Góllövőlista Nyugat, 2018.04.30.

A Nyugati csoportban a pápai Szabó Zsoltnak van a legnagyobb esélye a bajnoki címre, de a rendkívül gólképes Hamar Ádámot, a III. KER. TVE játékosát sem szabad leírni.

 

Szabó Zsolt

 

HELY. GÓLLÖVŐ NEVE GÓL EGYESÜLET  
1
 SZABÓ ZSOLT 17  PÁPAI PERUTZ FC
2
 HAMAR ÁDÁM 13  III. KER. TVE
3
 MELCZER VILMOS 11  ÉRDI VSE
3
 SÓRON TIBOR 11  KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
5
 BALOGH BENCE 10  BKV ELŐRE
6
 IVANCSICS GELLÉRT 9  KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
6
 KELEMEN PATRIK 9  ÉRDI VSE
6
 SZENES BENCE 9  DUNAHARASZTI MTK
9
 KOROZMÁN NORBERT 8  CSEPEL FC
9
 VITTMAN ÁDÁM 8  TARR ANDRÁSHIDA SC
11
 ANDORKA PÉTER 7  KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
11
 BALÁZS RICHARD 7  VLS VESZPRÉM
11
 BOGNÁR BENCE 7  VLS VESZPRÉM
11
 HORVÁTH PÉTER 7  FC AJKA
11
 ILLÉS DÁVID 7  FC AJKA
11
 KOLLEGA KRISZTIÁN 7  KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
11
 PÉTER BENCE 7  PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
11
 RAJCZI PÉTER 7  KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
11
 SERFŐZŐ BENCE 7  CSORNAI SE
11
 SZEGLETI GERGELY 7  TARR ANDRÁSHIDA SC
11
 TÓTH LÁSZLÓ 7  TARR ANDRÁSHIDA SC
22
 GRASZL KÁROLY 6  FC AJKA
22
 HADZIC ELVIR 6  VIDEOTON FC II.
22
 HUDÁK MARTIN 6  PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
22
 KOÓS GÁBOR 6  ÉRDI VSE
22
 NAGY MIHÁLY KRISZTIÁN 6  FC AJKA
22
 NÉMETH LÁSZLÓ 6  PÁPAI PERUTZ FC
22
 OLÁH LÁSZLÓ DÁVID 6  FC AJKA
22
 SOMODI ÁDÁM 6  CSEPEL FC
30
 HERCZEG LÁSZLÓ TIBOR 5  III. KER. TVE
30
 KENESEI KRISZTIÁN 5  III. KER. TVE
30
 KOVÁCS JÁNOS 5  PÉNZÜGYŐR SE
30
 MAJOR MÁTÉ 5  TARR ANDRÁSHIDA SC
30
 RUSVAY GERGELY 5  DUNAHARASZTI MTK
30
 SZABÓ BENCE 5  VLS VESZPRÉM
36
 BOLLA BENDEGÚZ BENCE 4  VIDEOTON FC II.
36
 CSIKORTÁS DÁVID 4  BKV ELŐRE
36
 CSIZMADIA ZOLTÁN 4  FC AJKA
36
 FARKAS ZOLTÁN 4  GYIRMÓT FC GYŐR II.
36
 FISLI ANDRÁS 4  CSEPEL FC
36
 IRMES DÁVID ZSOLT 4  VLS VESZPRÉM
36
 JURIK PATRIK BENCE 4  PÁPAI PERUTZ FC
36
 KASZAI GÁBOR 4  III. KER. TVE
36
 KOVÁCS GERGŐ 4  FC AJKA
36
 LUCZEK DÁVID 4  PÉNZÜGYŐR SE
36
 PÁKAI GERGŐ LÓRÁNT 4  FC AJKA
36
 PÁL SZABOLCS 4  ÉRDI VSE
36
 PÁPAI KRISTÓF 4  VIDEOTON FC II.
36
 PAVLITZKY BALÁZS KRISZTIÁN 4  FC AJKA
36
 SIMON KRISZTIÁN 4  CSEPEL FC
36
 SKRIBA MÁTÉ 4  PÁPAI PERUTZ FC
36
 SZAKÁLY ATTILA 4  KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
36
 SZILÁGYI MÁTÉ 4  III. KER. TVE
36
 WÁGNER RICHÁRD JÓZSEF 4  THSE-SZABADKIKÖTŐ
55
 BALÁZSOVICS MÁTÉ 3  ÉRDI VSE
55
 BÁNHIDI BENCE 3  THSE-SZABADKIKÖTŐ
55
 BÍRÓ ANDRÁS 3  TARR ANDRÁSHIDA SC
55
 CSEPREGI TAMÁS 3  BKV ELŐRE
55
 FEIL MÁTÉ 3  PÉNZÜGYŐR SE
55
 FERENCZI MÁTÉ 3  DUNAHARASZTI MTK
55
 GALACS ERIK GÁBOR 3  VIDEOTON FC II.
55
 HAJBA TAMÁS 3  CSORNAI SE
55
 HARASZKÓ SÁNDOR 3  CSEPEL FC
55
 HESZ OLIVÉR 3  CSEPEL FC
55
 LŐRINCZ ATTILA LÁSZLÓ 3  VIDEOTON FC II.
55
 MAJOR NORBERT 3  FC AJKA
55
 NAGY BÁLINT 3  PÁPAI PERUTZ FC
55
