Érkezik: Magyar György (Mórahalmi VSE), Megyesi Martin (MUFC), Füstös Krisztián (Bácsalmás), Kasuba Dániel, Molnár János (Szeged 2011), Veres Ádám (Tatai AC), Juhász György (Mosonmagyaróvár)

 

Mórahalom VSE

Távozik: Halász Krisztián , Puskás Csaba, Magyar György (Makó)

 

Hódmezővásárhelyi FC

Távozik: Laczkó Dávid (Kaposvári Rákóczi FC), Kormányos Kolos (SZEOL),  Faggyas Milán (Tiszaújváros)

Érkezik: Benke Bálint (Cigánd SE)

 

Kozármisleny FC

Távozik: Városi Viktor (Dorog), Racskó Roland (Ausztria 3. osztály) Ivancsics Alex (Pénzügyőr SE), Kiss Dominik (Kalocsa) Reith Renátó (PVSK), Tar Krisztián (Pécsvárad)

Érkezik: Sebastian Kuntic (Nk Mladost), Torkos Attila (RKSK), Bogdán Erik (Gyula), Turi Tamás (PMFC)

 

Iváncsa KSE

Távozik: Nédó Gábor, Sándor Bence (Tiszafüred), Nagy Attila (Kiskőrös), Mag Kristóf (Törtel), Schmidtka Balázs (Balatonlelle), Márki Dénes (Sárbogárd)

Érkezik: Kónya Krisztián (Videoton II.), Zelizi Patrik (Mór), Hauser Dániel (Dorog), Fazekas Richárd (Monor)

 

Duna Aszfalt Tiszakécske

Távozik: Annus Árpád,  Székely Dávid (Tiszafüredi VSE)

Érkezik: Ludánszki Bence (Kaposvár), Mihály Dávid (SZEOL), Pintér András (Ausztrália)

 

Dunaújváros

Érkezik: Bősz levente (DVTK, majd Németország), Kovács Gábor (DVTK, Paks, Vasas), Pál Dávid (Vasas)

Távozik: Csendes Péter (Balassagyarmat), Szilvási Zoltán (RKSK), Jerzsabek Botond (Ercsi)

 

Vecsés FC

Távozik: Farkas Ádám, Farkas Tamás, Tóth Attila (Dabas-Gyón), Tóth Olivér, Reich Bence, Csiszár Richárd, Márki Bence, Tóth Olivér (Balassagyarmat)

Érkezik: Váczi Dániel (Csepel FC), Bojtor László (RKSK), Petric Branko (Nagykőrös), Kaiser László (Gödöllő), Kosiorowszki Richárd (Gödöllő), Kemerle Dániel (Salgótarján), Szabó Erik (Szigetszentmiklós)

 

FC Dabas

Érkezik: Laczko Milan, Szkunc Vjacseszláv

Távozott: Csordás Simon (REAC)

 

PMFC

Érkezik: Beke Péter, Gajág Gergő (SZEOL), Nyárasdi Zsombor (III. KER. TVE), Koval Viktor (Debrecen II.)

Távozik: Frank Richárd, Füredi Szabolcs, Horváth Péter (Pénzügyőr SE), Turi Tamás (Kozármisleny)

 

RKSK

Távozik: Bocs Bence, Fülöp Gergő (Nyíregyháza), Berki István (Monor), Törőcsik Bence (III. KER. TVE), Bojtor László (Vecsés), Torkos Attila (Kozármisleny)

Érkezett: Ordasi Gergő, Pendl Alexander (Siófok), Maka Alex, Sárossy Dániel (THSE-Szabadkikötő)

 

Szentlőrinc

Érkezik: Vajda Roland (Kaposvárról kölcsönbe), Petric Branko, Tihanyi Olivér (Balassagyarmat), Pergel Bence (FTC)

Távozott: Vágner Attila (Dunakeszi), Bodó Péter (SVG Ruhstorf, Németország), Bodor Márkó, Királyházi Bence (Tolna), Zelenyászky László (Kőrösladány)

 

Szekszárdi UFC

Érkezik: Lékai Soma (STC Salgótarján), Füredi Patrik (Dorog), Nánási Attila

Távozik: Filipánics Bálint, Bata Csongor

 