 NAGY KRISZTIÁN 3  KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
55
 NAGY TAMÁS 3  III. KER. TVE
55
 NEHÉZ MÁTÉ 3  CSORNAI SE
55
 NÉMETH GÁBOR 3  THSE-SZABADKIKÖTŐ
55
 NÉMETH GÁBOR VINCE 3  ÉRDI VSE
55
 NÉMETH ZOLTÁN 3  CSEPEL FC
55
 OROSZI DÁNIEL 3  PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
55
 POLARECZKI ROLAND 3  VLS VESZPRÉM
55
 SÁNTA ATTILA 3  BKV ELŐRE
55
 SZABÓ BENCE 3  VIDEOTON FC II.
55
 SZÉCSI MÁRK 3  PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
55
 SZKUNC VJACSESZLÁV 3  III. KER. TVE
55
 TÁRKÁNYI GERGŐ 3  ÉRDI VSE
55
 TURI ÁKOS 3  PÉNZÜGYŐR SE
55
 VARGA MÁRK 3  TARR ANDRÁSHIDA SC
55
 VARGA PÉTER 3  GYIRMÓT FC GYŐR II.
55
 WEITNER ÁDÁM 3  CSORNAI SE
85
 BATA CSONGOR 2  BKV ELŐRE
85
 BESZTERCEI ATTILA 2  PÉNZÜGYŐR SE
85
 BÖJTE PATRIK GÁBOR 2  KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
85
 CSONGRÁDI MÁRK 2  GYIRMÓT FC GYŐR II.
85
 FERKÓ ÁDÁM 2  BKV ELŐRE
85
 FÜREDI ÁDÁM 2  CSORNAI SE
85
 GÁL SZABOLCS 2  THSE-SZABADKIKÖTŐ
85
 GÉRESI KRISZTIÁN 2  VIDEOTON FC II.
85
 HADARÓ VALENTIN 2  KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
85
 HULLER ÁDÁM 2  BKV ELŐRE
85
 KALAMÁR MILÁN 2  TARR ANDRÁSHIDA SC
85
 KALÁSZ MILÁN 2  FC AJKA
85
 KÁRÁSZ KRISZTIÁN 2  ÉRDI VSE
85
 KOMÓDI KEVIN 2  PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
85
 KOVÁCS GERGELY 2  DUNAHARASZTI MTK
85
 KOVÁCS ZSOLT PÉTER 2  GYIRMÓT FC GYŐR II.
85
 KÖLES JÁNOS 2  FC AJKA
85
 LASSÚ ZSOMBOR 2  VIDEOTON FC II.
85
 MADARÁSZ MÁRK 2  PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
85
 MENDEBABA SZÁSA 2  DUNAHARASZTI MTK
85
 NAGY ERIK 2  FC AJKA
85
 NYÁRASDI ZSOMBOR 2  III. KER. TVE
85
 PALLAGI GÁBOR BOTOND 2  ÉRDI VSE
85
 PRÁGAI JURAJ 2  VLS VESZPRÉM
85
 REBECSÁK SZILÁRD 2  DUNAHARASZTI MTK
85
 RÉVÉSZ GYÖRGY 2  THSE-SZABADKIKÖTŐ
85
 SZABÓ ÁDÁM 2  CSEPEL FC
85
 SZABÓ TIBOR 2  VLS VESZPRÉM
85
 SZTANKÓ DÁVID SÁNDOR 2  THSE-SZABADKIKÖTŐ
85
 SZTRUNGA ZSOLT 2  PÉNZÜGYŐR SE
85
 TÍMÁRI NORMAN 2  PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
85
 VALLEJOS DOMINIQUE 2  FC AJKA
85
 VITÁNYI GERGŐ 2  DUNAHARASZTI MTK
85
 VÖRÖSBARANYI ARMAND 2  GYIRMÓT FC GYŐR II.
85
 ZSIDAI LÁSZLÓ 2  PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
120
 ABLONCZY GERJÉN 1  PÉNZÜGYŐR SE
120
 ANTE SOLOMUN 1  VIDEOTON FC II.
120
 ARANYOS MÁRK 1  THSE-SZABADKIKÖTŐ
120
 BAKOS BENCE 1  KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
120
 BALDAUF KONRÁD 1  PÁPAI PERUTZ FC
120
 BALLA ÁDÁM 1  TARR ANDRÁSHIDA SC
120
 BÍRÓ TAMÁS 1  DUNAHARASZTI MTK
120
 BOHNER ROLAND 1  PÁPAI PERUTZ FC
120
 BÖRÖCZKY BÁLINT ZSOLT 1  PÁPAI PERUTZ FC
120
 BURÁNYI TAMÁS 1  GYIRMÓT FC GYŐR II.
120
 CSÁSZÁR ATTILA 1  PÁPAI PERUTZ FC
120
 CSEMER GYULA 1  FC AJKA
120
 CSISZÁR ZOLTÁN 1  ÉRDI VSE
120
 CZANIK KÁROLY 1  CSORNAI SE
120
 CZÁR RICHÁRD 1  GYIRMÓT FC GYŐR II.
120
 DARÓCZI ZOLTÁN 1  PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
120
 DÁVID LEVENTE 1  GYIRMÓT FC GYŐR II.
120
 DESPOTOVIC VANJA 1  PÉNZÜGYŐR SE
120
 DOBSA GERGŐ 1  VLS VESZPRÉM
120
 DOMJÁN ROLAND 1  PÁPAI PERUTZ FC
120
 ESZE BENCE 1  PÉNZÜGYŐR SE
120
 FARKAS ZOLTÁN 1  THSE-SZABADKIKÖTŐ
120
 FERENCZ ZOLTÁN 1  TARR ANDRÁSHIDA SC
120
 GACSAL NORBERT 1  DUNAHARASZTI MTK
120
 GÁLFI LÁSZLÓ 1  III. KER. TVE
120
 GAUZER LEVENTE 1  THSE-SZABADKIKÖTŐ
120
 GULYÁS GERGŐ 1  VLS VESZPRÉM
120
 GUNTHER ZSOLT 1  VLS VESZPRÉM
120
 HAVASI DÁNIEL 1  PÉNZÜGYŐR SE
120
 HORVÁTH DÁVID 1  GYIRMÓT FC GYŐR II.
120
 HORVÁTH PÉTER 1  PÉNZÜGYŐR SE
120
 JANO ROBERT 1  GYIRMÓT FC GYŐR II.
120
 KÁLMÁN ZSOLT CSABA 1  BKV ELŐRE
120
 KERÉKGYÁRTÓ DÁVID 1  CSORNAI SE
120
 KESZI ERIK 1  PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
120
 KIS SZABOLCS 1  CSORNAI SE
120
 KÓNYA BENJAMIN 1  ÉRDI VSE
120
 KOVÁCS LÁSZLÓ MÁRK 1  TARR ANDRÁSHIDA SC
120
 KŐRIS KRISZTIÁN 1  GYIRMÓT FC GYŐR II.
120
 LAKATOS GERGŐ 1  KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
120
 LÁSZLÓ NOEL 1  PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
120
 LATIFI LIRIDON 1  PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
120
 LENCSÉS BALÁZS 1  VIDEOTON FC II.
120
 LUDÁNSZKI BENCE 1  KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
120
 MÁTÉ JÁNOS 1  GYIRMÓT FC GYŐR II.
120
 MIKLÓSVÁRI JÁNOS 1  BKV ELŐRE
120
 MIM GERGELY 1  PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
120
 MOCSI ATTILA 1  VIDEOTON FC II.
120
 NAGY SZABOLCS 1  CSORNAI SE
120
 NAGY ZOLTÁN DÁNIEL 1  TARR ANDRÁSHIDA SC
120
 NÁNDORI BOTOND 1  PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
120
 NÉMETH BALÁZS 1  CSORNAI SE
120
 NYÉKI MÁRK 1  DUNAHARASZTI MTK
120
 PROSSER DÁNIEL BÁLINT 1  PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
120
 RADÓ DÁNIEL 1  PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
120
 RÉTI PATRIK 1  VIDEOTON FC II.
120
 SIMONFALVI GÁBOR 1  TARR ANDRÁSHIDA SC
120
 SZABÓ MÁTÉ 1  PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
120
 SZAKÁLY PÉTER 1  PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
120
 SZALAI KRISTÓF 1  THSE-SZABADKIKÖTŐ
120
 SZALAI TAMÁS 1  VIDEOTON FC II.
120
 SZÉLES IMRE ANTAL 1  GYIRMÓT FC GYŐR II.
120
 SZOLNOKI ROLAND 1  VIDEOTON FC II.
120
 SZŰCS LÁSZLÓ 1  III. KER. TVE
120
 TAKÁCS MARTIN 1  VIDEOTON FC II.
120
 TAKÁCS PATRIK LÁSZLÓ 1  THSE-SZABADKIKÖTŐ
120
 TAMÁS NÁNDOR KÁROLY 1  PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
120
 TARNÓCZI ROLAND 1  VIDEOTON FC II.
120
 TORVUND ALEXANDER 1  VIDEOTON FC II.
120
 TÓTH KEVE 1  PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
120
 TÓVIZI PATRIK 1  GYIRMÓT FC GYŐR II.
120
 UR LÁSZLÓ 1  KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
120
 VARJAS ZOLTÁN 1  VIDEOTON FC II.
120
 VEGA MARTINEZ DIEGO GONZALO 1  PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
120
 VINCZE SZABOLCS 1  THSE-SZABADKIKÖTŐ
120
 VÖRÖS BENCE ISTVÁN 1  CSEPEL FC

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


négy + 11 =