Nyugati csoport

 

Tarr Andráshida SC

Érkezik: Czirjék Zoltán (Balassagyarmat)

 

Csepel FC

Távozik: Gauzer Levente, Csák Zoltán, Bencze Márton, Váczi Dániel (Vecsés), Bodnár Dániel

 

III. KER. TVE.

Távozik: Kenesei Krisztián (Komárom), Szkunc Vjacseszláv (Dabas), Nyárasdi Zsombor (PMFC), Szűcs László (Boldog SE), Kuhár Levente (BVSC)

Érkezik: Nagy Tamás (Budafoki MTE), Herczeg László (Jászberény), Sorecz Szabolcs (Jászberény), Törőcsik Bence RKSK), Nagy Dániel (Hatvan), Pfeiffer Vince (Újbuda)

 

Videoton II.

Távozik: Lencsés Balázs (ZTE)

 

Puskás Akadémia II.

Távozik: Tamás Nándor (Csákvár)

 

BKV Előre

Érkezik: Ihos Ádám (ASR Gázgyár), Illés Tamás (Balassagyarmat)

Távozik: Molnár Sándor (Balassagyarmat)

 

Érdi VSE

Távozik: Honti Attila (Balassagyarmati VSE)

Érkezik: Kalmár Domonkos (Biatorbágy)

 

THSE-Szabadkikötő

Érkezik: Switzer Nabil (Jászberényi FC)

 

Pénzügyőr SE

Érkezik: Csicsvári Milán (Putnok FC), Havasi Dániel (Vác), Fekete Marcell (Ausztria, korábban PMFC, MTK, Kecskemét), Ablonczy Gerjén (Hódmezővásárhely), Horváth Péter (PMFC), Ivancsics Alex (Kozármisleny)

Távozik: Szekszárdi Tamás (Vác)

 

VLS Veszprém

Távozik: Boromisza Gábor, Szűcs Lajos (Balassagyarmat), Szanyó Dániel (Balassagyarmat), Polareczki Roland, Mikler Dániel, Simon Benjámin, Kókány Péter, Kocsis Gergő, Fridrich Dávid, Miskei István, Bene Zsombor, Hoós Patrik

Érkezett: Radványi Dávid, Czimbalmos Zalán (Székelyudvarhely), Kis Tamás (Siófok, kapus), Cellár Jaroslav (szlovák 3. osztály), Lupták Lukas (Salgótarján), Erős Csaba (Siófok), Szabó Tibor (Ajka), Prágai György (szlovák 3. osztály), Köböl Máté (Mezőkövesd), Balázs Richárd (Szeged), Kénesi Béla (Csíkszereda)

 

Pápai Perutz FC

Távozik: Szép Dániel (Sárvár), Kovács Szabolcs

Érkezett: Bohner Roland (Mosonmagyaróvár), Szedlacek Balázs (Ajka)

 

Kaposvári Rákóczi FC

Érkezik: Sárközi Krisztián (Topolyai FC), Laczkó Dávid (Hódmezővásárhelyi FC)

Távozik: Ludánszki Bence, Bakos Bence, Vajda Roland

 

Csornai SE

Távozik: Nehéz Máté, Kis Szabolcs (Füzesgyarmati SK), (már szezon közben: Weitner Ádám (Ménfőcsanak), Szabó Marcell, Zámbó Bence

Érkezik: Horváth Márió (Ausztria), Dénes Zsolt (Ausztria), Papp Richárd (Ménfőcsanak), Kovács Botond és Pataki Roland (Salgótarján)

 

FC Ajka

Távozik: Baksa Dénes (Cered), Juhász Dániel (Ausztria), Horváth Patrik (Nagykanizsa), Szabó Tibor (Veszprém), Szedlacsek Balázs (Pápa)

Érkezik: Csizmadia Zoltán (ETO FC Győr), Oláh László (STC Salgótarján), Popovics Bertold és Tóth Patrik (Balassagyarmat)

Kis Károly munkáját a tavasszal Jeney Gyula és Udvardi Ervin pályaedzők, Dávid Sándor kapusedző, Halász Dániel erőnléti edző és Dalnoki László masszőr fogják segíteni.